Špatné zoufalé a bídné. Boty objednány přes internet, nebyly. Následně vrácené na pobočce s tím, že peníze přijdou na účet. V pořádku, chápu byly koupené přes internet. Na pobočce ty samé boty s větší velikostí, na dotaz jestli si je mohu vyzkoušet zamítnuto, ať si je objednám po internetu, pak můžu. Dobře, boty objednány, do obchodu jsem musel znovu. Při přinesení bot se ptám, zda si je tedy mohi vyzkoušet. Opět zamítnuto, až po zaplacení. Koneckonců boty už tam nekoupím, chápu, že je špatná situace kvůli koronaviru, ale když už jsem tam, tak to mohu vyřešit cestou nejmenšího odporu, a ne mě tam “zvát” znovu, kdybych poprvý byl zdraví, abych tam podruhé nevědomky třeba nemoc přitáhl. Hrozné. Dávám špatné hodnocení.

13.1.2020 obchod ode mne obdrzel vracene zboži...bohužel i po komunikaci s obchodem nemam do dnešního dne vrácene penize.Omlouvaji to tim,ze bylo zbozi zaslane na jinou pobočku...Nevim zda je normalni v ramci ČR nedokazat za cely mesic presunout zboži ze skladu do skladu.Zbozi jsem zaslala na stejnou adresu,odkud mi balik prisel.

Vše bylo na hovno.Nic nefunguje,komunikace přes e-mail nulová,peníze vrátili až po dvou měsících

• o žádné nevím
    • klamavé jednání

Stejně jako psala paní Kafková, vybral jsem zboží, zaplatil, přišlo potvrzení a druhý den informace o stornu objednávky. Následné jednání přes email bylo spíše smutné. Absolutně žádná ochota. Teď už jen budu doufat že se mi peníze vrátí.

• Nic oproti ostatní eshopům
    • Řešení reklamací

Málo používaná obuv i přes to, že byla poměrně málo používaná se v záruční době rozlepila/rozpadla.
    Reklamace automaticky bez další diskuze zamítnuta...
    Důvod zamítnutí - mechanické poškození a nesprávná údržba :-)

• Ceny
    • Pokud vracíte zboží počítejte s tím že dostat z nich peníze je mazec! Já už čekám 20 dní

Za mě veliké zklamání při vrácení mých peněz

• občas cena
    • reklamace neuznávají
    • doprava
    • neochotný pesronál na pobočkách

Chtěl bych zde dát také svoji zkušenost.
    Koupil jsem dvoje stejné boty (dvě různé velikosti pro dvě různé osoby) a u obou vznikla stejná závada. Tak jsem je reklamoval a pan Janata jejich znalec mi na každou napsal jiný posudek a reklamace zamítnuté.
    Podle ČOI bych musel zaplatit svého znalce a jít k soudu.

Ano na to právě A3sport spoléhá, všechny reklamace po 6měsících zamítá jejich znalec a ví, že s tím nikdo k soudu nepůjde.
    Proto všem doporučuji zde nenakupovat, jsou to podvodníci

Jiné zkušenosti? doprava ze tří objednávek během dvou měsíců, tak dvě z nich měli obrovské zpoždění (jedna dokonce měsíc). Nikdo nekomunikuje na emaily, telefon musíte mít štěstí natrefit na někoho normálního...

Pokud kupujete dražší boty, doporučuji koupit jinde, tady ikdyž je závada, že potom boty vyhodíte, pan Janata najde lživou výmluvu proč neuznat.

Stačí se podívat na internet a najdete plno stížností právě na pana Janotu a A3 sport směrem k reklamacím.

Divím se, že Heureka stále tento podvodný obchod tady podporuje.

Objednala jsem 30.12.zboží které měl obchod na skladě a provedla platbu. 31.12.mi přišlo z obchodu storno objednávky s tím že zboží nemají a platbu odblokují, dnes je 5.1.2021a platba je stále blokována. Nejsem vůbec spokojená, je to má první a poslední objednávka.

• prodává vrácené a nepovedené kusy.

Již po druhé přišly nepovedené kusy.

• zakoupeno v A3sport.cz před 8 měsíci

- velký výběr
    - možnost vrátit zboží na prodejně

• Milý personál na prodejně
    • Rychlé zaslání objednávky
    • Skvělé ceny
    • Velké množství produktů

Čtu vaše recenze a jsem znechucená. Píšete v afektu. Někdo má zamítnutou reklamaci a hned tady píše, že jsou to podvodníci a že půjde ke konkurenci.... Tak běžte. Ale kdo si dá tu práci a napíše kladnou recenzi za uznanou reklamaci ? Nikdo....protože jsou spokojeni a to jim stačí. Tak budu první. Reklamovala jsem už 3x obuv na prodejně. A světe div se, všechny reklamace uznány. .byla jsem vždy spokojená s obsluhou. Chodím do Ostravy Futura a děvčata tam jsou úžasná. A to se k nim lidé chovají, jak nějakému odpadku. Také objednávám přes e-shop,tam jsem také spokojená , dodání do 3prac.dnů. S vyměnama nemám problém. Prostě spokojenost na 5*

• -absolutně nic
    • -nevrátili peníze
    • -podvodné jednání

Nakoupila jsem kopačky,byly malé,ihned jsem zaslala zpět a požadovala jen výměnu za větší.Trvalo jim 20dní,než mi napsali,že výměna nelze.Tak jsem požadovala vrácení penež.....měsíc přešel a peníze nevrátili.JSOU TO PODVODNÍCI.......

• Neuznatelné reklamace

Největší omyl v mém životě a dokonce jsem se nechal napálit 2x. Poprvé boty pro 10ti letého syna, které ho hned po první cestě do školy tlačili na chodidle. Při bližším ohledání bylo naneseno moc lepidla pod vložku, které dělalo v botě bouli. Reklamace samozřejmě zamítnuta. Druhé boty pro mě se na palci po roce nošení rozedřeli - jak jinak - reklamace zamítnuta. Takže A3 už nikdy více. Okrádejte jiné, já si svoje peníze od teď utratím jinde....

• Reklamace

Obchod nedoporučuji pokud hodláte zboží někdy reklamovat! Tenisky Nike Air Max asi po půl roce začaly při nošení “pískat”. Dané ihned na reklamaci a světě div se, reklamace zamítnuta a zdůvodnění - nevhodná fixace k noze? :D jak může někdo z nich vědět, jak byla bota používaná. Nicméně dle recenzi na reklamace zde na Heureka, se nedivím. Ani jedna kladně vyřízená reklamace, zisk na prvním místě, že?!! Každopádně reklamaci hodlám řešit dále a zároveň to byl náš poslední nákup zde s tím, ze toto jednání nezůstane bez povšimnutí i jinde.

• zakoupeno v A3sport.cz před 9 měsíci

• Bezproblémové a rychlé dodání

• Obrovská spokojenost

• protivná obsluha při vyzvedávání na pobočce v OC Nový Smíchov

• Naprosto vše ok

Bez potíží. Žádná reklamace. Dostačující informace.

SUPER

• zakoupeno v A3sport.cz před 6 měsíci

• Že nemají doplněné stavy jako že objednáte a ono to pak není ,kdybych viděla že to nemají neobjednavam