• I když objednáváte položku, která je skladem , tak skladem není.

I když objednáváte položku, která je skladem , tak skladem není. Objednaval jsem hodiny s návrhem od Blanka Matragi. Na skladě měli tři varianty , vybral jsem si jednu. Následně email ,že těsně přede mnou to někdo koupil tudíž už nejsou. Po kontrole už žádné z těch tří variant skladem nebyla . Peníze vrátily.

i když šlo zboží koupit nešlo dodat.

Dlouhá dodací doba a obtížná komunikace. Objednávku potvrzují až když je zboží odeslané !?

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

zboží k vám dorazilo v horizontu několika dní a bohužel o den se to jeste zpozdilo u přepravce.

Email o odesláni šel později z technických důvodu. Každopádně jsem i přes tyto technické komplikace rád, že vše dopadlo v pořadku. Za tyto komplikace se omlouvame.

ABCSTORE.CZ

• důrazně obchod nedoporučuji
    • klamání zákazníků ohledně udávaných skladových zásob
    • nulová komunikace
    • po týdnu objednávku zrušili sami, objednal jsem u Alzy a měl jsem zboží hned druhý den ráno
    • klasika - uvádějí skladem 3 a více kusů, ale skutečnost je 0ks a čekání týden a déle

Rozhodně nedoporučuji, klamou zákazníky ohledně skladových zásob. 3 a více kusů u nich znamená O kusů skladem. Nulová komunikace, čekal jsem na zboží skladem týden. Nakonec obchod mou objednávku po týdnu sám stornoval!!! V dnešní době naprostá ztráta času a ještě drzé jednání obchodu!!!

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

nabízíme 300 000 druhů zboží od různých dodavatelů a výrobců. Něco je skladem a nebo na objednávku, bohužel se někdy stane, že skladovost např. z důvodu spatného naskladnění nesedi. Jedna se ale o 1% případů. Omlouváme se za komplikaci.

ABCSTORE.CZ

• Zboží bylo rychle dodané.
    • špatná komunikace, spíše žádná.
    • nevrací peníze

Před vánocemi jsem objednala plazmatickou kouli. Bohužel jsem ji byla nucena vrátit ve stanovené lhůtě 14 dnů. Vše jsem pečlivě zabalila, přiložila vratný formulář a na vlastní náklady odeslala.
    Obchod zboží převzal ale peníze neposlal ani do 30 dnů. Při dotazu zda se stala někde chyba ( stát se může) obchod nereagoval. Napsala jsem znovu a čekám zda se někdo ozve. Nikdy bych, už z tohoto shopu nic neobjednala.
    Třeba budu mít štěstí a zareagují na tuto recenzi.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

mail od Vás dnes přišel v : 10:36 - do předmětu jste uvedla Druhá upomínka (recenzi jste napsala v 8:35)
    mail od nás byl odeslán v : 10:51 - kde jsme Vám psali, ať nám pošlete číslo účtu, kam peníze zaslat - na toto jste odpověděla cca za 2 hodiny a obratem jsme Vám peníze zaslali - zítra na Vašem účtě.

Z tisíců našich zákazníků neexistuje jeden jediný, který by za vrácené / reklamované zboží nedostal své peníze zpět, takže Vaše tvrzení je lživé a poškozuje jméno naší společnosti.

ABCSTORE.CZ - Kempný Radomír, jednatel

• Zboží došlo v rozumném čase do Vánoc, bohužel nekompletní.
    • Byly objednány a zaplaceny 2 Truecam kamery, dorazila 1.
    • Po reklamaci po 9 dnech nedošlo dosud k dodání chybějící kamery ani nedošla informace o způsobu řešení reklamace nebo alespoň potvrzení reklamace.

• špatná komunikace
    • nepravdivé údaje o skladovosti
    • nejnižší cena na trhu, ale neschopnost dodat zboží za tuto cenu

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Údaje na webu jsou pravdivé.

Vyřídili jsme do Vánoc skoro celý tisíc objednávek, bohužel spokojení zákazníci recenzují jen z 5% a nespokojení z 95% :-(

Přejeme Vám šťastný Nový rok a za komplikace se omlouváme.

ABCSTORE.CZ - Kempný

obchod po týdnu stornoval objednávku, ale zapomněl mi vrátit 2137 kč. nezvedá telefony a neodpovídá na mail

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Na webu běžela od Vánoc informace, že máme od Vánoc do Nového roku dovolenou, proto jsme logicky nebrali telefony a neodepisovali na maily.

Peníze Vám budou samozřejmě v nejbližší době vráceny.

ABCSTORE.CZ - Novák

• Spatna komunikace
    • Falesne informace na strankach e-shopu

Obchod jsem si na Heurece vybrala pouze proto, ze u konkretniho produktu uvadel stav "skladem" Objednavku jsem uskutecnila 14.12. E-shop me na svych strankach jeste informoval, ze pri objednani do 17.12 do 12:00 zarucuji dodani do patku 21.12, coz pro me bylo zasadni. 15.12 me obchod informoval, ze dany produkt ve skutecnosti skladem nemaji, a ze budu informovana e-mailem o naskladneni. Jeste bych chapala, ze si produkt nekdo mohl objednat par vterin prede mnou, ale vsechny nasledujici dny az do dnes maji na strankach uvedeno, ze je dany produkt skladem. Dnes je 31.12 a zatim jsem zadny e-mail o naskladneni nedostala. Zbozi jsem 18.12 objednala u jineho e-shopu a 27.12 mi od nich dorazilo (navic me druhy e-shop skvele a ferove informoval o vsem). Svou objednavku u ABCstore budu dnes stornovat.

Dne 18.12.2018 jsem po osobním telefonátu na jejich zákaznickou linku a ujištění, že zboží je skladem a budu si jej tudíž moci ve čtvrtek 20.12.2018 bez problémů osobně vyzvednout na jejich provozovně v Orlové objednal aroma difuzér. Podotýkám, že cena nebyla nejnižší, ale rozhodlo to, že zboží bude určitě do čtvrtka dodáno. Ve čtvrtek jsem jim volal, zda si mohu pro zboží přijet a bylo mi řečeno, že zboží ještě nedorazilo. S výmluvou, že dopravci nic nestíhají. Že možná ten den odpoledne, a že mi pošlou SMS. Proč, když mělo být na skladě? Od té doby nic, ani SMS ani mail :-( Měl to být samozřejmě dárek k vánocům. A to se mi ještě dovolí zaslat, aniž bych si zboží vyzvednul dotazník spokojenosti s nákupem :-) Opravdu nehorázná drzost a spíše to považuji z jejich strany za výsměch.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Pletete si pojmy s dojmy, Orlová je výdejní místo, ne sklad, proto je na webu uvedeno vždy vyzvednutí v Orlové až následující prac. den.

Bohužel situace s dopravci byla před Vánoci kritická, což my nevlovníme.

ABCSTORE.CZ - Kempný

• Informovali mě, že zboží nemůžou poslat úloženkou a že mi to přivezou jiným dopravcem za stejnou cenu.

I když garantovali, že zboži dorazi do Vánoc ještě jsem nic neobdržel a dokonce mi nepřišel ani mail, že by zboží předali zákazníkovi. Volal jsem do e-shopu jestli stihnou vyřídit objednávku do Vánoc tak mi řekli abych poslal č.obj. že se mi ozvou ale neozvali. Tak jsem volal ještě jednou a můj pocit byl, že na mě prostě zapomněli. Jsem zklamaný z přístupu e-shopu.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

99% všech zasilek vždy bezproblému doručíme do vánoc. Bohužel se najde 1% kdy např vznikne ztráta u prepravce nebo jiné technické okolnosti. Za to se moc omlouváme a dlouhodobě pracujeme na tom, aby úroveň služeb byla na co nejlepší úrovni. Prověříme danou objednávku a zapracujeme případně tak, abychom se příčině nedorucení v budoucnu vyhnuli.

ABCSTORE.CZ - Dudová

• nekomunikují, psal jsem jim email, doposavad neodpověděli
    • zboží uvedené skladem po více jak 10 dnech stále nedorazilo

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

objednal jste zboží, které je na objednávku o čemž jsme vás ještě ten den emailem informovali.
    Na email jsme reagovali, je možne že dorazil do spamu. Přeji hezký den.

• nespolehlivé

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

když při objednání zboží vidíte, že jsou skladem poslední 2 kusy a Vy si jich objednáte 7, tak nemůžete čekat, že zbylých 5 kusů do druhého dne vytáhneme z rukávu.

Přeji Vám příjemný zbytek dne.

ABCSTORE.CZ - Dudová

Zboží bylo (a je nadále) inzerováno "skladem". Obchod nicméně nic nemá a neví, kdy mít bude. Ne zcela optimální varianta nejen pro vánoční dárek.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

teď jsem se dívala a uvedené zboží máme na webu na objednávku, je možné že jste viděl skladem na heurece ale srovnávače mají prodlevu v zobrazování aktuálních dát. Objednávky nám hodí a vyřizujeme je bez problémů. S objednávkami do 17.12. do 12:00 není problem s doručením do vánoc.

• žádná
    • obchod nebyl schopný zboží dodat přestože je nabízel

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

nabízíme 300 000 druhů zboží od různých dodavatelů a výrobců. Něco je skladem a nebo na objednávku, bohužel ne vždy je možné zboží na objednávku dodat rychle a někdy vzniká komplikace, kdy např. výrobce ohlásí ukončení výroby. Omlouváme se za komplikaci. Ne vždy do lze předvídat.

ABCSTORE.CZ - Dudová

Nikdo Vám nezavolá že zboží není......vy jen čekáte.....u těchto amatérů už nikdy!!!

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

Když je uvedeno Na objednávku, tak to logicky znamená, že není skladem a čekáme na naskladnění, což Vám přišlo i e-mailem.

Dokud zboží není naskladněno, tak Vám nemáme důvod volat.

AMATÉŘI? MILÝ PANE, TENTO ROK JSME OBSLOUŽILI TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ ;)

ABCSTORE.CZ - Kempný

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• mizerná komunikace, nedokonalý systém vyřizování objednávek

Nekorektní, nesolidní přístup. Zboží inzerované jako na skladě nebylo ani po 12 dnech dodáno, i když bezhotovostní platba byla okamžitě provedena v rámci jedné banky.

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

objednal jste si zboží, které je na objednávku, tedy není ihned skladem o čemž jste byl ještě následující pracovní den emailem pro jistotu informován. Pokud jste chtěl vrátit peníze, stačilo napsat email a obratem by došlo k vrácení. Každopádně se omlouváme za komplikaci.

ABCSTORE.CZ - Dudová

Po týdnu jsem se dotazoval, co se s objednávkou děje? Došel strohý e-mail:

Vaše objednávka č. 201800xxxx byla stornována.

internetový obchod ABCSTORE.CZ

Reakce obchodu ABCSTORE.CZ

ve stejnou chvíli jsme i psali email s vysvětlením a omluvou. Je možné, že jste přehlédli nebo došel do spamu.

ABCSTORE - Dudová