Velmi rychle dodání zboží - maximální spokojenost...

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Velmi děkujeme za pozitivní ohodnocení rychlosti vyřízení Vaší objednávky. Vážíme si Vaší maximální spokojenosti a těšíme se na příště! Tým ACARA

• kvalitně zabaleno
    • výrobek odpovídá očekávání
    • doručení trvalo déle než 2 pracovní dny

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Děkujeme Vám za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost se zakoupeným produktem i naším balením! Vaši objednávku jsme expedovali následující den po jejím obdržení, omlouváme se proto za možnou časovou prodlevu ze strany přepravce. Tým ACARA

• skladem velký sortiment

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Těší nás Vaše spokojenost se šíří sortimentu, který máme skladem k dispozici. Děkujeme za hodnocení a nákup! Tým ACARA

Vše proběhlo rychle a v pořádku

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Moc děkujeme za zanechané hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a rychle k Vaší spokojenosti. Tým ACARA

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky. Děkujeme za Váš nákup! Tým ACARA

• Výborný obchod rychle dodani

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Vážíme si Vaší celkové spokojenosti s nákupem u nás a s rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Moc děkujeme za hodnocení a těšíme se na příště! Tým ACARA

• skvělá nabídka, rychlost dodání

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Velice nás těší Vaše spokojenost s našimi nabízenými produkty a rychlostí doručení Vaší objednávky. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu! Tým ACARA

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Děkujeme za hodnocení. Máme radost, že rychlé dodání proběhlo k Vaší spokojenosti. Tým ACARA

Perfektní komunikace s obchodem a rychlé dodání objednaného zboží.

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Velmi nás těší, že jste spokojený s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a s našimi službami. Děkujeme za nákup a projevenou důvěru! Tým ACARA

• Rychlé dodání, kvalitní služby

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Jsme moc rádi, že doručení objednávky proběhlo k Vaší spokojenosti. Děkujeme za ohodnocení našich služeb a těšíme se na příště! Tým ACARA

• rychlost, flexibilita

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Moc děkujeme za zanechané hodnocení. Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyžízení objednávky. Tým ACARA

• Maximální spokojenost.
    • Skvěle zabalené zboží

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Dobrý den, velmi si vážíme Vaší maximální spokojenosti s nákupem u nás. Děkujeme za ohodnocení našich služeb a budeme se těšit na Váš další nákup. Tým ACARA

• Super rychle doruceni
    • Výborná cena produktu

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Těší nás Vaše spokojenost s cenami a rychlým doručením! Moc děkujeme za nákup. Tým ACARA

• KOmunikativnost

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Velmi děkujeme za zpětnou vazbu. Naši zaměstnanci jsou Vám kdykoliv k dispozici v případě jakéhokoliv dotazu nebo přání. Budeme rádi, pokud nám dátě vědět Vaše doporučení pro nás, aby byla při příštím nákupu spokojenost 100 %. Tým ACARA

Vše v pořádku supr přístup

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Moc děkujeme za nákup a hodnocení, těšíme se na příště! Tým ACARA

• Spolehlivost,kvalita

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Jsme rádi za Vaši spokojenost s kvalitou našich produktů, která je pro nás prioritou. Děkujeme Vám za nákup! Tým ACARA

rychle a spolehlivě

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Jsme moc rádi, že doručení objednávky proběhlo k Vaší spokojenosti. Děkujeme za hodnocení. Tým ACARA

• Malá objednávka ale na jedničku

De Luxe

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Děkujeme za Vaši recenzi. Každá objednávka je pro nás důležitá a věnujeme se jí na 100 %. Těšíme se na Váš další nákup! Tým ACARA

nebyl problém

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Velice děkujeme za Vaši recenzi a projevenou důvěru při nákupu. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Tým ACARA

rychlost, ochota

Reakce obchodu ACARA PRAHA

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen. Tým ACARA