• Rychlé poradenství, rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu AC mobile

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s naším rychlým poradenstvím a dodáním. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Těšíme se na Vaše další nákupy u nás!

AC tým

• Reagovali na moji objednávku o upřesnění parametrů objednaných doplňkových komponentů (ochranné sklo a obal) k tabletu, tak aby k sobě pasovaly, ušetřili mi výměnu obalu. Děkuji za předvídavost.

Vážený zákazníku Milo,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a zpětnou vazbu na našem profilu na Heuréce. Jsme velmi rádi, že se Vám náš přístup a služby líbily. Naše prioritou je vždy zajištění spokojenosti zákazníků a snažíme se předcházet jakýmkoli potenciálním problémům ještě před jejich vznikem.

Vaše ocenění naší práce a předvídavosti nás motivuje k dalšímu zlepšování našich služeb. Jsme zde pro Vás a pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další příležitost Vám pomoci.

S úctou, AC tým

• rychlé dodání, zboží, které neměl jiný obchod

Rychlé dodání, komunikace, zboží se dalo sehnat jen v tomto obchodu, velká spokojenost

Vážená zákaznice Lucie Pallová,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojena s rychlostí dodání a s tím, že jste u nás našla zboží, které nebylo dostupné jinde. Snažíme se nabízet unikátní sortiment a excelentní služby, aby každý nákup u nás byl pro naše zákazníky co nejpříjemnější zážitek.

Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou a motivací k další práci. Těšíme se na Vaše další nákupy a děkujeme za Vaši důvěru.

Výhodný a rychlý nákup

Vážená zákaznice Pavlo,

děkujeme za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že jste s námi byla naprosto spokojena. Vaše spokojenost je pro nás největším možným uznáním a motivuje nás k neustálému zlepšování našich služeb.

Těšíme se na Vaše další nákupy a děkujeme za Vaši důvěru a podporu.

Naprosta spokojenost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste byl naprosto spokojen s procesem Vašeho nákupu a rychlostí doručení. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a Vaše pozitivní zpětná vazba nás motivuje k další práci a zlepšování našich služeb.

Těšíme se na Vaše další nákupy a děkujeme za Vaši důvěru v nás.

Vše proběhlo v pohode

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s rychlostí doručení a že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Snažíme se, aby každý nákup u nás byl co nejpříjemnější zážitek a Vaše zpětná vazba nám potvrzuje, že jdeme správným směrem.

Těšíme se na Vaše další nákupy a děkujeme za Vaši důvěru.

AC tým

Rychle doručeno, široká nabídka barev. Již mám druhý pásek k hodinkám.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a opětovné doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a s naší širokou nabídkou barev pásků k hodinkám. Těší nás, že jste u nás našel již druhý pásek, který vyhovuje Vašim potřebám.

Vaše spokojenost a loajalita jsou pro nás velkou motivací do budoucna. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše služby.

• Přehledný obchod

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s přehledností našeho e-shopu a rychlostí dodání. Snažíme se, aby nákup u nás byl co nejpohodlnější a nejefektivnější.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše budoucí nákupy.

Spolehlivý.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše krátké, ale významné hodnocení. Jsme rádi, že nás považujete za spolehlivé a že jste s našimi službami plně spokojen. Vaše důvěra je pro nás velkým povzbuzením.

Děkujeme za Vaši podporu.

• Není

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí doručení a že doporučujete naše služby. Vaše spokojenost a doporučení jsou pro nás velkou motivací.

Děkujeme za Vaši důvěru.

• Vše v pořádku

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a že bylo vše v pořádku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Děkujeme za Vaši důvěru v náš obchod.

• Cena, rychlost doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s cenou a rychlostí doručení. Naše snaha je vždy nabídnout našim zákazníkům konkurenceschopné ceny spolu s rychlým a spolehlivým doručením, a Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás důkazem, že jdeme správným směrem.

Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou a Vaše zpětná vazba nám pomáhá udržovat vysoký standard našich služeb. Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše služby a děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevili.

S přáním krásného dne a mnoha dalších příjemných zkušeností s nákupy u nás,

• Rychlst dodání-komunikace obchodu

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám srdečně za Vaše pozitivní hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a komunikací z naší strany. Naše tým pracuje neustále na tom, aby zajišťoval rychlé a efektivní zpracování každé objednávky, a snažíme se být vždy k dispozici pro naše zákazníky s jakoukoli potřebnou podporou.

Vaše spokojenost je pro nás nejcennější a Vaše pozitivní zpětná vazba nám dodává motivaci pokračovat v naší práci a neustále se zlepšovat. Těšíme se na možnost Vám opět poskytnout naše služby v budoucnu.

S přáním krásného dne a dalších spokojených nákupů u nás,
    AC tým

• Bohužel kryt na tablet je větší a navíc stojánek je udělaný tak že musím tablet celý otočit. ŠKODA peněz

Vážená zákaznice,

velice nás mrzí, že nejste s nákupem krytu na tablet plně spokojena. Chápeme Vaše zklamání, pokud produkt nesplňuje Vaše očekávání. Objednala jste si silikonový univerzální obal na tablet, který nemusí vždy dokonale sedět na konkrétní model tablet.

Proč, jste nás nekontaktovala prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky, abychom mohli situaci co nejrychleji vyřešit k Vaší spokojenosti. Žádnou z možností jsem nevyužila.

Přitom jsme zde, abychom Vám pomohli a zajistili, že nakupování u nás bude vždy příjemným zážitkem.

S pozdravem AC tým

Viníka vynikající dobra nákup doporučuji všem

Vážený zákazníku,
    děkujeme za hodnocení a že nás budete doporučovat. To je pro nás ta nejlepší reklama.

S pozdravem AC tým

• Rychlost přímo blesková

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše nadšené hodnocení a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme opravdu potěšeni, že jste byl tak spokojen s rychlostí dodání Vaší objednávky a že naše služby považujete za "bleskové". Snažíme se zajistit, aby každá objednávka byla zpracována a doručena co nejrychleji, a je skvělé slyšet, že naše úsilí má tak pozitivní vliv na zákaznickou zkušenost.

Vaše spokojenost je pro nás největší prioritou a Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkou motivací. Těšíme se na Vaši další návštěvu a děkujeme za Vaši důvěru v naše služby.

S pozdravem a přáním krásného dne,

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání, ačkoli si uvědomujeme, že jsme nezískali plné skóre. Vážíme si Vaší upřímné zpětné vazby, která nám pomáhá rozpoznat oblasti, kde se můžeme dále zlepšovat.

Pokud byste měl jakékoli konkrétní náměty, jak bychom mohli naše služby vylepšit, velmi rádi je zvážíme. Naším cílem je poskytovat vynikající služby a zajistit plnou spokojenost všech našich zákazníků.

Děkujeme Vám za Vaši podporu a těšíme se na další příležitost Vás obsloužit.

AC tým

• veliká nabídka zboží, veliký výběr obalů na tablety

vřele doporučuji

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s naší širokou nabídkou zboží a rozmanitým výběrem obalů na tablety. Snažíme se nabízet široký sortiment produktů, aby si u nás každý zákazník mohl najít přesně to, co hledá.

Vaše vřelé doporučení je pro nás velkou motivací a potvrzením, že naše práce má smysl. Těšíme se na Vaši další návštěvu a děkujeme za Vaši důvěru v nás.

S přáním krásného dne,

dobrá komunikace, vstřícnost

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Velmi si ceníme Vašich slov o dobré komunikaci a vstřícnosti našeho týmu. Je pro nás klíčové, aby se každý zákazník cítil vítán a dobře obsloužen, a snažíme se toho dosáhnout prostřednictvím otevřené a efektivní komunikace.

Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost jsou pro nás nejlepší odměnou za naši práci. Budeme pokračovat ve snaze poskytovat vynikající služby a těšíme se na možnost Vás obsloužit i v budoucnosti.

S přáním krásného dne,

rychlost a ochota

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí našich služeb a naší ochotou. Tato zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá, protože nám ukazuje, že naše snaha o vynikající zákaznický servis je ceněna.

Snažíme se vždy reagovat rychle a efektivně na potřeby našich zákazníků, a Vaše spokojenost je pro nás nejlepším potvrzením, že to děláme správně. Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše služby a děkujeme za Vaši důvěru v nás.

S přátelským pozdravem,