• Fakuje pocty tovaru skladem

Zkousel jsme obejdnavat graficke karty. Vybral jsme s 3 a vice kusy skladem. Pridal jsem 2, 3, 100, 200, 300...porad skladem a zadna zmena v dostupnych poctech. Pak jsem zkusil vybrat nejakou jinou kde bylo posledni kus. Tak jsem dal 4 kusy a v kosiku fajka ze OK skladem .
    Cely tento eshop ja jedna velka tragedie. A po precteni hodnoceni tak muzu i potvrdit, ze skladovost tovaru je cisty fake text natvrdo napsany k produktu. Myslim ze vas to necha obejdnat i milion kusu :)

• I když objednáváte položku, která je skladem , tak skladem není.

I když objednáváte položku, která je skladem , tak skladem není. Objednaval jsem hodiny s návrhem od Blanka Matragi. Na skladě měli tři varianty , vybral jsem si jednu. Následně email ,že těsně přede mnou to někdo koupil tudíž už nejsou. Po kontrole už žádné z těch tří variant skladem nebyla . Peníze vrátily.

• Zboží dorazilo v pořádku.
    • Delší dodací doba.

Vcelku spokojenost.

• Unikátní produkty
    • Doručení
    • Žádnou jsem nezjistil...

Perfektní jednání a telefonická komunikace. Vše bylo tak, jak mi člověk z obchodu řekl - zboží na skladě a poslední kus. Po objednávce vše doručeno. Naprostá spokojenost

i když šlo zboží koupit nešlo dodat.

Rychlé dodání, super cena. Doporučuji

• Reklamácia je peklo
    • Neochota komunikovať

Nenakupujte tu nič, čo nie ste ochotní reklamovať. Absolútne nie sú ochotní komunikovať ani cez email a ani cez telefón, keď ide o reklamáciu. Odpísali mi len v prípade, že som ich kontaktoval písomne poštou a to bolo prvý a posledný krát, čo som od abcstore dostal akúkoľvek reakciu. Reklamáciu som musel riešiť sám cez reklamačnú spoločnosť, kam mi kázali poslať poškodený tovar. Od tejto spoločnosti mám potvrdené, že reklamáciu akceptovali a peniaze poslali obchodu abcstore. Stále nemám vrátené peniaze.

Edit (31.3.2020): Reklamácia úspešne prešla. Zrejme na to mala vplyv aj vyššie napísaná recenzia. Podľa informácií od abcstore, obchod počas riešenia mojej reklamácie menil majiteľa. Preto bola moja reklamácia posúvaná bývalému majiteľovi. Ten mal riešiť reklamácie tých produktov, ktoré boli zakúpené ešte v momente, keď bol majiteľom obchodu abcstore on. Prvý mail, týkajúci sa reklamácie, som odoslal 29.7.2019. Reklamačnej spoločnosti som stoličku odoslal 21.12.2019 (cca 2 mesiace ma zdržalo hľadanie dostatočne veľkej krabice). Peniaze som dostal na účet dnes (31.3.2020).

• Perfektní komunikace
    • velký výběr zboží
    • Můžu jen doporučit

Doporučuji!

Nepatrně delší doba dodání, ale spokojenost.

Dlouhá dodací doba a obtížná komunikace. Objednávku potvrzují až když je zboží odeslané !?

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

zboží k vám dorazilo v horizontu několika dní a bohužel o den se to jeste zpozdilo u přepravce.

Email o odesláni šel později z technických důvodu. Každopádně jsem i přes tyto technické komplikace rád, že vše dopadlo v pořadku. Za tyto komplikace se omlouvame.

• Velký výběr zboží

• Výhody zde opravdu nevidím žádné. Jen ztráta času
    • Klamání zákazníka - skoro bych řekl pokus o podvod

Po objednání zboží na dobírku, v jejich ceně a zadaných podmínkách dopravy, jsem byl kontaktován obchodem , že jsou mi schopni cenu garantovat pouze v tom případě, když zboží uhradím dopředu, jinak že zboží bude stát kvůli dopravě cca o 2000 kč více. Zvláštní argumentace. Co by se stalo kdybych poslal peníze předem si ani nechci domýšlet. Protože se jednalo o desítky tisíc, objednávku jsem stornoval.
    Důrazně varuji před tímto obchodem.
    Mejzlík Radovan

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

jednalo se o specifické zboží, které je nadrozměrné a bohuzel je přeprava složitější. Proto před zasláním potvrzení objednávky jsme informovali klienta o dražší přepravě, která musí být nadrozměrná, což při parametrech zásilky u zboží za více jak 40 tisíc Kč udělalo dle kalkulace přepravce tuto cenu za dopravu.

Jedná se o 1% případů zboží. Omlouváme se za komplikace.

• Dodali co meli

• skladem dostupné zboží, které jinde nebylo skladem
    • sortiment

• důrazně obchod nedoporučuji
    • klamání zákazníků ohledně udávaných skladových zásob
    • nulová komunikace
    • po týdnu objednávku zrušili sami, objednal jsem u Alzy a měl jsem zboží hned druhý den ráno
    • klasika - uvádějí skladem 3 a více kusů, ale skutečnost je 0ks a čekání týden a déle

Rozhodně nedoporučuji, klamou zákazníky ohledně skladových zásob. 3 a více kusů u nich znamená O kusů skladem. Nulová komunikace, čekal jsem na zboží skladem týden. Nakonec obchod mou objednávku po týdnu sám stornoval!!! V dnešní době naprostá ztráta času a ještě drzé jednání obchodu!!!

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

nabízíme 300 000 druhů zboží od různých dodavatelů a výrobců. Něco je skladem a nebo na objednávku, bohužel se někdy stane, že skladovost např. z důvodu spatného naskladnění nesedi. Jedna se ale o 1% případů. Omlouváme se za komplikaci.

• Rychlé jednání.

• Zasílá kromě mailů též sms, při přijetí objednávky.

Hodiny za cca 2000,- kč měly být k originální krabici připevněny třemi šrouby. Všechny byly vylomené. Zezadu hodin nebyl povrch úplně v pořádku, jakoby opravený. Barva, kterou byly namalované číslice, se na několika místech rorozpila. Tři hmoždinky zdeformované trčely z hodin.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Toto prověříme u výrobce, jelikož se jedna o problém výrobku. Omlouváme se za komplikaci.

• Skvělá komunikace
    • Široký sortiment

Ochotné jednání, děkuji za pomoc s výběrem.

• Zboží bylo rychle dodané.
    • špatná komunikace, spíše žádná.
    • nevrací peníze

Před vánocemi jsem objednala plazmatickou kouli. Bohužel jsem ji byla nucena vrátit ve stanovené lhůtě 14 dnů. Vše jsem pečlivě zabalila, přiložila vratný formulář a na vlastní náklady odeslala.
    Obchod zboží převzal ale peníze neposlal ani do 30 dnů. Při dotazu zda se stala někde chyba ( stát se může) obchod nereagoval. Napsala jsem znovu a čekám zda se někdo ozve. Nikdy bych, už z tohoto shopu nic neobjednala.
    Třeba budu mít štěstí a zareagují na tuto recenzi.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

mail od Vás dnes přišel v : 10:36 - do předmětu jste uvedla Druhá upomínka (recenzi jste napsala v 8:35)
    mail od nás byl odeslán v : 10:51 - kde jsme Vám psali, ať nám pošlete číslo účtu, kam peníze zaslat - na toto jste odpověděla cca za 2 hodiny a obratem jsme Vám peníze zaslali - zítra na Vašem účtě.

Z tisíců našich zákazníků neexistuje jeden jediný, který by za vrácené / reklamované zboží nedostal své peníze zpět, takže Vaše tvrzení je lživé a poškozuje jméno naší společnosti.

ABCSTORE.CZ - Kempný Radomír, jednatel

• rychlá komunikace
    • rychlé doručení
    • zboží doručeno jak mělo
    • za mě DOPORUČUJI
    • v pátek odpoledne objednáno a v úterý následující týden doručeno - SUPER
    • zatím žádné

...po přečtení recenzí, jsem neměl důvěru k tomuto obchodu, ale po důkladném prozkoumání jsem zjistil, že stěžující si zákazníci jsou pouze z období hlavně před Vánocemi, kdy není možné ovlivnit doručení v daný termín a dostatečné kvalitě jako v průběhu roku. Nicméně jsem NTB koupil u této společnosti, protože jsem hledal daný model a tato společnost byla nejlevnější. Veškerá komunikace a doručení bylo v pořádku. Koupil jsem NTB u Alza.cz a musel jsem vracet a tato spol. byla bezproblémová. DOPORUČUJI