V tomto obchodě jsem nakoupila z důvodu nejlepší ceny výrobku v porovnání s ostatními e-shopy. Tento e-shop určitě doporučuji, vyhledávání výrobků je přehledné, také jsem velmi spokojena s rychlým a kvalitním dodáním zboží a s komunikací - o své objednávce jsem byla perfektně informována.

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem spokojená se zbožím i s komunikací s obchodem.

• nemají na skladě, nedají vědět dokud se sám neozvu, pak nabízejí náhradní zboží. termín dodání v nedohlednu.

nedoporučuji.

• nakupuji pravidelně a vždy spokojen vč. komunikace. ale tentokrát NE: objednáno zboží, povrzena objednávka, během 11 dnů jsem mailem 2x (na 2 různé maily) dotazoval dodací lhutu, absolutně bez reakce. Po 11 dnech zboží zatím nedorazilo. mailem jsem objednávku zrušil a už nechci toto zboží, objednal jsem jinde. nevím, jestli porucha mailů, lidí, nemoc, schválně nereagují, nevím.

dobré ceny, obvykle dobrá komunikace, ale tentokrát je pod bodem mrazu.

• rychlá komunikace

Doporučuji ostatním zákazníkům

Obchod semnou nekomunikoval, zboží nedorazilo, naštěstí jsem chtěl platit dobírkou !!!

• Jsem nemocna a zbozi jsem rychle potrebovala
    • Rychlost.

VYHODNA CENA A RYCHLOST.

• levnější ve srovnání s konkurencí (Hradec Králové)
    • hlavní slabinou je asi trošku menší nepřehlednost

určitě tento obchod doporučuji ostatním

• špatná komunikace ohledně doručení zásilky, jiná cena uvedená přímo na balíku

• Dobrá cena, jindy dobrá komunikace, kamenný obchod v HK
    • komunikace pevná linka a mobil

osobně znám kamennou prodejnu v HK, celkově působí spolehlivě, dobré ceny některého zboží,

• Žádné !!!
    • Po vrácení zboží nekomunikují,ani peníze nevracejí !!!

PODVODNÍCI !!!

• nízká cena
    • po zkušenosti s podvodníky Vás tady neokradou
    • problém s dodáním, nechová se jako to typický obchod, tedy 'skladem' berte s rezervou

V pá dopo jsem objednal zboží co bylo skladem. V út odpo jsem ho chtěl vyzvednout (jel jsem kolem), ale z obchodu žádné echo, že by zboží bylo připraveno. Po mém zavolání odpověď, že se to nestihne, a jestli nechci objednávku zrušit. Po osobní návštěvě to samé. Nyní po týdnu nic nového. Asi objednávka zrušena.
    Obchod nemá nic skladem, a předpokládám, že pokud u jeho se dodavatelů změní zboží (dostupnosti nebo možná cenou), tak nic není.

• dobrá nabídka
    • nekomunikují a nedodržují přislíbené dodací lhůty

nedoporučuji nákup

• Cena, rychlost zaslání.
    • O žádných nevím.

Určitě doporučuji. Pro mě jeden z nejlepších nákupů v poslední době (hlavně cena a výběr zboží), také poštovné zdarma nad 5000kč, ale i možnost osobního vyzvednutí jsou nadstandardní a příjemné.

• Možnost osobního odběru a rychlost dodání zboží.

Nakupovat v AD shopu doporučuji z důvodů dobrých cen a rychlosti dodání.

• nejnižší cena na trhu pro produkt který jsem sháněl.
    • Doprava zdarma od 5000,-

• spolehlivost

doporučeníhodný

• Komunikace se zákazníkem vázne

Zboží jsme zaplatili převodem a obchod s námi nekomunikoval. Až po několika urgencích nám sdělili, že čekají na naší platbu. Ukázalo se, že se přehlédli. Jelikož jsme na zboží spěchali, bylo to velmi nepříjemné.

nedorazil informační e-mail o tom, že je zboží na cestě, jinak vše bylo výborné. cena, rychlost!

• cena, slušný sortiment
    • orientace - třeba když hledám grafickou kartu v sekci výpočetní technika je jich jen pár, ale ta o které uvěžuji je v sekci herní zařízení

solidní obchod kde rád nakupuji