• zakoupeno v AGbike.eu před 2 měsíci

• Cena zboží a dopravy
    • Zapomněli odeslat zboží
    • Nakonec poslali zboží v jiné barvě

Objednal jsem si stojan na kolo. Chtěl jsem stříbrný, což výrazně omezilo výběr. Tento e-shop jako jeden z mála deklaroval, že má stojan ve stříbrné variantě skladem, k tomu za dobrou cenu. Stojan jsem objednal a čekal. Po víc než týdnu jsem do e-shopu napsal. Omluvili se a zboží poslali. Bohužel ale přišel stojan černý. Na mou výtku už nikdo nereagoval. Vzhledem k poměru ceny zboží a dopravy se totiž nevyplatí tím dál zabývat.

• zakoupeno v AGbike.eu před 6 měsíci

Poškozené zboží, nedodržování slibů, špatný obchodník.

• zakoupeno v AGbike.eu před 6 měsíci

Dobré ceny, ale část zboží byla napadena molem. Upozornil jsem prodejce, ale komunikace ustala. Chybí čestnost a upřímnost.

• zakoupeno v AGbike.eu před 1 rokem

• Zboží mi bylo doručeno po 12 dnech, v eshopu bylo uvedeno skladem.
  • zakoupeno v AGbike.eu před 1 rokem

Objednával jsem zboží SKLADEM aby dorazilo rychle a okamžitě provedl platbu. Po týdnu, kdy už jsem zboží potřeboval jsem marně volal na linku eshopu a následně psal mail. až potom bylo zboží po 7 dnech od uhrazení objednávky odesláno. Za mě zklamání (nebo klamání?).

• zakoupeno v AGbike.eu před 1 rokem

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zakoupeno v AGbike.eu před 1 rokem

Obchod objednávku potvrdil a tím vše skončilo, žádná další reakce, ani odpověď na dotaz. Absolutně neprofesionální přístup.

• zakoupeno v AGbike.eu před 1 rokem

Objednavka tri tydny a obchod zatim bez odezvy

• zakoupeno v AGbike.eu před 1 rokem

Tento eshop rozhodně NEDOPORUČUJI! Poprvé píšu zápornou reakci a doufám, že tím varuji dost lidí. Eshop mi dva týdny nedodal zaplacené zboží, které tvrdil, že má skladem. Na e-maily nereaguje, telefon jednou zvedl s tím, že objednávka byla expedována a číslo přepravy zašlou do SMS. SMS neposlali a zboží stále nikde. Budu objednávku rušit a doufám, že se někdy dočkám peněz zpět.

• zakoupeno v AGbike.eu před 2 lety

Po telefonu jsem si vysvětloval, upřesňoval co chci. Pan mi nebyl schopen odpověďět na moje otázky. Prý jen montuje kola. Objednávku jsem zaplatil 19.1.2020. Po zjištění informací jsem ji zrušil. Dnes je 6.2. peníze stále nemám zpět, přestože mi toto emailem potvrdili. Za mne, takovým se obloukem vyhnout. Není mi jedno co jsem výše uvedl, ale popisuje svůj pocit z jednání obchodu.

• Nakonec to dobre dopadlo
    • Nejprve jsem objednavku po tydnu od zaplaceni urgovala,protoze se jiz blizily Vanoce.Bylo mi sdeleno, ze se jim zasilka vratila a nevedi proc..ja jsem ale zadny mail ani sms od dopravce nedostala..Nasledne tedy poslali IHNED
  • zakoupeno v AGbike.eu před 2 lety

Zboží nedodáno, po urgenci ani informace o případném opoždění zásilky. z.k.

• zakoupeno v AGbike.eu před 2 lety

Dodání bylo pozdrženo, neboť si nás popletli s jiným zákazníkem, který měl být měsíc mimo republiku. Zboží bylo odesláno až po několika telefonátech.

• zakoupeno v AGbike.eu před 2 lety

Zboží jsem objednal 3.12. Doručeno mi bylo 13.12. Tak dlouhou lhůtu považuji v současné době za nestandardní a příliš dlouhou, přestože jde o předvánoční období. Neobdržel jsem odkaz na sledování zásilky, což bývá běžné. V době objednávky bylo v e-shopu uvedeno, že zboží je na skladu, po mých urgencích, zda se po zaplacení bankovním převodem bude něco dít, mi zavolali z obchodu, že zájem byl velký, a že zboží doobjednávali. Proč tedy bylo uvedeno v e-shopu, že zboží je na skladu. Dále jsem uvedl jinou doručovací než fakturační adresu, v obchodu to zkombinovali a část adresy na obálce byla fakturační, část pro doručení. Klobouk dolů před dopravcem, že to doručil v pořádku.

Reakce obchodu AGbike.eu

• Prvotní komunikace ok
    • I když web uváděl, že mají produkt skladem tak neměli
    • Komunikace a sliby
    • Nedodáno po dvou týdnech
    • Obchod působí jako one man show

obchod nedoporučuji. Objednal jsem dvě čelovky 29.11., ještě ten den mi pán volal, že je bohužel nemá, ale že ve středu 4.12. dorazí nová objednávka a okamžitě je odešle, tak abych je měl do pátku. Domluvili jsme se, že počkám. Bohužel ani do soboty 07.12. nic nepřišlo, ani jakákoliv informace nebo zpráva. Načež jsem obchod kontaktoval. V pondělí 09.12. se ozvala paní z obchodu a omluvila se, že čelovky v objednávce nedorazily :). Paní jsem informoval, že už je mám doma od konkurence, která je dodala druhý den a objednávku jsem zrušil.
    Obchod nedoporučuji, působí jako banda amatérů.

Reakce obchodu AGbike.eu

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Chápeme, že to reakcí odneseme , ale ten řetězec událostí v tomto období nejsme schopni ovlivnit. Zákazník od nás dostal dárek jako omluvu.

• zakoupeno v AGbike.eu před 2 lety

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.