• Nelíbí se mi složení proteinů, které nejsou vhodné pro děti a těhotné! Znamená to, že do nich přidávají škodlivé složky, na čemž by měl tento obchod zapracovat!
    • Použila jsem kupón a řádně zaplatila, ale zrušili mi objednávku, protože sleva byla prý velká! Neměli by tyto kupóny rozdávat na potkání!

Reakce obchodu 4slim.cz

Vaše objednávka byla zrušena z důvodu podvodného zneužití slevového kódu, který jste od nás neobdržela a byl vydán pro jiného zákazníka.

Neuvěřitelný dodací termín objednaného zboží.Před 12 dny objednáno a zaplaceno, doposud nedoručeno.

Reakce obchodu 4slim.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že na zboží čekáte, ale děláme opravdu maximum pro to, abychom množství zásilek mohli dle našich obchodních podmínek a v situaci, která teď panuje v celé republice, zvládnout. Samozřejmostí je omluvenka za zpoždění, kterou naleznete ve svém balíčku.
    Velká slevová akce k 1.4. byla opravdu úspěšná, za což jsme rádi, ale jak jsme již dopředu při nákupu ten den avizovali zákazníkům přímo na e-shopu, objednávky z této slevové akce se mohou opozdit a opozdí.
    V průběhu reklamních kampaní, slevových akcí a soutěží se může dodací lhůta prodloužit na 8 pracovních dnů. Pevně věříme, že svůj balíček budete moci již brzy doma vybalit, jelikož u nás se pilně pracovalo i přes Velikonoce. :-) Děkujeme za pochopení, Váš tým 4SLIM!

PPL dodavatel neposkytl informace k převzetí zásilky na zásilkovém místě - balíček na místě byl, ale vydali mi ho až na potřetí, protože nefungovala čtečka na převzetí. Je mi jasné, že je to problém PPL, nikoliv int. obchodu, ale jako zákazník hodnotím celkovou službu...

Reakce obchodu 4slim.cz

Je nám velice líto, že máte s naším dopravcem takovou zkušenost. Na dopravce se obrátíme a budeme doufat, že chybu na výdejním místě brzy napraví! Váš tým 4SLIM!

Před 10 dny jsem objednala nákup, hned zaplatila a do dnešního dne jsem nic nedostala. Kde skončilo těch 1053 Kč? Jestli skončila moje zásilka přes PPL někde v depu Horní Počernice, tak předesílám, že jsem žádnou zprávu o dopravě nedostala. Poradíte další postup?

Reakce obchodu 4slim.cz

Vážená paní, Vaši objednávku jsme dohledali. Problém byl bohužel v tom, že jste platbu provedla pod špatným variabilním symbolem a tudíž trvalo trochu déle, než se na to přišlo. Stát se opravdu může, chybujeme všichni. Škoda, že jste se nám neozvala přímo, problém mohl být vyřešený dříve. Každopádně doufáme, že na nás nezanevřete, a kdyby jste do budoucna cokoliv potřebovala, není jednodušší cesta, než nás kontaktovat přímo.
    Email: [email protected]
    Telefon: +420 556 740 801

• Dodání rychlé a spolehlivé

Zatímco objednaná sůl je perfektní, tak bohužel matcha je kvalitou nepoužitelná. Špatně skladována/převážena nabrala nevhodné aroma a chuť.

Reakce obchodu 4slim.cz

Dobrý den Petře, mohl byste nám napsat na [email protected], nebo zavolat na tel.: +420 556 740 801, abychom to mohli řešit? Jakou Matchu jste si koupil přesně takhle z Vaší recenze bohužel nemůžeme vědět, ale určitě bychom rádi problém vyřešili. S pozdravem, Váš tým 4SLIM!

Zboží i přes balení přišla částečně poškozené.

Reakce obchodu 4slim.cz

Dobrý den, jestli se vyskytne jakýkoliv problém s objednávkou, budeme rádi, když se nám ozvete na telefonní číslo: +420 556 740 801, nebo na emailovou adresu: [email protected] a problém s Vámi ihned vyřešíme. S pozdravem, tým 4SLIM!

• Nakupuji zde již podruhé a pokaždé nějaký problém. Zboží bylo ihned zaplaceno a dodnes nemám. Minule také problém, prodavačka mi nebyla schopná zaplacené zboží vydat, vypadalo to na nepořádek v platbách. Jenom si stěžovala a pomlouvala zaměstnavatele, jakoby mě to mělo zajímat....

Výhoda výběr zboží, nevýhoda přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu 4slim.cz

Dobrý den, velice nás tato zkušenost mrzí, tohle by se opravdu nemělo stávat a chtěli bychom to řešit. Byli bychom velmi rádi, kdybyste se s námi spojil e-mailem: [email protected]
    Děkujeme! Váš e-shop KAUMY!

ŚPATNĚ ZABALENO. pŘES NÁLEPKU KŘEHKÉ ROZBITÝ UZÁVĚR SIRUPU. bUBL. FOLIE POUZE ZE SPODNÍ STRANY.

• neakceptují adresu doručení