Obchod nabízí akci , kde je 2+1 zdarma. Objednáte si dva kusy a čekáte, že přijde třetí zdarma. Ale není to tak !!!! určitě nejsme jediná , která se nechala napálit !!! Jde o slovíčkaření , při zadání počtu ! Člověk když objednává, musí pochopit taktiku obchodu !!!
    Mrzí mě, že zde nakupuji už delší dobu !!!

Reakce obchodu 4slim.cz

tuto událost prověříme a budeme Vás kontaktovat.
    Přeji hezký den
    Tým 4Slim

nemohu zatím hodnotit , zboží nedorazilo, řidič se omlouval za poruchu na voze

Posíláte žádost o zhodnocení obchodu, ovšem základní otázka, zda byl realizován by měla být tou první a v případě, že nebylo dodáno, také poslední. Vy se ptáte, zda doporučuji a já dosud nevím.

• Obstojná komunikace
    • Momentálně nyní dlouháá čekací doba kdy člověk neví kdy zboží dorazí
    • Nemohu posoudit zboží které nemám

NEPŘIŠLO MĚ NĚKTERÉ ZAPLACENÉ ZBOÍŽÍ. 2X SLADIDLO Z ČEKANKY KLASIK 350g.

21.3 zaplaceno, avízováno doručení 14 dní
    11.4 zboží nemám ,takže již 20dní .....

Zboží zaplacené, ale stále nepřišlo. Žádná zpráva z obchodu o zpoždění. Budu věřit, že snad někdy zboží přijde a nepřijdu o zaplacené peníze.

• dlouhá dodací doba

• Objednávka byla vytvořena a stále nic už je to více než týden a žádné info

• zajímavý sortiment

dlouhá dodací lhůta

• Nižší cena, která je ovšem ihned přebita několikanásobně dobou dodání, což u potravin (byť trvanlivých) považuji za rozhodující.
    • Po 14 dnech od objednávky stále bez doručené zaplacené objednávky.
    • Žádná komunikace obchodu při problémech s dodáním z jejich strany.
    • Klamavé informace o dostupnosti na stránkách eshopu.
    • Doba doručení. Více jak 14 dní u potravin ?!?
    • I přes informaci o odeslání, marné čekání na dodání nebo alespoň Tracking Number pro sledování zásilky.
    • NIKDY VÍCE.

Naivně jsem si myslela, že když nakoupím přímo u "výrobce", bude objednávka doručena bez zbytečných odkladů. To byla ovšem velká chyba! Přestože byly všechny položky označené jako dostupné, ani po 10 dnech stále žádná zpráva o doručení nebo vysvětlení od 4slim.cz, resp. Kaumy s.r.o.

Po 14 dnech ani jedna zpráva. Nutné zvednout telefon a osobně prověřit! Při telefonickém kontaktu sděleno, že některé položky nejsou na skladě a čeká se na jejich dodání. Že by se e-shop ovšem obtěžoval o tom informovat, když už má na svých stránkách zavádějící informace, nebo "nedej Bože" kontaktoval objednatele s možností výběru dodání bez chybějících produktů nebo vyčkání, to ani náhodou.

Po info emailu od prodejce, že zboží bylo odesláno, opět čekám na jakékoliv info. Marně. Čtvrtý den od odeslání, opět bez jakékoliv informace. Žádná zpráva od PPL o doručení, přestože admin systém e-shopu odeslal zprávu o odeslání zásilky. Žádné Tracking No. pro sledování zásilky, jako je to běžné v případě doručení službou PPL.

Pokud chcete nákup v běžné době, nemuset se doprošovat o informace nebo čekat více jak 14 dní na zaplacenou zásilku, nákup silně NEDOPORUČUJI. Nákup v tomto eshopu již nikdy více.

Ze 3 sáčků erythritolu byly 2 roztržené, takže se mi část obsahu při vybalování vysypala. Plastová víčka na 2 baleních čekankového sirupu byla rozbitá, naštěstí netekla. Nejhorší je, že balík byl fyzicky neporušen ani nebyl zdeformován, takže takto poškozené věci mi musely být vědomě zabaleny a odeslány. Z 6 objednaných produktů byly 4 fyzicky poškozeny.

• Zboží dorazilo po 12 dnech

Nemohu hodnotit něco, co se zatím neuskutečnilo. E-shop nereaguje.

• Nezvládají objednávky a ani na to neupozorní !

Příjemně mě překvapila nabídka "necukrů", tak jsem udělal objednávku 11.12.2020. Nic se nedělo, tak za 14. dnů jsem udělal další. Je 3.1.2021 a o mých objednávkách nic nevím. Vlastně ani nevím, jestli ta firma existuje, je jako mrtvá.

• 10.12.2020 byla objednávka údajně vyřízena, penize byly strzeny z účtu, ale zboží dosud nedorazilo a na můj dotaz, kdy dorazí dosud žádná odpověď

Objednávala jsem cca před 3 týdny a ještě jsem neobdržela ani žádnou zprávu. Zboží také nemám.

• Zboží nebylo dodáno, na urgence nereagují

Nedoporučuji

• První nákup bez problémů, nyní po druhé objednáno začátkem prosince, zboží stále nedorazilo. Klamavá reklama na internetových stránkách do posledních dnů před vánoci, slibující odeslání ihned!!!!!! Vina není na straně dopravce, ale inventury probíhající v době, kdy je slibováno vyřízení objednávky.

Bohužel velmi špatná zkušennost.

• Nedokážou ani napsat proč mě nedorazila objednávka po 18 dnech(píšou skladem) a ani se ji nedočkám ani do konce roku jak to vypadá.Nelze se doptat nikdo tam odpovědný není na firmě.