• Splní co slíbí.
    • Výborná informovanost o stavu zásilky, potvrzení přijetí objednávky.
    • Okamžitá reakce na dotazy.

Určitě doporučuji.

• ADSHOP nekomunikuje, dela mrtveho brouka. Proc na to tohle review nejakym zpusobem neupozornuje, nevaruje! Statisticky dle vlozenych hodnoceni se stale zda jako seriozni, opak je pravdou!!!

ADshop dodal DVD Samsung prehravac, chci jen kontakt na servisni centrum, nebot zarizeni prestalo fungovat. Ale ani na jejich webu tuto zakladni info nejde dohledat.
    Uz si od noch nic nekoupim!!! A dam vedet okoli.
    JS

• nemusím obcházet obchody
    • zboží si vyberu v klidu domova
    • než pošlu objednávku mohu se rozmyslet zda zboží potřebuji a chci takové nebo jiné apod.
    • mezi objednávkou a dodáním byla 14ti denní lhůta /možná, že jsem si nepřečetla jak dlouhou dodací lhůtu máte/ čekala jsem tak
    • 3 až 5 dní

zboží jsme v obchodě nemohli sehnat, buď kvůli barvě nebo objemu,
    byla jsem spokojená, že jste komunikovali,
    ostatním bych tento obchod doporučila,protože jsem byla s dodáním spokojená,hlavně se zavoláním, že zboží vezete

• nevím o žádné
    • nedodáni, zboží, přes uvedevou dodávku do 24 hodin, i přes potvrzenou objednávku

Adshop.cz mi dluží 1841 Kč za zboží zaplacené předem.

Pokud máte podobný problém, ozvěte se na [email protected] - čím více lidí bude, tím lépe - podáme hromadnou žalobu.

• Žádné
    • Reklamace a komunikace.Na vyřízení reklamace čekám 52 dní.Obchod nebere telefony a na email neodpovídá!!!!!

Zatím nejhorší obchod na který jsem narazil na netu.

• Výhodou by byla cena, ale pouze v případě, že by obchod komunikoval!!!
    • Nekomunikují, slibují nemožné, neberou telefony, nereagují na maily!

Rozhodně NEDOPORUČUJI !!!

• Zboží dorazilo rozbité.Od té doby se mi nepodařilo dodavatele tj. firmu Grafnet zastihnout na telefonech ,ani na e-maily neodpovídá, aby vyřídil reklamaci.

Tento obchod nedoporučuji.

Objednal jsem si zboží a i když bylo psané že je skladem, expeduji ho do 24.hodin. Tak po 10-ti dnech kdy se nikdo ani neozval, že by se omluvili že zboží není třeba skladem a že ho pošlou později. Proto jsem tuto objednávku stornoval.

• -
    • Nekomunikují, nikdo nebere telefon, druhý pernamentně vypnutý, o emailech ani nemluvě.
    • Zboží není skladem i když je na stránkách avizován opak.

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!

Zboží není skladem i když je na stránkách avizován opak.

• siroky sortiment
    • klamají zákazníka, uvadeji zboží skladem ale skladem nemají

uvadeji vse skladem ale neni to pravda !!!!

• Obchod při reklamaci nekomunikuje, neberou třeba týden telefon, nereagují na SMS ani na e-maily. 3 měsíce nemáme vyřízenou reklamaci. NEDOPORUČUJI !!!!!!!

VYHNOUT SE MU Z VÝŠE UVEDENÝCH DŮVODŮ

• přehlednost
    • doporučení známého

již jsem odpověděl
    výborná

• podle obchodu zboží skladem. Slíbeno dodání do 24 hodin. Skutečnost teprve za týden řešeno dodání. Objednání jsem zrušil

Neplní co slibují

• dobré ceny, ale jen na obrázku, zboží co jsem si objednal nedorazilo a ani nevím proč a jestli vůbec dorazí
    • je to obchod alá mrtvý brouk

celkově špatný, další objednávku už zde neprovedu, nic ve zlém, ale když je někde napsáno že je to skladem a čekám na to už 14 dní, tak to asi nekde dře a kde asi

POZOR!! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ OBCHOD AD SHOP NIKOMU NEDOPORUČUJI!!! ZBOŽÍ JSEM SI OBJEDNALA, BOHUŽEL JSEM ZAPLATILA PŘEVODEM. NIKDY JSEM NEMĚLA S JINÝMA OBCHODNÍKY PROBLÉMY ,AŽ TEĎ JSEM NARAZILA. UŽ SI DÁM VELKÝ POZOR, NA NIC UŽ NEČEKÁM A DÁVÁM PANA DUŠANA VESELKU ČOI.

• levné ceny
    • Chybí komunikace se zákazníkem. Do dnešní doby mi zboží nebylo doručeno. Údajně chybí jedna ze součástí objednávky. Nebylo specifikováno jaká, zboží bych třeba odebral bez tohoto zboží.

Prozatím velmo špatný.

• Cena, šíře sortimentu
    • Nepřehlednost a pomalejší odezva stránek

Dobré ceny, horší orientace na wenu

• Široký sortiment zboží
    • Pokud je deklarováno, že je zboží skladem bych si představoval rychlejší dodání zboží.

Celkově hodnotím nákup v obchodě pozitivně...

• Neznám
    • Dobrá cena