• Ty zkurvený negři my to za 7 dni nedaly ani zásilkovně

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, Radku pro příště slušné vychování díky. :-) Co vidím vyexpedované to bylo.
    Tým 2HMOTO

• Zbozi neni skladem i kdyz se na eshopu uvadi, ze je.

Koupil jsem helmu, ktera mela byt skladem, nebyla. Obchod objednavku zrusil a at si vyberu alternativu. Tu jsem si vybral, ale opet nebyla pry skladem moje velikost, ackoliv na webu skladem uvedena byla.
    Po urgenci, kdyz se nikdo 2 dny neozval, jsem dostal penize zpet.
    Vsechno dopadlo tedy vlastne dobre, ale tenhle eshop neumi se skladem ani komunikovat a o vase penize evidentne nestoji, tak nakupte jinde.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, Kamile obratem jsme psali že v tomto modelu už nemáme žádnou velikost M. A hned se posílali peníze zpět.

• Nedovolate se jim
    • Zboží uvedené skladem , skladem skutečně nemají

Kupoval jsem spojku na R1. Při objednání skladem- dodání do 5 ti dnů. Dnes už 5 týdnů a spojka stále nikde.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, před měsíce co vidím jsme psali:
    Zdravím, všechno je skladem kromě sadey spojky ta je vyprodaná nové dorazí někdy během dubna asi půlka cca.
    A nebo začátek dubna třecí lamely a pružiny a plechy bychom ​museli dát ​třeba ​od značky TRW.
    Tedy chtěli jsme dát jinou sadu od jiného výrobce na to jsme nedostali odpověd.
    Ohledně telefonu musíte to zkoušet pokud mluvíme s jiným zakazníkem je logické že se nedá spojit :-)
    Proto jsou maily a nebo chat na webu kam stačí napsat a zeptat se. :-) S pozdravem tým 2HMOTO

• Zboží vytipované na základě motocyklu neodpovídalo.. Olejový filtr byl pro jiný motocykl...Nemám chuť se dohadovat o vrácení zboží. Vím že tady už nic nekoupím .

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, zboží bylo dodáná dle objendávky co vidím je tam více filtrů tak netušíme co nesedí stačí napsat na
    mail: [email protected]
    A určitě to vyměníme stačí napsat mail :-) S pozdravem tým 2hmoto

V nabídce stálo, že je produkt skladem. Po třech dnech žádná zpráva. Tak jsem se zeptal mejlem na stav. Odpověď byla, že mají jen jednu a po zkoušce zjistili, že je nefunkční a že jim mají přijít koncem měsíce 10 ks. Tak jsem objednávku zrušil. Nutno ale pochválit, že mi peníze hned vrátili na účet. Kdybych si recenze na shop přečetl dřív, než jsem objednal, tak bych tady určitě neobjednával, protože má vesměs záporné recenze.

Zdravím, bylo vám posláno:
    je tu 1ks ale při kontrole se zjistilo že je zboží poškozené tedy neprodejné dalších 10ks dorazí ​koncem měsíce.
    Přeci nepošleme poškozené zboží a pak budeme řešit reklamaci. :-) tým 2hmoto

• docela rychle vrátili peníze
    • zboží nemají skladem a prý dříve než za 1-2 měsíce mít nebudou, ale v eshopu stále uvádějí "skladem-dodání za 4 dny"
    • nelze se jim dovolat, uvádějí jen pevnou linku, kterou nikdo nebere

Už je to podruhé, co jsem si u 2Hmoto objednal zboží, u které uvádějí na webu, že ho mají skladem a přitom neměli a nebyli schopni ho dodat. Předtím alespoň hned po objednávce reagovali s přiznáním, že objednané zboží nemají a mít nebudou. Nyní si ho nechali zaplatit předem a s výmluvami začali, až když jsem se po týdnu začal zajímat, kdy mi přijde objednané a zaplacené zboží. Prý nemají skladem dostatečný počet (chtěl jsem 2 ks), pak že nemají ani jeden a že by se čekalo 1-2 měsíce. Nakonec mi objednávku sami zrušili a za 2 dny vrátili peníze. Následně jsem potřebné díly objednal v Německu a ani ne za týden jsem je měl za stejné peníze (včetně poštovného) doma. Když 2 dělají totéž, nebývá to totéž, s 2Hmoto.cz je to jen ztráta času (a jsem dost rád, že ne i ztráta peněz). Lepší je objednávat přímo v Německu, kde jsem se s nesolidním jednáním ještě nesetkal.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, co vidím v systému měl jste objednáno více druhu zbožího po více kusech kolegové psali že takový počet nemáme rozdělit to nešlo platba byla kartou a tam to nelze. Tak se Vám vrátili peníze zpět jak jste požadoval. Pokud někdo chce větší počet zboží je dobré se předem informovat kolik čeho máme rádi odpovíme.

• Špátná položka

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, netušíme jaká položka je špatná bylo dodáno zboží dle objendávky a nikde tady nevidíme dotaz co je špatně tak nemůžeme pomoci když tak stačí napsat na mail: [email protected]
    Díky tým 2hmoto

• Objednal sem si stan a došla mi jenom plachta bez rámu
    • Nedošel mi rám

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, ale co vidím objednávce je to pouze střecha na stan 4,5 m X 3 m. Konstrukce pak stojí okolo 8000 Kč.
    S pozdravem tým 2hmoto

Napsali mi že zboží nemají a objednávku ruší!tak jsem napsal ať mi vrátí peníze a objednal jsem si zboží jinde.za dva dny mi přišlo od 2HMoto že zboží předali zasilkovně,zboží už ale mám od jiné firmy!

• zásilku jsem vrátila,žádala jsem o vrácení peněz na můj účet,ale do dneška se tak nestalo

Zdravím,
    netušíme, kam jste zásilku vrátila ale nám ne :-) Nemáme tady o příjmu této objednávky žádný záznam. Kdyžtak napište na mail: [email protected] .

• Nabízejí zboží, které nemají
    • I po zrušení objednávky ze strany obchodu nabízejí zboží, které nejsou schopni dodat.
    • Nutí jiné zboží

Nabízejí zboží za výhodnou cenu, ale nemají ho k dispozici. Pak si potvrzují termín dodání, protože musí objednat ... A následně zruší objednávku s ujištěním, že zboží již nejde objednat (jinde jsem pak koupil). Nutili mi jiné výrobky, ovšem už ne s výhodnou cenou. Zboží které nedodali mají stále v nabídce za stejnou cenu.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, Milane psali jsme nelze ​dodat od dodavatele co jsme to brali. A koupit tohoto výrobce a tento model u nás už nejde jak jsme psali. Proto jsme poslali náhradu jiného výrobce a model. S pozdravem tým 2HMOTO

Obchod nemá aktualizované stránky, nabízí věci, které nemá na skladě.

Ahoj, Milane jak ti kolegové po 10 minutách co si udělal objednávku psali
    chtěli bychom Tě informovat o tom, že Tvá objednávka 1082523 byla bohužel zrušena. Důvodem je, že si toto zboží objednal zákazník chvíli před Tebou a nestihl se aktualizovat náš systém. Nyní ho tak máme zcela vyprodaný. Omlouváme se Ti za vzniklé potíže.

Můžeme Ti nabídnout jako náhradu jiný produkt?
    Neváhej se nám ozvat, ať danou věc vyřešíme ke Tvé spokojenosti.

Když je poslední kus skladem a prodá se ten den těžko budeme mít další :-)
    S pozdravem tým 2hmoto

Chtel jsem vratit cast zbozi, poslal jsem je zpet dle instrukci, ktere prisli spolecne se zbozim ale bohuzel nikdo z obchodu se mnou nekomunikoval, neodpovedeli na jediny email, vracene zbozi prebrali od PPL, ale penize jsem zpet nedostal.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, nechápeme proč jsme dostali 10% na heurece když jsme Vám dávno vrátili peníze za zboží 4.12.2023 Vám byla částka vrácena na účet.
    Doporučujeme si udělat kontrolu na účtě tým 2HMOTO

Přišlo úplně jiné zboží než jsem si objednal a bylo napsáno na faktuře nemožnost vrácení zboží na zase nikam dovolat stále jenom záznamník nic jiného žádná komunikace ze strany eshopu.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, co vidím byla Vám dodána přesně helma dle objendávky tedy:
    přilba Tour 1.1 Dual, CASSIDA (bílá/černá/černý matný kšilt, plexi s přípravou pro Pinlock) (Velikost: L).

Na faktuře nic takového napsané není nemožnost vrátit zboží :-)

Naše linka je momentálně poslední dny vytížená pokud máte problém máme na webu chat a mail.

A nebo zadat problém zde: https://www.2hmoto.cz/reklamace?=&retino-widget-root-url=/cs/portal/iframe/652353dc-5bd2-4079-99c8-7796f47f2df3/

S pozdravem tým 2HMOTO

Platba proběhla, zboží nedorazilo, na email nikdo neodpovídá, telefony nikdo nezvedá, zpátky nikdo nevolá... Nevím co si mám myslet...

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, minulý týden jsme měli všude u zboží psané že se stěhuje jeden sklad a že někré objendávky budou odeslány až 1.11.2023. S pozdravem tým 2hmoto

• Nic nepošlou a nekomunikují. Telefon nikdo nezvedne.

Tři a půl měsíce od objednávky mi byl doručen pouze dotazník spokojenosti, díly NE. Po dvanácti pokusek volání na dvě uvedená čísla, kdy telefon nikdo nevzal, objednávám díly jinde. Snad bude moje objednávka u normální firmy kladně vyřízena a zboží dorazí.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Ahoj, Zdeňku naše linka je občas obsazená nebo řešíme jiné dotazy stačí napsat na mail :-)
    Omlouváme se, ale zboží nemáme momentálně k dispozici u nás na skladě, a proto Ti ho nemůžeme obratem zaslat. Občas se toto stane vlivem velkého zájmu o daný produkt a jeho vyprodáním nebo vlivem nějakého výpadku ve výrobě. Obsah Tvého košíku jsme ale objednali u našeho dodavatele a čekáme na jeho dodání. Následně Ti ho bleskově zabalíme a odešleme k tobě domů, atˇmůžeš zase co nejdříve jezdit.

Děkujeme, že to chápeš!

Pokud bys měl jakýkoliv dotaz, neváhej se na nás obrátit. Jsme tu pro Tebe a jsme připraveni Ti poskytnout pomoc!

Přišla jen polovina z objednávky. Obchodník nekomunikuje.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, nemáme tu žádnou reklamaci na tuto objednávku stačí teda zadat zde: https://www.2hmoto.cz/reklamace?=&retino-widget-root-url=/cs/portal/iframe/652353dc-5bd2-4079-99c8-7796f47f2df3/

• Zaslali jinou položku.
    Vráceno zpět.

• Příjemná komunikace s obchodem
    • Při reklamaci si přijede kurýr který má super přístup
    • Palivové čerpadlo které mi bylo doručeno vydrželo pouze 30 Km nyní ho mám na reklamaci a čekám co a jak

Obchod je ok

• Zboží objednáno 11.9. , zaplaceno a ještě 19.9. ho nemám.
    • Sice malá objednávka, ale to přece nemá vadit.