• Zloději. Nic od nich nekupujte!!!!!

Objednala jsem si lyžařské rukavice, které měli skladem, platba proběhla okamžitě , ale do dnešního dne mi nepřišly. Po opakovaném volání mi to hlásí, že je telefon dočasně nedostupný. Na chat nikdo nereaguje a na e mail také ne. Nechápu jak mi může heuréka poslat, hodnocení na e shop...
    Jsou to zloději !!!!Pozor nic nekupujte !!!

vůbec žádná komunikace a telefon nedostupný

Žádná komunikace, zboží objednáno 31.1.2022, do 7.2.2022 žádná odezva

• nekomunikuje

Zboží objednáno a zaplaceno 16. 11. K 17. 12. stále nedodáno. Urgováno mailem, telefonem (ten mi vzali jednou, pak už ne). Hrozná zkušenost!!!

Zásilka mi ani po měsíci nebyla doručena, obchod nereaguje na maily, mobil je nedostupný...

• nekomunikují

zboží zaplacené 13.11. 21, dnes 6.12.21 zboží nepřišlo a to mělo být skladem, po několika výzvách ze strany obchodu žádná reakce, nekomunikuji

Znovu jsem se přesvědčila, že zboží nesmím platit dopředu. Objednávka zaplacena 15.11, dnes je 3.12 a nic, bez jediného emailu, již několikrát voláno, prý odesláno? Kam?

Objednal jsem si zboží, které jsem uhradil převodem na účet po týdnu kdy se nic nedělo jsem objednávku zrušil a požadoval zaslání peněz zpět na účet to se ovšem do dnes nestalo, komunikace absolutně nulová.

prosím jestli je nás víc co pán okradl kontaktujte mě prosím na email :
    [email protected]

• Žádná komunikace ze strany obchodu.Po týdnu keomě potvrzení objednávky nic...

Bez problémů.

• Dobré cena u mnou poptávaného produktu
    • Žádná komunikace, krom automatizované odpovědi systému při vytvoření objednávky
    • Mail i telefon bez reakce

Krom automatické odpovědi o vytvoření objednávky, žádná další reakce, jak na mail s dotazem na termín odeslání, tak ani telefon nikdo nezvedá. Objednávka vytvořena 12.11., skoro okamžitě dorazilo potvrzení s údaji k platbě, zaplaceno okamžitým převodem (peníze odešli v podstatě ihned). Dnes je 22.11. a já netuším, jestli mi něco dorazí, nebo ne. Zajímavé, že dotazník spokojenosti přišel :-) Upozorňuji, že zboží bylo deklarováno jako "skladem". Netvrdím, že je potřeba se s každým dlouze vybavovat, ale základní informace když se něco opozdí, nebo je nějaký problém by být měli.

Objednal jsem tři položky, všechny vedené jako "Skladem" a do týdne mi vyjma okamžitého automatického potvrzení objednávky nepřišlo vůbec nic. Ani zboží ani informace o zdržení nebo jeho důvodu. Poté, co nepřišla ani odpověď na dotaz na stav objednávky jsem objednávku zrušil. Pokud obchod nemá kapacitu na vyřizování zakázek nebo alespoň základní komunikaci se zákazníkem, neměl by provozovat e-shop.

• Nejlepší ceny

Vše ok, spokojenost.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Kvalita

Vše proběhlo v pořádku. Dostala jsem i dárek zdarma. Majiteli obchodu děkuji. Vřele obchod doporučuji.

• Není

Doporučuji všem!

Děkujeme za hodnocení.

• Vstřícnost

Nakupuji zde po několikáté, a vždy jsem byl nesmírně spokojen. Zboží bylo vždy skladem. Příjemná obsluha. Semnou tento obchod může vždy počítat. Skvělé ceny a hezké ceny s občasnými dárečky.

• Obchod nereaguje
    • Nedodal všechno zboží
    • Dohoda ani domluva žádaná

Obchod nereaguje, nedodal všechno zboží které jsem si objednal. A vrátit peníze mi nechce.
    NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu AGbike.eu

Dobrý den, dle domluvy máte na svém účtu zpět 165kč za chybějící zboží. Vaší recenzi tedy nerozumím.

• Zboží nedorazilo.
    • Nikdo nekomunikuje
    • Tel nikdo nebere
    • Maily bez odezvy

Reakce obchodu AGbike.eu

Omlouváme se za zdrženou objednávku. Nicméně objednávka byla vyřízena
    S pozdravem AGbike.eu