• ok

• Rychlost a ochota poradit.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Děkujeme Vám za recenzi a objednávku. Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí vyřízení nákupu a jsme moc rádi, že jsme Vám mohli pomoci formou odborného poradenství! Tým ACARA

• Velké skladové zásoby
    • Nadrozměrná doprava zdarma - zázrak

Obvykle nepíšu hodnocení, ale poslat lištu o délce 3 metry s poštovným zdarma se jentak nevidí. Většinou se nadrozměry těžce doplácí.
    Děkuji

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Moc nás těší Vaše spokojenost s nákupem, rychlostí vyřízení objednávky a možnostmi doprav, které našim zákazníkům poskytujeme. Děkujeme Vám za hodnocení a nákup! Tým ACARA

Příjemný personál.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Moc děkujeme za hodnocení kvalitního servisu našeho personálu. Děkujeme za nákup a těšíme se na Vaši příští návštěvu! Tým ACARA

• Výborná komunikace a snaha vyjít vstříc zákazníkovi.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Vážíme si Vaší spokojenosti s procesem nákupu a se službami našeho týmu. Vždy se zákazníkovi snažíme vyijít vstříc a jsme moc rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ. Děkujeme Vám! Tým ACARA

• Rychlost. Ochota pomoci.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a se službami našeho týmu. Jsme tu pro Vás! Tým ACARA

Vše bez problémů.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Jsme moc rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Děkujeme za hodnocení a nákup! Tým ACARA

• Nepříliš kvalitní výrobek

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí dodání. Věříme, že se díky dnešní telefonické konzultaci s naším týmem povedlo společně probrat parametry zakoupených lišt a jsme rádi, že produkty již slouží svému účelu. Děkujeme Vám za podnět a nákup! Tým ACARA

• Inzerovaný expedice druhý den. Objednáno v pondělí , ale dopravci předáno až v pátek . Dodání zboží cca 7dní.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu! Omlouváme se za delší dobu při doručení. Pravidelně na našem e-shopu aktualizujeme informace, aby byly co nejpřesnější, děkujeme za Váš podnět! Tým ACARA

• Super rychlé odeslání zboží

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Moc děkujeme za recenzi a ocenění rychlosti doručení Vaší objednávky. Těšíme se na příště! Tým ACARA

• Nadstandardní komunikace ohledně objednávky, toho si hodně cením.
    • Zboží bylo ve výrobě a dorazilo nakonec ještě dříve než bylo avizováno
    • Žádnou nemám.

Produkt přesně odpovídal obrázkům i popisu, je velmi kvalitní, určitě více než většina obdobných produktů, co jsem měla možnost udělat průzkum trhu.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Vážíme si Vaší plné spokojenosti s komunikací našeho týmu, rychlostí vyřízení objednávky a kvalitou zakoupených produktů! Moc děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Tým ACARA

vše v pořádku, nakupuji poněkolikáté

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Vážíme si Vašeho hodnocení i Vašich opakovaných nákupů u nás, těšíme se na příště! Tým ACARA

Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Omlouváme se Vám za případné komplikace spojené s delším doručením. Vaše zásilka byla v minulém týdnu předána vybranému přepravci a již by měla být doručena. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na čísle +420 232 000 888 nebo e-mailu [email protected]. Děkujeme Vám. Tým ACARA

dobra komunikace

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Moc děkujeme za recenzi! Vážíme si Vaší spokojenosti se službami našeho týmu a s nákupem. Tým ACARA

Rychlé dodání, příjemné telefonické jednání.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Těší nás Vaše spokojenost se službami našeho týmu i s rychlostí vyřízení objednávky. Moc děkujeme za hodnocení! Tým ACARA

Rychlé dodání, vše v pořádku.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení rychlosti vyřízení Vaší objednávky a projevenou důvěru při nákupu. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti! Tým ACARA

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí odbavení Vaší objednávky. Děkujeme Vám za recenzi a nákup! Tým ACARA

Velmi rychle dodání zboží - maximální spokojenost...

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Velmi děkujeme za pozitivní ohodnocení rychlosti vyřízení Vaší objednávky. Vážíme si Vaší maximální spokojenosti a těšíme se na příště! Tým ACARA

• kvalitně zabaleno
    • výrobek odpovídá očekávání
    • doručení trvalo déle než 2 pracovní dny

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Děkujeme Vám za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost se zakoupeným produktem i naším balením! Vaši objednávku jsme expedovali následující den po jejím obdržení, omlouváme se proto za možnou časovou prodlevu ze strany přepravce. Tým ACARA

• skladem velký sortiment

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Těší nás Vaše spokojenost se šíří sortimentu, který máme skladem k dispozici. Děkujeme za hodnocení a nákup! Tým ACARA