• Špatná ochrana osobních údajů
    • Eshop mi nezaslal číslo balíku - email s tím, že je zásilka odeslána číslo neobsahoval. Na zákaznické lince jsem ho obdržela, ale námět ke zlepšení neměl pozitivní odezvu.
    • Zakoupené boty nebyly levné a tuším, že i přes to, že jsou značkové, jedná se o mimo katalogový model. Tedy levnější výroba za celkem vysoký peníz. Příště si hodně rozmyslím, zda u A3sportu něco nakoupím. Spíš si myslím, že zkusím najít jiného obchodníka.
    • Filtry na stránkách chvilkami fungují opravdu divně.

Objednavka byla rozdelena na 2 baliky, prvni byl zrusen a druhy byl dorucen na uplne jinou adresu nez jsem zvolil.

• Objednal jsem 3 položky, všechny byly označené, že jsou skladem. Zboží jsem zaplatil dopředu. Jednu položku mi obchod doručil po 4 dnech. U druhé položky mi obchod po 5 dnech od objednání a zaplacení sdělil, že mi objednávku ruší. Po 8 dnech mi přišla informace, že mi do 3 dní peníze zašlou zpět. Zajímavé, že tuto zrušenou položku i v době zrušení nadále nabízeli. Třetí položku jsem ani po 9 dnech od objednání a zaplacení stále neobdržel...Jako výsměch zákazníkovi pak považuji, že jedinou doručenou položku zabalí do přebalu se sloganem Nakupuji ON-LINE.

Objednala jsem si boty velikosti 38 a dorazily mi 40,5. Na e-shopu je chybný převod velikostí EU/UK. Zboží jsem musela vracet, peníze byly v pořádku vráceny.

• Doručení trvá dlouho

Objednávka tří produktů rozdělena na tři zásilky. Po týdnu dorazila zatím jedna.

Kdy mi prijde objednavka???

• Dlouhá čekací lhůta na expedici - týden...
    • Nesmyslné rozkouskování položek - dle mého by bylo lepší dát vše dohromady, bude to působit lépe na zákazníka

Objednány kraťasy za 400, poslední kus. Objednávka bezdůvodně zrušena a produkt záhadně zdražen o 200, na eshopu dále vystavován. Objednáno znovu za dražší cenu, opět zrušeno :) Na prodejně možnost vyzvednutí nebyla a zájem jsem měl o daný kus velký. Toto je dvakrát po sobě uvedený důvod zrušení: "Zboží se mezitím buďto prodalo na prodejně, jedná o položku poškozenou nevhodnou k prodeji, nebo platba nebyla úspěšná." U posledního kusu zboží nepočítejte s doručením :)

Zbozi nedorazilo

• dlouhá doba dodání
    • mizerná komunikace

• Nulová komunikace se zákazníkem
    • Arogantní obsluha na zákaznické lince

V žádném případě nedoporučuji nákup na A3 sport nebo v jakémkoliv jejich jiném eshopu. Zboží je údajně skladem na centrálním skladu a ani po jednom týdnu nebylo odeslané. Údajně mají na odeslání 10 dnů, to se ale samozřejmě při objednávce nedozvíte. Jsem zvědavý kdy objednané zboží uvidím, nikdo není schopný říci, kdy bude odesláno.

• Nulová informovanost o stavu zásilky

Katastrofa, deklarovaná zimní obuv, byly ve skutečnosti síťované tenisky vhodné do Egypta v létě....

• Obě boty jsou z boku čím si zašpiněné, flekaté nebo spíše poškozené a nelze je pouhým otřením vyčistit.

Zboží budu vracet, protože bylo doručeno poničené.

• Zboží lze vrátit pouze na vlastní náklady, velikosti absolutně nesedí

• Dříve bylo vše OK

Objednáno zboží, které bylo na e-shopu skladem. Po týdnu napsali, že ruší objednávku. Na e-shopu zboží po týdnu bylo stále skladem. Po telefonu nám bylo řečeno, že se musíme dívat i na dostupnost v prodejně. Nechápu tento nesmysl a nákup zde nedoporučuji.

email, který obdrželi s reklamací a do teď nikdo nereagoval.

dnes mi došla objednávka, bohužel po otevření balíčku jsem zjistil, že to není zboží, které jsem si objednal. Objednal jsem si halové tenisky viz objednávka a došli turfy!!!...viz foto.

Po telefonickém rozhovoru s operátorkou, která mi sdělila, že musím poslat nebo donést na pobočku a že mám smůlu protože ty boty už nejsou. V jiné barvě respektive jsou, ale za jinou cenu. Jiná barevná kombinace mi nevadí, ale nehodlám za něčí blbost platit skoro jednou tolik . To jsem si je mohl objednat prvně již v té akční ceně, než se cena zvedla.

Nehledě na to jsem s dozvěděl v průběhu hovoru, že tento obchod je spřažený s A3 sportem. Kde jsem si před cca 12 dny dělal objednávku (objednávka #122684 )na sálovky, kde mi po týdnů napsali, že prostě nejsou, že je asi někdo prodal nebo se stala chyba(třešnička na dortu byla l, že ještě druhý den byli stále v nabídce ke koupi)....pochopil bych pro jednou, ale těch chyb už je na mě docela dost jistě chápete za posledních 14 dní ohledně jediných bot do haly...můžete se k tomu vyjádřit? Když se jedná o jednu společnost ve finále! A hroznou společnost.

Děkuji předem za odpověď,....

• zrušení objednávky

Když už si něco objednám počítám s tím, ze mi to bude doručeno a ne že mi přijde e-mail o zrušení objednávky.. kvůli tomu, že se zboží nejspíš prodalo na prodejně..

• Objednávka rozdělena na 4. 3 balíky, každý doručený jiný den, jeden výrobek zrušen.

• žádná

objednáte ve slevě - počkají až slevy skončí a pak vám objednávku bez jediného důvodu stornují
    - arogantní pracovnice na kontaktní lince je pak už jen třešničkou na dortu