• Ceny, sortiment, přístup

super :D

• Super obchod, nakupuji stále.

Rozhodně doporučuji, rychlé dodání a ochotný personál.

• reference obchodu
    • lety provereny obchod

Pozdrželi mi poslední kus zboží do mé výplaty - velice ochotně a zrovna tak mi objednali zboží, které vůbec neměli. Vynikající!

Hodne rychly a pohodlny nakup.

• Hodně věcí skladem
    • Některé položky jsou trochu dražší

Reakce obchodu Bohemia Air Soft

bohužel v současné turbulentní době růstu cen od výrobců, cen doprav i energií nelze vždy držet u nových dodávek původní nízké ceny. K úpravám cen, ač je nám to nesmírně líteo, tak dochází postupně všude, nejen na našem e-shopu.

Máte-li však dotaz k některé konkrétní ceně kontaktujte nás na e-mailu: [email protected], případně využijte naše slevové programy:

Jan Šulc
    Bohemia Air Soft

• O problému komunikují

Zakoupena poměrně drahá (10k+) Airsoft zbraň, výkon na chronometru je o 20% nižší než udávaný obchodem. Bohužel jde zřejmě o poslední kus, který nechci vracet. Obchod o problému komunikoval, nabídl vrácení peněz. Budu řešit úpravou svépomocí, nechce se mi zbraň na vlastní náklady opět odesílat do servisu a čekat týdny na nejistý výsledek.
    V další objednávce zakoupeny 2 ASG baterie, z toho jedna zcela mrtvá, nelze ani dobít.

Reakce obchodu Bohemia Air Soft

Vážený pane Lukáši,
    ač nejsem seznámen přímo s vaším problémem, velmi mne mrzí. Za naši stranu jsme pochopitelně připraveni řešit problém zbraně s nižší úsťovou rychlostí, budete-li si to přát. V takovém případě prosím do zbraně nezasahujte a předejte ji našemu servisu co nejdříve zpět. Bude-li to možné, pochopitelně uvedeme zbraň do deklarovaného stavu, ať již sami či ve spolupráci s výrobcem. V opačném případě, jedná-li se o poslední kus a nebude-li jej možné uvést do deklarovaného stavu, nebo rychle dodat jiný vám obratem vrátíme peníze.

Jen k doplnění uvádím, že úsťové rychlosti u zbraní zjišťujeme orientačně při jejich zavedení do prodeje. Údaje jsou měřeny, tak jak je to obvyklé, s kuličkami 0,20g a zcela povoleným hop-up. Pokud se k měření použijí těžší kuličky či je utažený hop-up bude úsťová rychlost klesat. U plynových zbraní bude vždy záležet i na použitém hnacím plynu (značka, tlak...).

Odchylka o 20 % rozhodně není v pořádku. Mohlo buď dojít u vaší zbraně k nějaké závadě, nebo nám byla výrobcem omylem dodána zbraň s jiným výrobním parametrem (např. AEG či manuální zbraně se osazují pro různé regiony v továrnách různými pružinami, či do plynových zbraní se montují tlakové redukce).

V případě baterií může rovněž dojít z výroby vadný článek, zejména u poměrně choulostivých Li-Pol baterií k tomu bohužel občas dochází. Pokud k takové situaci dojde u nové baterie, obratem vám pochopitelně baterii vyměníme za jiný kus, nebo dle vaší volby vrátíme peníze. Až poté řešíme již jen v naší režii její reklamaci s dodavatelem tak, aby tím nebyl zákazník dotčen.

Mohu-li vám jakkoli pomoci s řešením stavu můžete se obrátit i přímo na mne.
    Jan Šulc
    Bohemia Air Soft
    e-mail: [email protected]

Vše v naprostém pořádku, jako vždy. Doporučuji.

• Ochotný personál

• rychlé vyřízení
    • vše v pořádku

Vstricny pristup. Prodejce poradil s vyberem.

• Ceny

Již několik let s Bohemia airsoft obchoduji a nemohu si stěžovat vše je na 100%

• majú občas to, čo iný nie :)
    • majú síce novú verziu internetového obchodu, tá stará bola tragédia, táto nová je len menší horor
    • neuvádzajú ceny v eur

A to by stacilo len tak malo... dat si spravit poriadny internetovy obchod :( Hned by sa tam cloveku lepsie nakupovalo a nebolo mu na zvraceni ked to tam musi navstivit.

• Zboží skladem vážně sklad
    • Rychlé vyřízení
    • Spolehlivá doprava Gls

• Rychlé doručení

Fér obchod. Sem spokojen.

Všetko OK.

Skvělý personál, skvěle řešená prodejna (vystavené zboží), no prostě paráda!!!