• nakoupil v obchodě 4dox před 2 měsíci

• Vynikající komunikace, postroj předně podle přání. Určitě časem doplníme ještě obojek, případně další :-)

• spolehlivost a ochota

nemám žádné výhrady obchodu

• Skvělý osobní přístup

• Ok
  • nakoupil v obchodě 4dox před 3 týdny

• výborná komunikace
    • osobní zájem o každou zakázku
    • ochotně poradí

• Osobní přístup, rychlé jednání

• osobní přístup

Velká spokojenost s produktem (obojek), kvalitní zpracování, přesně podle našich požadavků.

• nakoupil v obchodě 4dox před 1 měsícem

• Rychlé a milé odpovědi na všechny dotazy.
  • nakoupil v obchodě 4dox před 1 měsícem

Zboží je zakázkové, tudíž ještě ve výrobě, ale podle předchozích zkušeností nikdy nebyl problém, výrobky jsou kvalitní, dodávka bez problémů.

• maximální vstřícnost
    • operativnost
  • nakoupil v obchodě 4dox před 3 měsíci

• Moc hezké věci, náš mazlíček je spokojený
  • nakoupil v obchodě 4dox před 2 měsíci

• Chat na stránkách mi hodně pomohl, okamžitá odpověď na dotazy a upřesnění, komunikace emailem taky výborná.
    • Delší čekací lhůta. Přijetí objednávky a platby 17.4. a dodání 17.5.
    • Posláno jako doporučená zásilka, ale v krabičce, takže to pošťačka nedonesla (prý zásilka větších rozměrů) a musela jsem na poštu. Zaslání jako balík by kurýr dodal.
  • nakoupil v obchodě 4dox před 3 měsíci

výhodou je kontakt na páníčka .

• Obrovský výběr
    • Možnost různých variant
    • Rychlá komunikace
    • Přehledné stránky
    • Ruční výroba
    • Dlouhá čekací doba

Obchod mi doporučila kamarádka. Byla nejsem nadšená možností vyhrát si s barvami, druhy písma a různých variant daného zboží.
    Ruční práce a věřím, že velká vytíženost bohužel způsobuje opravdu delší dobu než vám zboží dorazí. Ale vyplatí se čekat. Jsem maximálně spokojena!!

• nakoupil v obchodě 4dox před 2 měsíci

• Skvělá komunikace, rychlé dodání.
  • nakoupil v obchodě 4dox před 3 měsíci

Zboží bylo sice doručeno , ale ne v požadovaném termínu, takže expresní příplatek jsem platila zbytečně. Doufám, že k mé odpovědi zaujme Vaše společnost vstřícný postoj a expresní příplatek bude navrácen na č. ú. 67010-2203918953/6210 L. Osičková

Reakce obchodu 4dox

Dobrý den, omlouváme se za zdržení zásilky. Bohužel pošta nevyzvedla balíček v den odesílání. Expresní příplatek Vám vrátíme zpět na účet. Věra Pisárová, 4dox

• nakoupil v obchodě 4dox před 3 měsíci

• Vstřícný přístup se zákazníkem, doladění požadavků, komunikace během výroby.

Naprostá spokojenost!!

• Super komunikace
    • Špičková kvalita

Super přístup - objednával jsem obojek pro půlroční štěně a hned po odeslání objednávky mi volali, abychom doladili rezervu v délce obojku za základě jejich zkušeností. Velmi kvalitní ruční práce, super komunikace. Rozhodně všem doporučuji a další obojky a vodítka už pouze u 4dox!!!

• Veliký výběr