• Přehled, dobré ceny, skvělá komunikace s obchodem

Reakce obchodu AC mobile

Vážený ověřený zákazníku Habrdinku,

děkujeme Vám srdečně za Vaše kladné hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí dodání, našimi cenami a komunikací z naší strany. Snažíme se našim zákazníkům nabízet co nejpřehlednější sortiment a udržovat ceny konkurenceschopné, přičemž kvalitní zákaznický servis je pro nás prioritou.

Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkým povzbuzením a motivací k další práci. Těšíme se na možnost Vás opět obsloužit v budoucnu a budeme se snažit i nadále naplňovat Vaše očekávání.

S pozdravem a přáním krásného dne, AC tým

• Prostě super

Reakce obchodu AC mobile

Vážený zákazníku,

děkujeme vám za vaše skvělé hodnocení a doporučení na Heurece. Jsme opravdu rádi, že jste byl spokojený s rychlostí našich služeb a komunikací z naší strany. Vaše slova "Prostě super" nás velmi těší a jsou pro nás potvrzením, že děláme svou práci dobře.

Pro nás je prioritou, aby zákazníci byli s naší prací plně spokojeni a vaše pozitivní zpětná vazba nám ukazuje, že se ubíráme správným směrem. Těšíme se, že vám i nadále budeme poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na vaše budoucí návštěvy.

S pozdravem,
    AC tým

• Dobré ceny, ochota a komunikace.

• Rychlost, široká nabídka, ceny, skvělá komunikace, v mém případě neměli požadovaný výrobek nabídli alternativu a dárek jako omluvu.

• komunikace, rychlost dodání....

• Vstřícná, rychlá komunikace.

• Rychlost odeslání a komunikace
    • Férové jednání

Sklo přišlo poškozené, byť při doručení balík nejevil známky poškození. Po jednom e-mailu na podporu mi obratem zaslali sklo nové, které dorazilo již v pořádku. Toto hodnotím jako perfektní přístup k zákazníkovi.

• Rychlost, dobrá komunikace

• rychlost odeslání i doručení
    • komunikace, veškeré informace prakticky okamžitě v mailu

• komunikace +
    • Zboží splňuje očekávání.
    • Rychlost vyřízení a dodání objednávky.