• ochota (3)
  • nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 2 týdny

• Rychlé jednání.
  • nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 2 týdny

• Zasílá kromě mailů též sms, při přijetí objednávky.

Hodiny za cca 2000,- kč měly být k originální krabici připevněny třemi šrouby. Všechny byly vylomené. Zezadu hodin nebyl povrch úplně v pořádku, jakoby opravený. Barva, kterou byly namalované číslice, se na několika místech rorozpila. Tři hmoždinky zdeformované trčely z hodin.

• Skvělá komunikace
    • Široký sortiment

Ochotné jednání, děkuji za pomoc s výběrem.

• nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 3 měsíci

• Zboží bylo rychle dodané.
    • špatná komunikace, spíše žádná.
    • nevrací peníze

Před vánocemi jsem objednala plazmatickou kouli. Bohužel jsem ji byla nucena vrátit ve stanovené lhůtě 14 dnů. Vše jsem pečlivě zabalila, přiložila vratný formulář a na vlastní náklady odeslala.
    Obchod zboží převzal ale peníze neposlal ani do 30 dnů. Při dotazu zda se stala někde chyba ( stát se může) obchod nereagoval. Napsala jsem znovu a čekám zda se někdo ozve. Nikdy bych, už z tohoto shopu nic neobjednala.
    Třeba budu mít štěstí a zareagují na tuto recenzi.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

mail od Vás dnes přišel v : 10:36 - do předmětu jste uvedla Druhá upomínka (recenzi jste napsala v 8:35)
    mail od nás byl odeslán v : 10:51 - kde jsme Vám psali, ať nám pošlete číslo účtu, kam peníze zaslat - na toto jste odpověděla cca za 2 hodiny a obratem jsme Vám peníze zaslali - zítra na Vašem účtě.

Z tisíců našich zákazníků neexistuje jeden jediný, který by za vrácené / reklamované zboží nedostal své peníze zpět, takže Vaše tvrzení je lživé a poškozuje jméno naší společnosti, proti tomuto se budeme bránit.

ABCSTORE.CZ - Kempný Radomír, jednatel

• rychlá komunikace
    • rychlé doručení
    • zboží doručeno jak mělo
    • za mě DOPORUČUJI
    • v pátek odpoledne objednáno a v úterý následující týden doručeno - SUPER
    • zatím žádné

...po přečtení recenzí, jsem neměl důvěru k tomuto obchodu, ale po důkladném prozkoumání jsem zjistil, že stěžující si zákazníci jsou pouze z období hlavně před Vánocemi, kdy není možné ovlivnit doručení v daný termín a dostatečné kvalitě jako v průběhu roku. Nicméně jsem NTB koupil u této společnosti, protože jsem hledal daný model a tato společnost byla nejlevnější. Veškerá komunikace a doručení bylo v pořádku. Koupil jsem NTB u Alza.cz a musel jsem vracet a tato spol. byla bezproblémová. DOPORUČUJI

• Rychlost,ochota,komunikace

Můj první nákup a super.Zboží dodáno rychle a když jsem požadoval v poznámce informaci o dokoupení příslušenství byla ihned zjištěna dostupnost a telefonicky domluveno předání.

• nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 2 měsíci

Kupoval jsem design hodiny, jsem velmi spokojen s kavalitou výrobku!!!

• nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 2 měsíci

• Zboží došlo v rozumném čase do Vánoc, bohužel nekompletní.
    • Byly objednány a zaplaceny 2 Truecam kamery, dorazila 1.
    • Po reklamaci po 9 dnech nedošlo dosud k dodání chybějící kamery ani nedošla informace o způsobu řešení reklamace nebo alespoň potvrzení reklamace.

• špatná komunikace
    • nepravdivé údaje o skladovosti
    • nejnižší cena na trhu, ale neschopnost dodat zboží za tuto cenu

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Údaje na webu jsou pravdivé.

Vyřídili jsme do Vánoc skoro celý tisíc objednávek, bohužel spokojení zákazníci recenzují jen z 5% a nespokojení z 95% :-D

Přejeme Vám šťastný Nový rok a za komplikace se omlouváme.

ABCSTORE.CZ - Kempný

• nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 2 měsíci

obchod po týdnu stornoval objednávku, ale zapomněl mi vrátit 2137 kč. nezvedá telefony a neodpovídá na mail

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Na webu běžela od Vánoc informace, že máme od Vánoc do Nového roku dovolenou, proto jsme logicky nebrali telefony a neodepisovali na maily.

Peníze Vám budou samozřejmě v nejbližší době vráceny.

ABCSTORE.CZ - Novák

• Spatna komunikace
    • Falesne informace na strankach e-shopu

Obchod jsem si na Heurece vybrala pouze proto, ze u konkretniho produktu uvadel stav "skladem" Objednavku jsem uskutecnila 14.12. E-shop me na svych strankach jeste informoval, ze pri objednani do 17.12 do 12:00 zarucuji dodani do patku 21.12, coz pro me bylo zasadni. 15.12 me obchod informoval, ze dany produkt ve skutecnosti skladem nemaji, a ze budu informovana e-mailem o naskladneni. Jeste bych chapala, ze si produkt nekdo mohl objednat par vterin prede mnou, ale vsechny nasledujici dny az do dnes maji na strankach uvedeno, ze je dany produkt skladem. Dnes je 31.12 a zatim jsem zadny e-mail o naskladneni nedostala. Zbozi jsem 18.12 objednala u jineho e-shopu a 27.12 mi od nich dorazilo (navic me druhy e-shop skvele a ferove informoval o vsem). Svou objednavku u ABCstore budu dnes stornovat.

• nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 2 měsíci

Dne 18.12.2018 jsem po osobním telefonátu na jejich zákaznickou linku a ujištění, že zboží je skladem a budu si jej tudíž moci ve čtvrtek 20.12.2018 bez problémů osobně vyzvednout na jejich provozovně v Orlové objednal aroma difuzér. Podotýkám, že cena nebyla nejnižší, ale rozhodlo to, že zboží bude určitě do čtvrtka dodáno. Ve čtvrtek jsem jim volal, zda si mohu pro zboží přijet a bylo mi řečeno, že zboží ještě nedorazilo. S výmluvou, že dopravci nic nestíhají. Že možná ten den odpoledne, a že mi pošlou SMS. Proč, když mělo být na skladě? Od té doby nic, ani SMS ani mail :-( Měl to být samozřejmě dárek k vánocům. A to se mi ještě dovolí zaslat, aniž bych si zboží vyzvednul dotazník spokojenosti s nákupem :-) Opravdu nehorázná drzost a spíše to považuji z jejich strany za výsměch.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Pletete si pojmy s dojmy, Orlová je výdejní místo, ne sklad, proto je na webu uvedeno vždy vyzvednutí v Orlové až následující prac. den.

Bohužel situace s dopravci byla před Vánoci kritická, což my nevlovníme.

ABCSTORE.CZ - Kempný

• nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 2 měsíci

• Informovali mě, že zboží nemůžou poslat úloženkou a že mi to přivezou jiným dopravcem za stejnou cenu.

I když garantovali, že zboži dorazi do Vánoc ještě jsem nic neobdržel a dokonce mi nepřišel ani mail, že by zboží předali zákazníkovi. Volal jsem do e-shopu jestli stihnou vyřídit objednávku do Vánoc tak mi řekli abych poslal č.obj. že se mi ozvou ale neozvali. Tak jsem volal ještě jednou a můj pocit byl, že na mě prostě zapomněli. Jsem zklamaný z přístupu e-shopu.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

99% všech zasilek vždy bezproblému doručíme do vánoc. Bohužel se najde 1% kdy např vznikne ztráta u prepravce nebo jiné technické okolnosti. Za to se moc omlouváme a dlouhodobě pracujeme na tom, aby úroveň služeb byla na co nejlepší úrovni. Prověříme danou objednávku a zapracujeme případně tak, abychom se příčině nedorucení v budoucnu vyhnuli.

Dobrá komunikace , rychlost dodání zboží. Doporučuji

• nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 2 měsíci

Rychlost jednání a doručení výborné

• Nejnižší cena na trhu
    • Poněkud delší dodací lhůty, než je standart
  • nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 2 měsíci

• nekomunikují, psal jsem jim email, doposavad neodpověděli
    • zboží uvedené skladem po více jak 10 dnech stále nedorazilo

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

objednal jste zboží, které je na objednávku o čemž jsme vás ještě ten den emailem informovali.
    Na email jsme reagovali, je možne že dorazil do spamu. Přeji hezký den.

• nespolehlivé

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

když při objednání zboží vidíte, že jsou skladem poslední 2 kusy a Vy si jich objednáte 7, tak nemůžete čekat, že zbylých 5 kusů do druhého dne vytáhneme z rukávu.

Přeji Vám příjemný zbytek dne.

• nakoupil v obchodě ABCSTORE.CZ před 3 měsíci

Krátká dodací doba a doručení.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Dobrý den, děkuje za doporučení a za recenzi :)