• Vstřícný přístup a ochota personálu vše vyzkoušet, ukázat, do podrobná vysvětlit, poradit s výběrem a manipulaci se zbraní.

Vřele doporučuji obchod , vlastní zkušenost suprová . Všem v obchodě moc děkuji.

Rychlé doručení.

Vše v pořádku, doporučuji.

Ako vždy, maximálna spokojnosť. Tovar, ktorý je skladom posielajú hneď.

• Dobře sestavený web
    • Velký sortiment
    • Rychlé doručení

• Předchozí objednávka kracena a odeslána bez informováni zákazníka.
    • Za výměnu konektoru u baterie si účtují 70 Kč...konkurenční firmy bud za cenu konektoru..či zdarma jako zákaznický servis. Upozorňuji že jsem si objednal baterii za 1000 Kč a objednávka byla 2500 Kč...radeji přijali me zrušení obj. než vyměnu konektor za příznivější nabídku... zákazníků si moc neváží.. a to jsem.za poslední rok a půl nakoupil za cca 70 000 Kč.

Neváží si zákazníků....neochota...

Reakce obchodu Bohemia Air Soft

velmi se vám omlouvám. I u nás provádíme výměnu konektoru u nové baterie za cenu nového konektoru bez účtování práce. Chyba bohužel vznikla v komunikaci u nás mezi kanceláří a servisem, která vznesla obecný dotaz na cenu konektoru a práce, bez upřesnění, že se jedná o výměnu na nové baterii. Budu vás osobně kontaktovat, abychom věc dořešili. Situace mne velmi mrzí.

Jan Šulc
    Bohemia Air Soft

• parkování
    • vstřícný personál
    • šíře sortimentu

• Velmi vstřícné jednání. Doporučuji.

Výborné jednání, poradili mi a vyšli mi vstříc. Nezbývá než poděkovat.

• Velký výběr

• Velký výběr
    • Super ceny

• V e-shopu jsem po menším hledání našel požadovaný produkt. Jinde nedostupný.
    • Trochu horší přehlednost e-shopu díky speciálním BAS názvům nabízených produktů.

Super ceny, výběr a přístup!

• Dobré ceny

Další můj nákup a opět vše rychlé a bezproblémové.

• výborná komunikace v obchodě
    • dostupnost prodejny
    • parkování
    • přehledný e-shop
    • cena zboží

profesionální vstřícný přístup, zboží vyzkoušeno před uživatelem, prodejce se nesnaží vnutit zákazníkovi nejdražší variantu, ale společně se zákazníkem na základě jeho popsané potřeby hledá vhodnou variantu, nabízí, ale nevnucuje; společně s velmi dobrou znalostí sortimentu (hledání vhodného zásobníku) nabízí i zkušenost; celkově radost zde nakupovat

Super ceny, velký výběr

• Předně děkuji za spolupraci celému týmu.Rychle dodání zboží.Doporučuji.

• Velmi rychlé dodání
    • Dobré ceny

Super obchůdek, nakupoval jsem v prodejně i přes internet a vždy vše bez problému.

• Ochotná a milá obsluha
    • Příjemný přístup a jednání

Zboží jsem dostal a vrátil zpět bohužel je na e-shopu špatně popsaný na jaký typ beretty to je a to nebyl zásobník na mou berettu M9A3 4,5mm a ještě se s tím motat a posílat to zpět.

Reakce obchodu Bohemia Air Soft

Vážený pane Wojnare,
    je mi nesmírně líto, že náš e-shop zcela nesmyslně osočujete zde v recenzích. Chyba je přitom v tomto případě bohužel výlučně na vaší straně, nikoliv u nás. Jakkoliv bychom rádi, bohužel nemůžeme vidět do vaší hlavy a tušit co máte doma za zbraň. Proto jsme vám zboží odeslali a objednávku vyřídili v dobré víře, že budete spokojen stejně jako ostatní naši zákazníci.

Proč je tomu tak?
    1) Naše společnost nevede a nikdy nevedla zbraně značky UMAREX v ráži 4,5mm. Vaši zbraň jste si tedy musel pořídit u některého jiného prodejce ať již v ČR či v zahraničí. My proto logicky ani nevedeme a nikdy jsme nevedli zásobníky ke zbraním UMAREX v ráži 4,5mm. Zbraně v ráži 4,5mm vedeme pouze od značek ASG, CyberGun a KJ Works.

2) Pominu-li fakt, že předmětný zásobník, který jste si objednal, je zařazen v kategorii zásobníků pro plynové zbraně ráže BB 6mm (tedy na plastové kuličky) a nikoliv ráže 4,5mm (tedy na ocelové broky), tak na kartě zboží je uvedený přímo odkaz na zbraň, pro kterou je zásobník určen. Můžete se o tom osobně přesvědčit na uvedeném linku na kartu příslušného zboží: https://airsoftshop.cz/umarex-zasobnik-pro-beretta-m9-a3-fm

Není tedy pravdou, že by bylo na e-shopu špatně popsáno, pro jaký model zbraně je zásobník určen. Pouze vy jste si informaci nepřečetl a nerozklikl příslušný odkaz, který je zcela jednoznačný.

Jen na okraj, jako radu pro objednání správného zásobníku, bych pak rád podotkl, že v případě zásobníků a zbraní od UMAREX je zajištěna jednoznačná identifikace i dle kódu výrobku, který většina prodejců zpravidla přebírá dle výrobce. Kód zásobníku a kód zbraně se u UMAREX liší jen přidáním "-1" na konci kódu v případě zásobníku.

Co dodat?
    Vaši žádost o odstoupení od kupní smlouvy pochopitelně obratem vyřizujeme. Bohužel značná trpkost na naší straně přetrvává. Stěžujete si, že jste se musel zabývat s vrácením zboží… My jsme museli marně vynaložit více nákladů a to na vyřízení vaší objednávky, na tisk faktury, přepravní štítek, zabalení zboží a nyní na celý zpětný proces odstoupení od kupní smlouvy i čas na reakci na vaší recenzi, v níž nás naprosto nesmyslně obviňujete ze špatného popisu zboží.

Pokud byste alespoň vložil do poznámky u objednávky, že máte zbraň od jiného prodejce a je v ráži 4,5mm, zabývali bychom se takovým sdělením a kontaktovali vás zpět, že si patrně objednáváte špatné zboží...

Je nám to opravdu líto.

S pozdravem a přáním úspěšnějších nákupů
    Jan Šulc
    Bohemia Air Soft