• Žádná komunikace ze strany obchodu.Po týdnu keomě potvrzení objednávky nic...

• Dobré cena u mnou poptávaného produktu
    • Žádná komunikace, krom automatizované odpovědi systému při vytvoření objednávky
    • Mail i telefon bez reakce

Krom automatické odpovědi o vytvoření objednávky, žádná další reakce, jak na mail s dotazem na termín odeslání, tak ani telefon nikdo nezvedá. Objednávka vytvořena 12.11., skoro okamžitě dorazilo potvrzení s údaji k platbě, zaplaceno okamžitým převodem (peníze odešli v podstatě ihned). Dnes je 22.11. a já netuším, jestli mi něco dorazí, nebo ne. Zajímavé, že dotazník spokojenosti přišel :-) Upozorňuji, že zboží bylo deklarováno jako "skladem". Netvrdím, že je potřeba se s každým dlouze vybavovat, ale základní informace když se něco opozdí, nebo je nějaký problém by být měli.

• Obchod nereaguje
    • Nedodal všechno zboží
    • Dohoda ani domluva žádaná

Obchod nereaguje, nedodal všechno zboží které jsem si objednal. A vrátit peníze mi nechce.
    NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu AGbike.eu

Dobrý den, dle domluvy máte na svém účtu zpět 165kč za chybějící zboží. Vaší recenzi tedy nerozumím.

• Předem zaplacené zboží dosud nedorazilo, e-mailový dotaz dosud bez odpovědi, telefon nikdo nebere a druhé číslo je nedostupné, takže nic není známo, proč tomu tak je. Stát se může cokoli, jenže obchod nekomunikuje nijak, hlavně že peníze jsou na jeho účtu. Tohle jsou nepřijatelné praktiky a velmi lituji, že jsem v tomto obchodě zboží objednávala. Mám objednané i jiné zboží, uvedený impregnační prostředek je jen doplněk. Za objednávku mám zaplaceno 939,-Kč

Nedůvěryhodný!!!

Reakce obchodu AGbike.eu

Omlouváme se za delší dodací lhůtu u vaší objednávky. Následná reakce na vyřízenou objednávku nás potěšila.
    "Dobrý den,
    zboží dnes dorazilo v pořádku. Tímto děkuji za přidání do balíku přípravků z řady EMPIRE. Vyzkoušíme."
    S pozdravem AGbike.eu