Přišlo něco jiného, špatná orientace na webu.

Zaslali jiné zboží než bylo objednáno

• Žádné objednané zboží doposud nedorazilo a nemám ani zprávu kdy dorazí...

Nedorazilo vše jak mělo být.

nulová komunikace, zaslali pouze automatické potvrzení objednávky od té doby nic

• Zboží psáno skladem a nakonec dodání za4 týdny

Přišlo jiné zboží než které jsem si objednal.

• rozmerovo zhodný
    • rýchla dodávka
    • predajca nekomunikuje
    • výrobok nie je Corbin ale Yale
    • na krabičke píše že mali byť 3ks kľúčov a prišli len 2ks (následne poopravili popis aj na stránke z 3ks na 2ks)

ja to zhodná náhrada, ale je to iná značka a neodpovedá to obrázku

• objednala a jsem a po velmi dlouhé době přesto, že objednávka byla emailem potvrzena jsem obdržela sdělení, že zboží již není.

• Dodaný horní zámek je v pořádku
    • Neobdržel jsem žádné doklady (návod, záruční list, daňový doklad)

Reakce obchodu 4lock s.r.o

Dobrý den, daňový doklad dáváme automaticky do každého balíku ke zboží, je zároveň i záručním listem. Kdybyste zavolal nebo napsal ohledně návodu, obratem bychom Vám ho poslali. Děkujeme za nákup.

• Zboží zaplacené ale dodána jen část. Marně čekám na zbytek

• od 25.12. do 5.1. som nedostala informáciu o stave objednávky, ani o dovolenke, že cez sviatky nepracujú

na stránkach nemali informáciu, že nepracujú 2. -3.1. a doteraz mi tovar nebol doručený (objednávala som 25.12., je 5.1.) a nemám ani informáciu o objednávke :(

• Žádná komunikace obchodem,
    • Avizovaný termín dodání nedodržen

• sortiment; kdybych nasel zbozi jinde, nenakupuju zde
    • absurdne draha doprava

Uctovane dopravne je v dnesni dobe nevidane. Navic trosku zmatky v komunikaci - po objednani prepravy pres Zasilkovnu jeste prisla SMS o nachystanem zbozi na prodejne. Nastesti uz tou dobou byla zasilka ve sledovacim systemu zasilkovny :).

• NIKDO NEREAGUJE

NEKUPOVAT NIC.

• sortiment
    • Extrémně vysoké náklady na dopravu
    • Dlouhá dodací lhůta

Za balíček 12x4x5 cm, váha 0,1kg si obchod účtuje dopravné u GLS 159 Kč. Odůvodnění - dělají to tak všichni, což není pravda. U konkurenční firmy je dopravné 59 Kč

• Siroka nabidka zamku
    • Objednane zbozi nebylo dostupne
    • Dlouha dodaci lhuta
    • Zbozi ani po 10 dnech nedorazilo

Velke zklamani

• Špatné informace na webových stránkách. V den objednání výrobku byl výrobek již nedostupný, avšak na stránkách o této skutečnosti ani zmínka. Naopak informace: dodání do 3 dnů. Po několika dnech od objednání přišlo sdělení obchodu o nedostupnosti zboží z důvodu výpadku výroby na straně dodavatele. Když jsem si na základě této skutečnosti otevřel jejich webové stránky tak stále bylo zboží nabízeno a opět s informací o dodání do tří dnů. Na základě těchto skutečností jsem objednávku stornoval
    • Dle avizovaných 5 pracovních dnů,zboží ještě po 10 dnech nedorazilo a komunikace žádná
  • Nabízené zboží není a je stále nabízeno na stránkách 4lock