• Vše OK
    • Bezva komunikace, super.

• Dobré ceny
    • Rychlost vyřízení objednávky

• Zbozi neni skladem i kdyz se na eshopu uvadi, ze je.

Koupil jsem helmu, ktera mela byt skladem, nebyla. Obchod objednavku zrusil a at si vyberu alternativu. Tu jsem si vybral, ale opet nebyla pry skladem moje velikost, ackoliv na webu skladem uvedena byla.
    Po urgenci, kdyz se nikdo 2 dny neozval, jsem dostal penize zpet.
    Vsechno dopadlo tedy vlastne dobre, ale tenhle eshop neumi se skladem ani komunikovat a o vase penize evidentne nestoji, tak nakupte jinde.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, Kamile obratem jsme psali že v tomto modelu už nemáme žádnou velikost M. A hned se posílali peníze zpět.
    S pozdravem tým 2HMOTO

• Vše OK

Ahoj,
    děkujeme za hodnocení a budeme se těšit třeba zase někdy příště u další objednávky.

Přejeme krásný den a at' ti to frčí!

Tým 2hmoto...

• Nakupují zde rád rychost dodání a dobré ceny

Nic

Ahoj,
    děkujeme za super recenzi. Spokojený zákazník je pro nás vždy to nejvíc a ještě více ten, který se vrací opakovaně. Budeme se těšit zase někdy příště u další objednávky.

• Nedovolate se jim
    • Zboží uvedené skladem , skladem skutečně nemají

Kupoval jsem spojku na R1. Při objednání skladem- dodání do 5 ti dnů. Dnes už 5 týdnů a spojka stále nikde.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, před měsíce co vidím jsme psali:
    Zdravím, všechno je skladem kromě sadey spojky ta je vyprodaná nové dorazí někdy během dubna asi půlka cca.
    A nebo začátek dubna třecí lamely a pružiny a plechy bychom ​museli dát ​třeba ​od značky TRW.
    Tedy chtěli jsme dát jinou sadu od jiného výrobce na to jsme nedostali odpověd.
    Ohledně telefonu musíte to zkoušet pokud mluvíme s jiným zakazníkem je logické že se nedá spojit :-)
    Proto jsou maily a nebo chat na webu kam stačí napsat a zeptat se. :-) S pozdravem tým 2HMOTO

Vyřízení bylo rychlé.

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že s tvou objednávkou bylo vše v pořádku.

• Výběr
    • Ceny
    • Nabídka dopravy
    • Doba doručení
    • Kvalitně zabalené

Ahoj,
    děkujeme za super pozitivní recenzi. Spokojený zákazník je pro nás vždycky tou největší odměnou. Budeme se těšit třeba zase někdy příště u další objednávky!

Tým 2hmoto...

Rychlost dodání a kvalita zboží.

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti. Budeme se těšit třeba zase někdy příště u další objednávky.

rychlost komunikace

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že s tvou objednávkou bylo vše v pořádku a budeme se těšit třeba zase někdy příště!

Tým 2hmoto...

• Zboží vytipované na základě motocyklu neodpovídalo.. Olejový filtr byl pro jiný motocykl...Nemám chuť se dohadovat o vrácení zboží. Vím že tady už nic nekoupím .

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, zboží bylo dodáná dle objendávky co vidím je tam více filtrů tak netušíme co nesedí stačí napsat na
    mail: [email protected]
    A určitě to vyměníme stačí napsat mail :-) S pozdravem tým 2hmoto

vše ok

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Spokojený zákazník je pro nás vždycky to nejvíc!

Tým 2hmoto...

V nabídce stálo, že je produkt skladem. Po třech dnech žádná zpráva. Tak jsem se zeptal mejlem na stav. Odpověď byla, že mají jen jednu a po zkoušce zjistili, že je nefunkční a že jim mají přijít koncem měsíce 10 ks. Tak jsem objednávku zrušil. Nutno ale pochválit, že mi peníze hned vrátili na účet. Kdybych si recenze na shop přečetl dřív, než jsem objednal, tak bych tady určitě neobjednával, protože má vesměs záporné recenze.

Zdravím, bylo vám posláno:
    je tu 1ks ale při kontrole se zjistilo že je zboží poškozené tedy neprodejné dalších 10ks dorazí ​koncem měsíce.
    Přeci nepošleme poškozené zboží a pak budeme řešit reklamaci. :-) tým 2hmoto

• Výborná komunikace a pěkně psané maily
    • Délka čekání na předání zásilky přepravci

Ahoj,
    děkujeme za recenzi. Omlouváme se za prodlevu,ale občas trvá než se k nám tebou objednané zboží dostane ze skladu nebo od dodavatelů.

• Rychlost odeslání
    • Přehlednost stránky

Objednáno, odesláno, doručeno.
    Easy business:-)

Ahoj,
    děkujeme za super pozitivní recenzi! Jsme rádi, že vše proběhlo ke tvé spokojenosti a budeme se těšit třeba zase někdy příště u další objednávky.

Přejeme krásný začátek nového týdne a at' ti to frčí!

Vše v pohodě.

Ahoj,
    děkujeme za recenzi a budeme se těšit třeba zase někdy příště..!

• komunikace
    • rychlost vyřízení reklamace

Můj první nákup u tohoto prodejce, vše proběhlo v pořádku. Bohužel udávaná kompatibilita zakoupeného zboží nebyla vhodná pro moji motorku. Řešení této situace, a vrácení zboží proběhlo rychle a bez problémů. Děkuji!

Ahoj,
    moc děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti a těšíme se třeba zase někdy příště u další objednávky.

Tým 2hmoto...

• Rychlá komunikace i dodání zboží!

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Spokojený zákazník je pro nás vždy tou největší odměnou!

• Super obchod

Ahoj,
    děkujeme za super recenzi. Těší nás, že s tvou objednávkou bylo vše v pořádku.

Tým 2hmoto...

Objednávala jsem poprvé a jsem velmi spokojená :-)

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Spokojený zákazník je pro nás vždycky to nejvíc! Budeme se těšit třeba zase někdy příště.

Tým 2hmoto..