• Široká nabídka
    • vysoká kvalita
    • stručné popisky u veškerého zboží.

Trochu se zadrhlo odeslání v Po omluva nestačili předat dopravci, a předáno do přepravy St ?

Reakce obchodu Bohemia Air Soft

velmi se omlouváme, ale vaše objednávka byla vyřizována v rámci velké jarní slevové akce a ačkoli jsme maximálně posílili sklad pro zajištění plynulé distribuce, tak nebylo možné abychom vše stihli zabalit a odeslat tentýž či maximálně následující den. Také svozová auta byla plná a některé balíčky proto čekaly na expedici.

Pro příští podobné akce se vynasnažíme naši distribuci ještě více posílit.

• Skvělý personál co poradí

Skvělí prodávající co ochotně poradí. Za mne jeden ze zákaznicky nejpřívětivějších AS obchodů. Radost zde nakupovat.

• široký sortiment

• Dostupnost
    • Ceny
    • Ochota personálu

V tomto obchodě nakupuji dlouhodobě a jsem spokojen!

• Velký výběr zboží
    • Monopolní dovozce některých značek
    • v porovnání s ostatními obchodníky vysoké náklady na dopravu. Doprava pouze pomocí GLS. Konkurence umí i zásilkovnu, balíkovnu a 1/3 ceny.
    • členění jednotlivých kategorií nemusí být pro někoho přehledné

Podle reklamy měla být doprava nad 3.000,- Kč zdarma. Nebyla. V nabídce jsem si musel vybrat že se jedná o první balík zdarma. Každá další objednávka bude už za plnou cenu dopravy. U drobnějších věcí se nákup kvůli dopravě za 300,- Kč nevyplatí. Konkurece umí zásilkovnu, balíkovnu. Zboží jsme obdržel v krabici 3 x tak velké jako byl obal od výrobce.

Reakce obchodu Bohemia Air Soft

nabídka dopravy zdarma při nákupu nad 3000 Kč a váze zboží do 20 kg se pochopitelně vztahuje ke každé objednávce, nejen k té první. Volbu dopravy zdarma tak máte vždy znovu a znovu zpřístupněnou při každé další objednávce splňující dané parametry.

Bohemia Air Soft

uvital bych jen moznost doruceni do zasilkovna boxu

• Nesprávně popsané zboží. Krytka 38mm má 39mm, takže nedrží.
    • Mizerná komunikace, když jde o řešení reklamace. Musíte se vícekrát připomínat.

Chybička se vloudit může, ale kvalita obchodu se ukáže ve chvíli, kdy je potřeba to vyřešit. A tenhle obchod u mě propadl. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Bohemia Air Soft

velmi mne mrzí, že jste nebyl se zbožím spokojen, ale není pravda, že bychom Vaši reklamaci neřešili. Reklamaci jsme řešili přesně dle obdržené instrukce a svoz dodaného zboží jsme objednali na termín po jarních prázdninách, jak jste kolegy na kanceláři instruoval. Zároveň se svozem jsme řešili i zaslání nového kusu výměnou. Bohužel jste reklamoval i jej. K tomu, abychom se mohli k věci vyjádřit jsme potřebovali nejprve fyzicky na servis obdržet jak první vám dodanou krytku, tak i pro porovnání zbytek várky od výrobce z našeho centrálního skladu. Na základě vzájemného dohovoru jsme vám platbu vrátili zpět na kartu, o čemž jste byl již dříve informován. Konkrétní připrání vrácené částky je závislé na procesech vaší banky. Po kontrole průměrů krytek v celé výrobní várce nám vychází rozmezí 38,5 až 39 mm, záleží tedy i na konkrétní optice, zda-li tato předmětná převlečná krytka bude pasovat spíše na 38 mm či na 39 mm optiku. U převlečných krytek z tvrdšího materiálu je bohužel nutné počítat vždy i s mírnou vůlí potřebnou pro jejich nasunutí.
    Bohemia Air Soft

Rychlost, kvalita, dobrá cena.

Super obchod objednávka vyřizena během dvou dnů prostě super.

Rychlé vyřízení obchodu.

• Maximální ochota, maximální spokojenost :-)

• komunikace
    • rychlost dodání
    • výběr z dopravců
    • hlídací pes vyskočil po 2 letech, což je super, myslel jsem, že se zboží již ani nevyrábí, nešlo nikde sehnat...

Dobra komunikace, napomocni prodejci ...

Ceny

• rychlost a ochota personálu

Rychlé vyřízení, rychlé doručení do druhého dne, výborná cena. Děkuji a vřele doporučuji