• nakoupil v obchodě 4dox před 4 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě 4dox před 1 rokem

Prostě nic nepřišlo a bylo to ;)

Reakce obchodu 4dox

Naše produkty jsou zakázkovou výrobou, to znamená, že vše začneme vyrábět, až po obdržení peněz na účet. Což je uvedeno jak v našich obchodních podmínkách, tak v emailech, které posíláme zákazníkům ohledně platby. Denně vyřídíme několik desítek objednávek, měsíčně několik stovek, zákazníkům jsou daná pravidla srozumitelná a jsou spokojení. Bohužel tedy nemůžete očekávat zboží, pokud jej nezaplatíte. Poté, co jste nám sdělil,že chcete objednávku zrušit, jsme ji zrušili. Pokud máte zájem, ráda Vám pošlu Váš email. V případě nedorozumění, nás prosím, kontaktujte, Vaši zakázku rádi zařadíme do výroby, ale až po připsání platby na účet. Děkuji za pochopení, tým 4dox.

• nakoupil v obchodě 4dox před 1 rokem

• Vyšití jakéhokoliv nápisu na vodítko/obojek.
    • Nekřesťansky přemrštěné ceny
    • Brutální nepřehlednost stránek (výběr barvy vodítka je zážitek)
    • Nekvalitní výrobky

Vodítko jsem čekala v průměrné kvalitě pro velkého psa. Přišlo něco úplně jiného. Karabiny, které jsem objednala v domnění, že jsou kvalitnější za příplatek, byly naprosto nevhodné pro větší psy. Popruh řeže do ruky a vodítko jsem musela vrátit pro první procházce, roztrhly se sešité spoje.
    Za mě absolutní nespokojenost a již nikdy více!

Reakce obchodu 4dox

Vaše nespokojenost nás velmi mrzí a zároveň jsme souhlasili s vrácením vodítka, i když k tomu nebyl nejmenší důvod. Spokojenost zákazníků je pro nás zásadní, proto někdy přistupujeme i ke krokům, které jsou mimo naše pravidla. Vodítko s výšivkou jména Vašeho pejska je pro nás nepoužitelné a tudíž jsme generovali na této produkci ztrátu. Vodítko bylo vybaveno vysoce pevnými nerezovými karabinami, které jsou určené pro psy o váze 100 kg. Pokud je vodítko vybaveno dvěma těmito karabinami a každá za příplatek 100 Kč, bohužel celková suma za vodítko je dražší než běžně dodávané produkty. Co se cenového zařazení naší produkce týká, je spíše na střední úrovni. Pokud zákazník může zvolit barvu, šíři, velikost střih a hlavně text výšivky i barvy, dovoluji si tvrdit, že při zakázkové výrobě nejsme drazí. Tak jako to potvrzuje mnoho zákazníků i zde v hodnocení. S pozdravem, tým 4dox.