• Rychlé dodání.
    • Nevrací peníze za vrácený zboží na 14 dnů.

Nekupovat od nich nic pokud si nejste jisti na 100%, že výrobek chcete.

• Ani po 10 dnech nemám zboží, obchod nekomunikuje, uváděný kontaktní telefon je nedostupný, ani na druhý mail nikdo nereaguje.

Vyhnout se mu.

Zboží které jsem objednával bylo označeno že je skladem. Ani po 14 ti dnech zboží nepřišlo. Z obchodu mě nikdo nekontaktoval mimo potvrzení objednávky emailem.
    Hotová katastrofa. Doporučuji nenakupovat u tohoto eshopu.

• naprostá absence jakékoli komunikace ze strany obchodu )mimo automaticky generovaného potvrzení objednávky)

nedoporučuji

Vzhledem k tomu že mi dodnes nevrátili peníze za zrušenou objednávku a to i přes urgence
    NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!

pod 10 dnech od objednávky a třech emailech z mé strany na které jsem doposud neobdržel žádnou odpověď jsem objednávku zrušil

• Žádné výhody, nedá se věřit, že mají to, co nabízejí
    • Slabiny: tvrdí, že mají zboží skladem, ale ono není a nebude, to Vám však sdělí ne sami od sebe, ale až po urgenci - opravdu potěšující

Nakoupit jsem chtěla, ale i když bylo u zboží "skladem", tak nebylo. Až po mém dotazu po cca 24 hodinách bylo jasno. Kdybych se nezeptala, asi čekam dodnes, vůbec se neobtěžovali mi sdělit, že nabízejí něco, co nemají a mít nebudou.

• nevím o žádné
    • nedodáni, zboží, přes uvedevou dodávku do 24 hodin, i přes potvrzenou objednávku

• Žádné
    • Reklamace a komunikace.Na vyřízení reklamace čekám 52 dní.Obchod nebere telefony a na email neodpovídá!!!!!

Zatím nejhorší obchod na který jsem narazil na netu.

• Výhodou by byla cena, ale pouze v případě, že by obchod komunikoval!!!
    • Nekomunikují, slibují nemožné, neberou telefony, nereagují na maily!

Rozhodně NEDOPORUČUJI !!!

• Zboží dorazilo rozbité.Od té doby se mi nepodařilo dodavatele tj. firmu Grafnet zastihnout na telefonech ,ani na e-maily neodpovídá, aby vyřídil reklamaci.

Tento obchod nedoporučuji.

Objednal jsem si zboží a i když bylo psané že je skladem, expeduji ho do 24.hodin. Tak po 10-ti dnech kdy se nikdo ani neozval, že by se omluvili že zboží není třeba skladem a že ho pošlou později. Proto jsem tuto objednávku stornoval.

• siroky sortiment
    • klamají zákazníka, uvadeji zboží skladem ale skladem nemají

uvadeji vse skladem ale neni to pravda !!!!

• podle obchodu zboží skladem. Slíbeno dodání do 24 hodin. Skutečnost teprve za týden řešeno dodání. Objednání jsem zrušil

Neplní co slibují

• dobré ceny, ale jen na obrázku, zboží co jsem si objednal nedorazilo a ani nevím proč a jestli vůbec dorazí
    • je to obchod alá mrtvý brouk

celkově špatný, další objednávku už zde neprovedu, nic ve zlém, ale když je někde napsáno že je to skladem a čekám na to už 14 dní, tak to asi nekde dře a kde asi

POZOR!! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ OBCHOD AD SHOP NIKOMU NEDOPORUČUJI!!! ZBOŽÍ JSEM SI OBJEDNALA, BOHUŽEL JSEM ZAPLATILA PŘEVODEM. NIKDY JSEM NEMĚLA S JINÝMA OBCHODNÍKY PROBLÉMY ,AŽ TEĎ JSEM NARAZILA. UŽ SI DÁM VELKÝ POZOR, NA NIC UŽ NEČEKÁM A DÁVÁM PANA DUŠANA VESELKU ČOI.

• levné ceny
    • Chybí komunikace se zákazníkem. Do dnešní doby mi zboží nebylo doručeno. Údajně chybí jedna ze součástí objednávky. Nebylo specifikováno jaká, zboží bych třeba odebral bez tohoto zboží.

Prozatím velmo špatný.

• protože zboží, které jsem chtěl jinde nebylo
    • to, že u zboží, které není skladem je informace, že skladem je

• Dobrá cena.
    • Objednávka a platba byla zaregistrována až po mé urgenci.

• Objednala jsem si zboží, které bylo údajně skladem s vyskladněním do 24 hodin. Potvrzení obednávky jsem obdržela obratem. Po týdnu jsem místo zboží obdržela mailem zrušení objednávky z důvodu, že zboží není na skladě. Hodně neprofesionální jednání. Běžně si objednávám zboží přes internet, ale toto se mi stalo porvé.

Lépe objednat jinde.