• Veľmi krátka expiracia tovaru už skoro pred koncom exspirácie preto je tovar v akcii

Reakce obchodu 4slim.cz

zboží bylo zasláno s exspirací 7/2025.

Tým 4Slim

• Účtují si dobírku a pak když mi přijde zboží do Alza boxu, tak před vyzvednutím musím zaplatit přes internet. To zásadně z principu odmítám a proto volím dobírku.

Ale na druhou stranu, takhle se vydělává! Zaplatíte dobírku a pak stejně musíte zaplatit přes internet. Na 4slim už nikdy nenakoupit.

Děkujeme za recenzi.
    Tohle nás opravdu mrzí, v tomto případě doporučujeme zvolit si výdejní místo např. v kamenném obchodě, kde lze zaplatit hotově při předání balíčku. V úložných Boxech lze platit jen kartou, nebo přes aplikaci daného dopravce – záleží jaký si vyberete.
    Bohužel dopravci tuto informaci při výběru jednotlivých odběrných míst neuvádějí, ale tohle my jako odesílatel neovlivníme.

Děkujeme za pochopení.
    Váš Tým 4Slim

• dodací doba.
    • komunikace obchodu =0

Na dnešní dobu příšerná dodací doba. Zboží zatím nemám ani žádné info co se děje. Nákup rozhodně nedoporučuji.

Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu 4slim.cz

Dobrý den, mrzí nás, že to takhle vnímáte, doporučujeme příště zvolit jinou formu úhrady než platební příkaz,
    proces se značně urychlí. Zboží jsme expedovali druhý den po připsání částky na účet.
    Tým 4Slim

Přišla mi výzva k převzezetí balíčku, ale v aplikaci se mi neobjevila. Někdo popletl číslo telefonu a balíček se vrátil. Zatím zaplacené zboží nemám a to jsem ho chtěla jako dárek! Musela jsem koupit něco jiného.

• Dlouhá dodací lhuta

Dlouhá doba dodání !!!

• Špatná komunikace s obchodem, objednávala jsem zboží 26.1. a do dnešního dne 7.2. mi obchod neoznámil, zda objednávku konečně připravuje, či zda je již u dopravce. trochu nezvyklé jednání eshopu.

• Výhodné akce na čekankový sirup
    • Strašně dlouhá doba dodání

Od jiných prodejců přišlo zboži do 3 dnů i přes upozornění, že může dojít ke zpoždění.. kdežto vy máte v plánu zpoždění dodávky rovnou o 12 dní ... nikoliv však žádost o hodnocení, což je slušně řečeno nenormální !!!

• zbozi nedoruceno a otazka jak jsem s nim spokojena jiz dorucena

Rada bych vedela kdy mi bude zbozi doruceno

Objednáno před 10 dny, před 5 dny mi přišla zpráva že se zboží odbavuje, ale stále nic se neděje, naštěsí to mám na dobírku, zatím jsem nic neplatila, ale chtěla jsem to jakodárek, což už asi nestihnu.

Velmi dlouhé dodání, dnes, kdy vetsina online zaplacenych veci dojde do 2-3 dnu, tady cekam jiz 6 dni a stale balicek neni ja ceste…

Obchod nemůžu ohodnotit zboží mi ještě nedošlo a to je objednávka už 6 dní zaplacená

Zboží zatím nedorazilo, jen zprava, ze covid a mám si 12 dni počkat.

• Moje objednávka byla stornována druhý den, aniž jsem měla šanci ji zaplatit, což jsem nepochopila.Termin splatnosti je 5 dní. A znovu ji celou vyplňovat se mi tedy fakt j nechtelo.

Zboží objednáno 30.11. a zaplaceno okamžitě kartou. Dopravci bylo ale předáno až 9.12. ... Skvělé produkty ale velice zdlouhavé vyřízení zaplacené objednávky kazí dobré jméno obchodu a nezachrání to ani přibalené reklamní dárky.

Obchod nabízí akční zboží, leč objednávka 26.11, zboží zaplaceno 1.12. dnes je 8.12 a zboží /čekankový sirup 3ks/ nikde. Nevím kde se stala chyba, snad zboží dorazí.

• dlouhá doba dodání, vybrané zboží není k dispozici
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.