• Tyden cekam, stale nedorazilo, bez vysvetleni

velmi špatná komunikace, týden čekám na dodání a nemám žádné info v jakém stavu expedice je,

• Bez udání důvodu objednávka zrušena
  • Zboží mi po týdnu nepřišlo a když jsem k vám volal, tak mi bylo řečeno, že si to ještě PPL nepřevzalo.

Stav produktů na e-shopu neodpovídá realitě a když se začnete po x dnech ptát na stav objednávky a zavoláte na linku, tak mi paní sdělila, že zjistí víc a zavolá. Nezavolala. Další den jsem znovu volala a jiná slečna mi řekla, že zboží není na prodejně (a to ačkoliv byl stále inzerován na e-shopu).

Reakce obchodu A3sport.cz

děkujeme za recenzi, kolegové ze zákazníckeho centra se na Vaši objednávku podívají a pokusí se vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

Váš tým A3 Sport

Apsolutni žádná komunikace. Zatím nemám ani objednávku ani zpět peníze a ani mi nebyl po 3 dnech poslán potvrzovací meil. Už nikdy tento e-shop

Na prodejně jsem cekal 20min nez mi balicek dali

• Čekám na kód k vyzvednutí zásilky a nemám ho

• Objednala jsem 6 párů Vans ponožek a bohužel přišly ty menší

• nedbalost špatná práce

Nepotřebuji druhou objednávku, potřebuji své tenisky, za které jsem zaplatil peníze ihned při objednávce na vašem webu plus zároveň zaplatil peníze za doručení kurýrem.Rád bych své tenisky převedl kurýrovi, který mi přineste moje tenisky na pobočku jiné kurýrní služby, tato kurýrní společnost "Nova Poshta" obratem pošle tenisky do mé země. Potvrzení platby je níže. Pokud mé situaci nerozumíte, obraťte se na své vedení, aby problém, který vznikl nedbalostí některého z vašich zaměstnanců, vyřešil.

Zboží skladem, objednáno, zaplaceno.Následně zrušeno obchodem z důvodu, že nebylo zboží skladem.Co na to říct, zjevně levá ruka neví co dělá pravá.

Zboží objednáno, zaplaceno, přišlo potvrzení a po týdnu se nic dalšího neděje. Poslal jsem dotaz na stav zaplacné dodávky, zatím bez reakce.
    Nakoupil jsem zde poprvé a asi i naposledy. Vybral jsem u nich zboží, které psali, že je dostupné , nebylo to primárně o ceně. Takže asi další klamavá reklama.
    Trochu mi přijde nepatřičné, chtít po mě vyjadření ke spokojenosti, když jsem zaplatil, ale zboží po týdnu nemám a ani žádný posun v dodávce zboží. Dopravce byl vybrán Balikovna.

• když si něco objednám z e-shopu a je to skladem, tak čekám že to obchod odešle co nejdříve, ne po 6ti dnech od objednání,

Reakce obchodu A3sport.cz

Děkujeme za kladnou recenzi a Váš feedback předáme kolegům.

Váš tým A3 Sport

Objednávku (po zaplacení kartou a potvrzení přijetí platby) zrušil obchod s tímto odůvodněním: Zboží se mezitím buďto prodalo na prodejně, jedná o položku poškozenou nevhodnou k prodeji, nebo platba nebyla úspěšná. Omluva následovala až když jsem vyjádřila nespokojenost s takovou komunikací. O zákazníka jim určitě nejde.

• Pokud zboží není, nemělo by se dat ani objednat .. to už je po třetí co mi Objednavka nebyla doručena, a byla zrušena s tím, ze zboží není !! Jsem z toho zklamaná

• Všechny zboží nedorazilo

• Objednané 2 páry bot, lacinější poslali a drahé do 7 dnů po dotazu ne???důvod neuvedli

Bylo mi doručeno jiné zboží

Reakce obchodu A3sport.cz

omlouváme se za chybu, zboží Vám samozřejmě na naše náklady vyměníme a nabídneme i kompenzaci.

Tým A3 Sport

Zboží objednáno v sobotu 13.1., v pondělí 15.1.zboží přijato k dopravě Zásilkovnou. Bohužel do dnešního dne (sobota 20.1.) zboží nedorazilo. Podle aplikace Zásilkovny je zboží stále na expedičním depu?! Přestože zboží pravděpodobně někdy dorazí, nemůžu napsat kladné hodnocení. Vím, že to není úplně chyba A3 SPORTu, nicméně by měl mít dopravce více pod kontrolou.

Reakce obchodu A3sport.cz

Zásilkovna většinou nemá problém s doručením hned na druhý den, podobný problém je spíše ojedinělý.
    Každopádně, kolegové prověří Vaši objednávku přímo se zásilkovnou a budou Vás kontaktovat.

Váš tým SV (A3)

• Problém s vrácením zboží

Není předvyplněný formulář pro vrácení. Zákazník ho musí celý vyplnit a vytisknout. Nelze zaslat v online podobě. Náklady na vrácení hradí zákazník. Vrácené zboží se nepodařilo doručit a vrátilo se zpět k zákazníkovi. Bohužel již uběhla doba pro vrácení, takže již není možné vrátit.