• Nereaguje na žádný uvedený kontakt (email, telefon, skype).
    • Reklamace nebyla provedena.

VELKÝM OBLOUKEM SE VYHNĚTE !!

• dobrá cena
    • reklamoval jsem zboží v hodnotě 3000Kč a již nikdy ho neviděl

nereagovali na reklamaci zboží do 30 dnů
    zboží (MP3 přehrávač) poslali opět nefunkční
    bydlet blíže, tak tam vletím
    přišli jsme o 1 400 Kč !

• ??? nič !!!
    • -absolutne neseriozny obchod
    • -neochota komunikovat
    • -nie je mozne sa k nim dotelefonovat, na maili nereaguju.

najhorsi internetovy obchod s akym som sa stretol. obj som si bluetooth sluchatko a ked som mal s nim problem odoslal som ho na reklamaciu a do dnesneho dna ziadna spetna vazba. reklamacia mi plynie od zaciatku dubna 2011. pravdepodobne som prisioel o tovar aj svoje peniaze.

• Komunikace, neochota vratit 200,- kc za nevhodne zbozi (na www uvadeli ze je vyrobek k typu zbozi co potrebuji, pritom primo na vyrobku byl popis ze je to k jinemu typu).

Zklamani. Poslali mi neco, co absolutne neodpovidalo zbozi na jejich www a od te doby odmitali komunikovat a kdyz jsme jim to doporucene zaslali zpet s reklamnim dopisem, to uz se po nich uplne slehla zem.

• odesláno zboží na reklamaci v hodnotě 2.000,- Kč a tři měsíce ticho po pěšíně, další zloděj

rád bych soukromou schůzku s panem vedoucím, aby mě vysvětlil své problémy do očí.

• Po třech týdnech a pokusech o doručení reklamace nám pošta vrací zpět nedoručitelnou zásilku, nefunkční konvici.

Nedoporučuji

Obchod nedoporučuji,

Nevrací peníze za vrácené zboží do 14 dnů,
    poté komunikují velmi zmatečně či vůbec.

V současnosti se zdá, že obchod jiz nefunguje, emaily se nedají doručit, tel číslo jsou zrušena...

• Rychlé dodání.
    • Nevrací peníze za vrácený zboží na 14 dnů.

Nekupovat od nich nic pokud si nejste jisti na 100%, že výrobek chcete.

• komunikace při objednávce
    • reklamaci mám již 3 týdny po zákonné lhůtě a pán nereaguje

vzhledem k tomu, že už eshop neexistuje, ani nemusím nedoporučovat...

• Chtěl jsem poslat druhou reklamaci (na první bylo reagováno), ale nenašel jsem stránky AD shop.cz.

Asi mám smůlu, jako ostatní.

• Nevyřízená reklamace, obchodník nekomunikuje!

Zboží bylo sice dodáno, ale bez vyplněných papírů. Nedávno jsem odesílala k reklamaci - balíček byl poslán zpět a obchodník nekomunikuje!

• POZOR - PODVODNÍK !!!
    • Nevyřizuje reklamace, je nekontaktní.
    • Více na http://webtrh.cz/153931-podvodnik-dusan-veselka-shop-grafnet

Lidi jako p. Veselka (="AD shop.cz") patří za mříže.
    Připojte se k hromadné žalobě na uvedeném odkazu.

• Ani po 10 dnech nemám zboží, obchod nekomunikuje, uváděný kontaktní telefon je nedostupný, ani na druhý mail nikdo nereaguje.

Vyhnout se mu.

Zboží které jsem objednával bylo označeno že je skladem. Ani po 14 ti dnech zboží nepřišlo. Z obchodu mě nikdo nekontaktoval mimo potvrzení objednávky emailem.
    Hotová katastrofa. Doporučuji nenakupovat u tohoto eshopu.

• naprostá absence jakékoli komunikace ze strany obchodu )mimo automaticky generovaného potvrzení objednávky)

nedoporučuji

Vzhledem k tomu že mi dodnes nevrátili peníze za zrušenou objednávku a to i přes urgence
    NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!

pod 10 dnech od objednávky a třech emailech z mé strany na které jsem doposud neobdržel žádnou odpověď jsem objednávku zrušil

• Žádné výhody, nedá se věřit, že mají to, co nabízejí
    • Slabiny: tvrdí, že mají zboží skladem, ale ono není a nebude, to Vám však sdělí ne sami od sebe, ale až po urgenci - opravdu potěšující

Nakoupit jsem chtěla, ale i když bylo u zboží "skladem", tak nebylo. Až po mém dotazu po cca 24 hodinách bylo jasno. Kdybych se nezeptala, asi čekam dodnes, vůbec se neobtěžovali mi sdělit, že nabízejí něco, co nemají a mít nebudou.

• Po uskutečnění objednavky nakomunikují,nezvedají telefon,prostě dělají mrtvého brouka.

Nikdy bych tento obchod nikomu nedoporučila