Po žádosti o vrácení zboží a výměnu za jiné se mi nikdo ani neozval :(

• žádnou jsem nezaznamenal
    • nabízíte zboží, které nemáte a mít nebudete

Vruty jste nabízeli na web stránkách, objednávku jste přijali, po několika dnech mi zavolal váš pracovník s tím, že vruty nemáte a pravděpodobně mít nebudete. Takové zboží máte z web stránek odstranit, a ne mást zákazníky.

Už jsem vám psal špatná zkušenost.Nebyla nabídnuta žádná jiná alternativa ani zpráva že zboží není k dispozici. Mohl jsem přikoupit k nákupu něco jiného a cena zásilky a zásilkovny by bílá adekvátní???

e-shop: zboží skladem, realita: info o tom, že zboží naskladní až za 3 měsíce

• nehorázně dlouhá dodací doba, přitom mělo být doručeno do 3 dnů
    • po zrušení objednávky obchod nevrátil uhrazenou cenu
    • neodpovídá na výzvy o vrácení peněz za zrušenou objednávku

Objednáno zboží, které slibovalo dodání do 3 dnů, po 4 dnech se ozval prodejce (Kateřina Houdková), že bohužel zboží není u dodavatele skladem a naskladnění bude až za 2 týdny, jestli jsem ochoten počkat, nebo chci objednávku zrušit. Po zrušení objednávky ani po 2 týdnech nebyly vráceny zaplacené peníze, na výzvy o úhradu nereagují.

• Už nikdy nic neobjednám, žádná komunikace,po mé urgenci jsem se dozvěděl, že jim "objednávka "unikla, ale že zboží stejně nemají!?
  • Stále nemám objednané tboží

Nechápu dotazník spokojenosti když zboží ještě ani neodeslali.

• nabízí zboží,které nemůžou dodat

Zboží nebylo skladem,nechápu proč nabízí něco co nemají skladem a nemůžou doručit.
    Bohužel jsem zaplatil kartou předem.Dodnes nemám peníze na účtu.28.11.2022 objednáno a 9.12.20222 a stále nic.Obchod se mnou nekomunikuje. Když zavolám tak jediná odpověď,že to prověří a o peníze se nemám bát. Děsný obchod.Už nikdy více.

• Týden po objednání stále čekám na zboží.

Všechno špatně

• Svévolně mi bylo zasláno zboží, které jsem si neobjednal
    • Bez komunikace

obdržel jsem zboží, které jsem si neobjednal

Nemá to co nabízí

• Drahé a myslel jsem že u toho budou podložky.

• zboží dodáno, což je asi jediné plus
    • E-shop nedopovídá na mail
    • Zboží dodáno bez montážního návodu a manuálu
    • Na stránkách nedostatečný popis výrobku
    • Nabízen pouze základ, bez volitelného příslušenství, které je nutné pro správnou montáž

Po 8 dnech od objednávky absolutně žádná reakce krom automatického emailu o přijetí objednávky. Na webu uvedena dostupnost zboží 2-3 dny. Ještě že jsem to prozíravě objednal na dobírku i díky předchozím recenzím v tomto duchu.

• NIC
    • bez komunikace

objednáno 27.10.
    doručeno 29.11.
    inzeováno 2-3 dny

Objednávka provedena 8.9. 2021, do dnešního dne 16.9.2021 jsem objednávku neobdržel. Neobdržel jsem ani žádné upozornění o zdržení objednávky. Jednalo se o vyzvednutí objednávky na pobočce. Obchod 4lock s.r.o NEDOPORUČUJI !!!

• Zboží jsem zaplatil, platba byla přijata a potvrzena, ale obchod se již od té doby neozval a zboží mi stále nedorazilo. Dle informací na webových stránkách mělo být zboží dostupné do 4 dnů. Tato lhůta již dávno uplynula a némám žádné informace.