• Příjemná komunikace s obchodem
    • Při reklamaci si přijede kurýr který má super přístup
    • Palivové čerpadlo které mi bylo doručeno vydrželo pouze 30 Km nyní ho mám na reklamaci a čekám co a jak

Obchod je ok

• Zboží objednáno 11.9. , zaplaceno a ještě 19.9. ho nemám.
    • Sice malá objednávka, ale to přece nemá vadit.

• Na eshop doba dodání 2 dny, po objednání info doba dodání 30-60 dní

• Po týdnu od objednání a zaplacení nevím jestli vůbec něco přijde
    • Nulová komunikace

Po týdnu stále nevím o objednávce nic. Platební brána píše zaplaceno ale mám jen e-mail s objednávkou a nic víc

• Zboží mělo dorazit za 30-60 dní a už jsou to skoro 3 měsíce a stále nic.

• Komunikace nula
    • komunikace nula

Zboží nedorazilo, komunikace nulová, cely na bodu mrazu, objednávku sem zrušil, pokud si to někdo přebere ovšem

Zase e-shop který prodává zboží, které nemá.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Ahoj, máme v nabídce přes 500 tisíc produktů. Bohužel opravdu není v našich silách, abychom měli skladem úplně vše. Konkrétní skladovost najdeš vždy uvedenou u každého produktu.
    Ať se daří, zdraví tým 2hmoto

U zboží na stránkách bylo uvedeno že je na skladě a do 3 dnů k odeslání,po 3 dnech mi přišel E-mail,kde mi dotyčný tykal a oznámil mi, že zboží bude k dispozici za 20-60 dnů, po mém dotazu,zda je to vtip byla moje objednávka zrušena a arogantní jednání dotyčného mi přislo velice nevhodné, tokavý člověk by neměl jednat s lidmi. Posléze jsem se podívala zpět na stránky a zboží tam bylo stále zadáno k dispozici na skladě, ale nebylo, takže trochu nepořádek? Proto bych obchod určitě nikomu nedoporučila.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Ahoj, moc nás mrzí Tvoje zkušenost. Zjistíme, kdo z kolegů se choval nevhodně a určitě to s ním probereme. Co se týká skladovosti zboží, bohužel se ve výjimečných případech u některých dodavatelů stane, že nám neuvádí reálný stav a poté musíme zboží objednat u jiného dodavatele s delší dodací lhůtou. Za vzniklé komplikace se omlouváme.
    Ať se daří, tým 2hmoto

Objednano v cervenci. Dosla zprava, ze zbozi bude na zacatku srpna. On je konec a nic.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravíme, Milane. Psali jsme ti 25.7.2023, jestli si počkáš a je 26.8.2023 a stále čekáme na Tvojí odpověď. :-) Ozvi se a pořešíme to. Díky moc, zdraví tým 2hmoto

Tovar som po 2 mesiacoch stále nedostal

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Ahoj, moc nás mrzí, že to tak trvá. U zboží na objednávku nedokáže zaručit, že zboží dojde do daného termínu. Ten je pouze orientační a záleží na dodavateli. Děkujeme za pochopení a věříme, že už se brzy dočkáš. Ať ti to frčí, tým 2hmoto

• I přesto že jsem vložila poznámku k objednávce tak ji nikdo neřešil, neprověřil kompatibilitu zboží, které mi nesedí. Byla jsem tedy nucena objednat znovu a vracet doručené. Nestalo by se, kdyby někdo reagoval

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravíme, moc nás mrzí Tvoje zkušenost. Ale kontrolu jsme provedli dle přání. Oba díly jsou psané na 23 let starou motorku, díly jsme dodali správně.
    S pozdravem tým 2hmoto

• E-shop klame zákazníka ,zboží dorazilo neúplné , vcas jsem ho vrátil , ale už mi neposlali zpět peníze ! Nereagovali ani po vysvětlení , majitel převedl odpovědnost na prodavače a prodavač me vymackaval volání - nedalo se mu dovolat ! Nutili me nakupovat další zboží ,jinak mi peníze nevrátí ! Už z principu bych si od takové firmy NIKDY NIC NEKOUPIL ! Další podvodníci v ČR !

Podvodníci !!!

Ahoj Davide,
    bohužel sis zboží objednal na IČ, v tomto případě odpadá zákonná možnost vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Navíc bylo odeslané kompletní tak, jak bylo v popisu zboží. Ze vstřícnosti jsme Ti ale nabídli alespoň výměnu zboží, což jsi odmítnul. Moc nás tato situace mrzí, ale bohužel více udělat nemůžeme.
    Ať se daří. Tým 2hmoto

• Zaplať dopředu zboží bohužel nemáme

Ahoj Jirko,
    objednal sis 10 ks zboží, měli jsme skladem jen 8 ks. Napsali jsme Ti, jestli si na ty 2 ks počkáš, že Ti je objednáme u výrobce. Bohužel e-mail zůstal bez odpovědi, proto jsme objednávku zrušili a vrátili Ti peníze. Moc nás tohle nedorozumění mrzí.
    Ať se daří, tým 2hmoto

Zaplaceno při objednání - zboží dosud nebylo doručeno.....

Ahoj,
    část zboží, které sis objednal, nebylo skladem. Napsali jsme Ti, že dodáme 7.7., ale chtěl jsi objednávku zrušit. Peníze jsme Ti tedy vrátili. Moc nás mrzí, že to takhle dopadlo.
    Ať se daří, tým 2hmoto

• Nedodání zboží v domluveném termínu

Zboží na objednávku mělo přijít 14-30 pracovní den, což je v dnešní době v rámci EU neuvěřitelné. Když nedošlo ani 3 dny po vypršení termínu a nikdo se neobtěžoval mi ani zavolat, pátral jsem, kde se stal zádrhel. Paní z eshopu mi s klidem řekla, že po 33 dnech se zboží stále nezadalo k výrobě a doba dodání je tedy o další 3 týdny delší
    Jen pro úplnost se jednalo o vzduchový filtr do 1000 V Stromka, takže nic atypického a běžně nedostupného. V jiném obchodě měli skladem.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravíme, taková dlouhá dodací doba je u zboží, které se musí vyrobit, tudíž nic zvláštního. Moc nás ale mrzí, že náš dodavatel to i tak nestihl a my jsme Tě bohužel zapomněli informovat. Moc se za chybu omlouváme.
    Ať se daří. Tým 2hmoto

Klamavé informace o dostupnosti zboží.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Ahoj, mrzí nás Tvoje nespokojenost. Bohužel skladovost zboží je neustále v pohybu. Když si někdo objedná chvíli před Tebou, nestačí se to propsat do e-shopu, a proto se občas stává, že zboží, které máme uvedené skladem, musíme objednat od dodavatele. To , které je skladem, dodáváme dle pořadí objednávek. Neustále pracujeme na vývoji, abychom tomuto mohli předcházet.
    Děkujeme za pochopení a ať se daří, tým 2hmoto.

• Klamou zákazníky a nabízejí zboží, které není skladem.
    • Nemají pořádek v tom, co mají a nemají skladem.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravíme. Moc nás mrzí Tvoje nespokojenost. Bohužel některé produkty míváme v omezeném množství a občas se stane, že je vykoupí někdo před Tebou. A to potom musíme objednat další od dodavatele. Na vylepšení systému neustále pracujeme.
    Ať se daří, tým 2hmoto

• Uvedené zboží co eshop tvrdí, že je skladem, tak skladem není

Objednal a zaplatil jsem si online moto baterii, co eshop tvrdil, že má skladem a po té, co jsem objednávku dokončil a zaplatil, tak mi přišlo mailem, že zboží není skladem a běžná čekací lhůta je 10 dní a jestli to pro mě mají objednat...

Očekávám, že když eshop tvrdí, že je něco skladem, tak to opravdu má skladem a ne že to je na objednávku.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Ahoj, moc nás mrzí vzniklé komplikace. Bohužel některé zboží máme skladem v omezených kusech a ve chvíli, kdy poslední kus koupí zákazník před Tebou, tak se skladovost aktualizuje až při potvrzování objednávky. Ty potvrzujeme v pořadí tak, jak přišly, a proto se stalo, že na Tebe už baterie nezbyla a musela se objednat. Moc se omlouváme.
    Ať se daří, tým 2hmoto

Zboží psáno skladem, objednáno 14.3.u tebe 16.3. dnes 21.3. a zboží nikde. Kdo spěcháte tak jsou jinde určitě rychlejší.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Ahoj, Ramile, moc se omlouváme za komplikace. Destičky vykoupil zákazník chvíli před Tebou, bohužel než se aktualizuje sklad, je tam více objednávek a na někoho se občas nedostane a je pak třeba je objednat od dodavatele. Děláme vše proto, aby se to nestávalo. Děkujeme za pochopení, ať se daří. Tým 2hmoto

1.Zboží uváděno jako skladem. 2.Po objednání došel e-mail, že zboží je baleno a bude mi co nejdříve odesláno. (při objednávání mělo dorazit do 5-ti dnů)
    Po dotazu, kde se zásilka nachází, jsem byl obratem dotázán, zda ji mají pro mne objednat někde od dodavatele z Německa. Po asi 14-ti dnech stále nic nemám. Zatím jsem byl pouze prokazatelně dvakrát uveden v omyl!!

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Ahoj, moc se omlouváme za vzniklé komplikace. Bohužel se občas stane, že nějaký zákazník vykoupí poslední kus skladem chvíli před Tebou. Skladovost zboží na objednání od dodavatele z Německa je pak různá a nemůžeme bohužel celý proces urychlit. Je nám líto, žes musel tak dlouho čekat.
    Ať se daří, tým 2hmoco