Kvalitní vybavení pro pejsky, které vydrží. První obojek jsem kupovala pro pejska před 7 lety, po denním nošení je stále v dobrém stavu a všechny nápisy stále krásně čitelné. Proto jsem neváhala při nákupu obojku pro nového pejska.

• Velmi seriozní jednání. Po mé objednávce mi napsala paní a doporučila lepší varianty.

• Ochotná komunikace, pěně poradili, s produkty jsem spokojena.

• kvalitní práce
    • velmi pěkné
    • dlouhé dodací lhůty při práci na zakázku

• Kvalitní zpracování
    • Opravdu vydrží
    • Doporučuji
    • Super konfigurátor

Již máme čtvrtý obojek, naprostá spokojenost se zpracováním
    Velice ochotní, vyšli vstříc a pomohli, když jsem netrefila velikost. Děkujeme

• Preciznost

Vše v pořádku dorazilo. Krásné, kvalitní zpracování. Poradili s velikostí obojku. Spokojenost.

• kvalita výrobků

• Kvalitní zboží, možnost si nechat ušít na míru
    • Komunikace obchodu

Od 4dox mám již více věcí a se všemi jsem moc spokojená, kvalita je prvotřídní. Tentokrát jsem objednávala dámskou bundu 2v1, jsem velice nadšená z kvality ušití, střih mi krásně padne. Bunda byla ušita za čtyři týdny. Co musím u 4dox vyzdvihnout, je doba dodání u zboží na zakázku. Na webu avizují určitou dobu dodání, ale vždy zboží přišlo o dost dříve.

maximální spokojenost

• Můžete si navolit vlastní barvy a motivy

Naprostá spokojenost s dodanou zakázkou. Vřele doporučuji dál.

• Dobrá komunikace, dobré ceny a zajímavé zboží.

Skvělá komunikace. Změřily jsme s dcerou špatně psa a obchodu se to nepozdávalo. Zavolali a poradili. Děkujeme

• Originalita
    • Profesionalita

Super e-shop

• zboží je zajímavé
    • praktická výšivky tel. čísla majitele a jména psa
    • nevím, snad jen delší doba dodání, ale vyrábí se na zakázku

Je to náš třetí - stejný obojek od roku 2016. 10/2016 jsme koupili první, 8/2017 jsme na něm nechali vyměnit plastovou sponu, kterou při hře našemu psovi překousl jiný pes. Výrobce nám obojek ochotně opravil výměnou za jinou sponu! V roce 2021 se obojek už rozpadal, spona nešla pořádně otevírat, takže jsme v květnu koupili jsme nový. Tento je sice ještě použitelný, ale reflexní prvky jsou otrhané, objednali jsme tedy nový. Všechny obojky vypadaly kvalitně ušité. Máme ohaře a obojek má na sobě kromě plavání ve vodě pořád.

• Včasné doručení.
    • Super komunikace.

• Už máme druhý obojek. Ten první má 6 let. Tak jsem si řekla, že si chlupáč zaslouží nový, jinak s tím starým nic není. Kvalita zaručena
    • Perfektní komunikace, rychlost, dobrá cena.
    • Na obojku máme jméno psa a kontakty na oba pánečky.

• perfektní komunikace
    • osobní přístup

Moc hezké výrobky a velká spokojenost,
    výrobky se skvělé nosí.
    A pro moje pejsky velká spokojenost materiálu.

• Mila komunikace, moznost usiti na miru, originalita a hlavne funkcnost.