• Rychlé poradenství, rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu AC mobile

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s naším rychlým poradenstvím a dodáním. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Těšíme se na Vaše další nákupy u nás!

AC tým

• rychlé dodání, zboží, které neměl jiný obchod

Rychlé dodání, komunikace, zboží se dalo sehnat jen v tomto obchodu, velká spokojenost

Vážená zákaznice Lucie Pallová,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojena s rychlostí dodání a s tím, že jste u nás našla zboží, které nebylo dostupné jinde. Snažíme se nabízet unikátní sortiment a excelentní služby, aby každý nákup u nás byl pro naše zákazníky co nejpříjemnější zážitek.

Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou a motivací k další práci. Těšíme se na Vaše další nákupy a děkujeme za Vaši důvěru.

• Přehledný obchod

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s přehledností našeho e-shopu a rychlostí dodání. Snažíme se, aby nákup u nás byl co nejpohodlnější a nejefektivnější.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše budoucí nákupy.

• Není

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí doručení a že doporučujete naše služby. Vaše spokojenost a doporučení jsou pro nás velkou motivací.

Děkujeme za Vaši důvěru.

• Cena, rychlost doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s cenou a rychlostí doručení. Naše snaha je vždy nabídnout našim zákazníkům konkurenceschopné ceny spolu s rychlým a spolehlivým doručením, a Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás důkazem, že jdeme správným směrem.

Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou a Vaše zpětná vazba nám pomáhá udržovat vysoký standard našich služeb. Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše služby a děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevili.

S přáním krásného dne a mnoha dalších příjemných zkušeností s nákupy u nás,

• Rychlost přímo blesková

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše nadšené hodnocení a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme opravdu potěšeni, že jste byl tak spokojen s rychlostí dodání Vaší objednávky a že naše služby považujete za "bleskové". Snažíme se zajistit, aby každá objednávka byla zpracována a doručena co nejrychleji, a je skvělé slyšet, že naše úsilí má tak pozitivní vliv na zákaznickou zkušenost.

Vaše spokojenost je pro nás největší prioritou a Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkou motivací. Těšíme se na Vaši další návštěvu a děkujeme za Vaši důvěru v naše služby.

S pozdravem a přáním krásného dne,

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání, ačkoli si uvědomujeme, že jsme nezískali plné skóre. Vážíme si Vaší upřímné zpětné vazby, která nám pomáhá rozpoznat oblasti, kde se můžeme dále zlepšovat.

Pokud byste měl jakékoli konkrétní náměty, jak bychom mohli naše služby vylepšit, velmi rádi je zvážíme. Naším cílem je poskytovat vynikající služby a zajistit plnou spokojenost všech našich zákazníků.

Děkujeme Vám za Vaši podporu a těšíme se na další příležitost Vás obsloužit.

• Rychle dodani

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání Vaší objednávky. Snažíme se, aby naši zákazníci obdrželi své zboží co nejrychleji, a je pro nás potěšením vidět, že naše úsilí má pozitivní vliv.

Váš názor je pro nás velmi cenný, protože nám pomáhá udržovat vysokou kvalitu našich služeb. Těšíme se na Vaši příští návštěvu a budeme se snažit i nadále naplňovat Vaše očekávání.

S pozdravem a přáním krásného dne,

• rychlý, spolehlivý

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme velmi rádi, že jste spokojen s rychlostí a spolehlivostí našich služeb. Tento druh zpětné vazby je pro nás nesmírně cenný, protože nám ukazuje, že jdeme správným směrem. Budeme se i nadále snažit zachovat tyto standardy a vylepšovat naše služby, aby Vaše zkušenosti byly vždy co nejlepší.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další příležitost Vás obsloužit.

S přátelským pozdravem, AC tým

• Kvalita, vzhled, rychlost dodání, cena

Reakce obchodu AC mobile

děkujeme vám za vaše hodnocení a za vaše doporučení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jste byl/a s našimi službami spokojen/a.

Vaše slova o rychlosti dodání jsou pro nás velmi důležitá. I když zboží dorazilo za 2 dny, snažíme se stále zlepšovat naše služby, aby doručení bylo ještě rychlejší a efektivnější.

Vaše zmínka o kvalitě, vzhledu a ceně zboží nás těší. Snažíme se nabízet výrobky, které splňují vysoké standardy kvality a zároveň jsou cenově dostupné.

Vaše hodnocení a názory nám pomáhají lépe porozumět potřebám našich zákazníků a stále se zlepšovat. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další připomínky nebo nápady na vylepšení našich služeb, neváhejte nám napsat.

Děkujeme vám za vaši důvěru a doufáme, že vás budeme moci i nadále obsluhovat s takovou kvalitou, jakou očekáváte.

• Velmi rychlé odeslání.

Milá Hano,

dovolte mi vyjádřit upřímné poděkování za vaše kladné hodnocení a vaši spokojenost s naším obchodem. Jsme nesmírně rádi, že jste byla tak spokojená s našimi službami.

Vaše slova o rychlém doručení a odeslání zboží nás velmi těší. Snažíme se, aby naši zákazníci obdrželi své objednávky co nejrychleji a bez komplikací, a vaše potvrzení nás utvrzuje v našem úsilí.

Děkujeme vám za to, že jste si našli čas napsat nám tuto pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou. Pokud budete mít nějaké další připomínky nebo nápady na zlepšení našich služeb, neváhejte nám napsat.

Těšíme se na vaši další návštěvu a doufáme, že vás budeme i nadále moci obsluhovat s takovou kvalitou, jakou jste si u nás zvykli.

• Super obchod. Rychlé dodání
    • Spolehlivost

Obchod vřele doporučuji. Bleskové odeslání

Reakce obchodu AC mobile

velmi si vážíme vašeho kladného hodnocení a chceme vám za něj upřímně poděkovat! Vaše slova nás těší a dodávají nám energii pracovat dál na tom, abychom vám mohli nadále poskytovat vynikající služby.

Jsme rádi, že jste byl/a spokojen/a s rychlostí dodání a spolehlivostí našeho obchodu. Vaše doporučení je pro nás velmi cenné a doufáme, že nás budete nadále vyhledávat při svých nákupních potřebách.

Pokud byste měl/a nějaké další připomínky nebo nápady, jak se můžeme stále zlepšovat, neváhejte nám napsat. Jsme tu pro vás a vaše spokojenost je naší prioritou.

Děkujeme vám znovu za vaši důvěru a těšíme se na vaši příští návštěvu na našem eshopu!

• Rychlost doručení
    • Kvalita

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše vynikající hodnocení a za to, že jste si udělal čas na jeho napsání. Jsme opravdu potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí doručení, cenou i kvalitou našich produktů.

V AC mobile se snažíme poskytovat nejlepší možný zákaznický servis a Vaše pozitivní zkušenost nám potvrzuje, že jdeme správnou cestou. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a těší nás, že jsme dokázali splnit Vaše očekávání.

Těšíme se na další příležitost Vám opět poskytnout prvotřídní služby. Pokud byste měl jakékoli dotazy nebo potřeboval další pomoc, jsme zde pro Vás.

• Prostě super

Vážený zákazníku,

děkujeme vám za vaše skvělé hodnocení a doporučení na Heurece. Jsme opravdu rádi, že jste byl spokojený s rychlostí našich služeb a komunikací z naší strany. Vaše slova "Prostě super" nás velmi těší a jsou pro nás potvrzením, že děláme svou práci dobře.

Pro nás je prioritou, aby zákazníci byli s naší prací plně spokojeni a vaše pozitivní zpětná vazba nám ukazuje, že se ubíráme správným směrem. Těšíme se, že vám i nadále budeme poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na vaše budoucí návštěvy.

• Rychlost i kvalita super

Vážený zákazníku,

dovolte nám poděkovat za vaše nadšené hodnocení na platformě Heureka. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí a kvalitou našich služeb a že nám dáváte 100% doporučení. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité a jsou hnací silou naší snahy o neustálé zlepšování.

Jsme hrdí na to, co děláme, a váš pozitivní ohlas nám dává jistotu, že jdeme správným směrem. Těšíme se na další příležitosti poskytovat vám prvotřídní služby.

S úctou,

• Rychle a bez problémů.

Za mě super.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a doporučení našeho obchodu! Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s rychlostí a plynulostí našich služeb. Naše nejvyšší priorita je vždy zajištění kvalitního a bezproblémového zážitku pro všechny naše zákazníky.

Těšíme se na další příležitost Vám opět poskytnout prvotřídní služby.

• Cena, rychlost doručení

Reakce obchodu AC mobile

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a za to, že jste si všimli našeho snažení nabízet skvělé ceny a rychlé doručení. Jsme nesmírně rádi, že jste byli s naší službou spokojeni a že jsme splnili Vaše očekávání.

Vaše spokojenost a podpora jsou pro nás velkou motivací do budoucna. Těšíme se na Vaši další návštěvu a děkujeme, že doporučujete náš obchod.

S pozdravem AC tým

• Rychle a bez komplikací

Za mě super.

Reakce obchodu AC mobile

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků.

• Dobrý výběr a ceny
    • Rychlé odeslání

Reakce obchodu AC mobile

velmi si vážíme Vašeho 100% hodnocení a děkujeme za pozitivní komentář ohledně našeho výběru produktů a cen, stejně jako rychlosti odeslání. Jsme šťastní, že jste s našimi službami spokojený, a budeme se snažit udržet tento vysoký standard i do budoucna. Pokud budete potřebovat jakoukoliv další pomoc nebo poradenství, neváhejte se na nás obrátit.

• Rychlost odeslání
    • Zboží v pořádku

Reakce obchodu AC mobile

děkujeme za vaše skvělé hodnocení a za pochvalu rychlosti odeslání a kvality zboží. Jsme opravdu rádi, že jste byl s našimi službami plně spokojený. Pokud budete v budoucnu potřebovat další produkty nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro vás!