• zakoupeno v 1obchod.com před 1 měsícem

Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• zakoupeno v 1obchod.com před 3 měsíci

• Velmi příznivá reakce na zboží které momentálně došlo a nabídnutí možnosti co nejkratšího zaslání po doplnění zásob .Velmi dobré jednání.
  • zakoupeno v 1obchod.com před 2 měsíci

• Zboží nesplňuje parametry které prodejce uvádí.
  • zakoupeno v 1obchod.com před 4 měsíci

Nabídka obchodu na náhradní dodávku, která byla o tisícovku dražší se mi zdála dobrá. Ale zboží je s menší kvalitou než objednané.

• zakoupeno v 1obchod.com před 7 měsíci

Nalezla jsem zde,co potřebuji

• zakoupeno v 1obchod.com před 9 měsíci

• Vstřícné jednání

Korektní a rychlý

• zakoupeno v 1obchod.com před 1 rokem

• Naprosto špičkové jednání se zákazníkem, maximální ochota vždy vyjít vstříc (nakupoval jsem již vícekrát), dodání vždy ihned, do druhého dne!! Vynikající e-shop, všem mohu doporučit !!!

• Prodejce vrátil peníze
    • Kamera která byla poslána byla ve skutečnosti za cenu třetinovou než jsem prodejci zaplatil. Přesný typ kamery byl vyhledán na jiných obchodech podle QR codu. Rozdíl v ceně byl 5.000kč
    • Při telefonickém hovoru mě bylo řečeno že obrázek kamery je jen ilustrativní a že kamera kterou jsem dostal je v požadované kvalitě : )

Reakce obchodu 1obchod.com

Kameru jsme vám dodali správnou kterou jste objednával a cena byla také správná, ověřovali jsme to na základě vašeho podnětu a to co jste si dohledal někde na internetu byl na 100% nějaký omyl nebo se jednalo o něco jiného, protože to co píšete není reálně možné. Žádali jsme vás formou e-mailu několikrát o zaslání toho co jste dohledal, ale nikdy jste na to nereagoval, každopádně když jste si nákup rozmyslel, obratem jsme vám vraceli peníze jak jste si přál. Pokud je zákazník s čímkoliv nespokojen, tak v rámci naší garance spokojenosti může cokoliv vrátit / vyměnit i bez jakéhokoliv udání důvodů.

• zakoupeno v 1obchod.com před 1 rokem

• Dobrý jednoduchý popis , vybere si i laik.
  • zakoupeno v 1obchod.com před 1 rokem

• Profesionální pomoc při nastavování funkcí.
  • zakoupeno v 1obchod.com před 1 rokem

S výrobkem jsem spokojen.

• zakoupeno v 1obchod.com před 2 lety

Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• zakoupeno v 1obchod.com před 2 lety

• rychlé dodání, dobrá komunikace
    • zboží ? kvalita
  • zakoupeno v 1obchod.com před 2 lety

Zboží bylo inzerováno jako špionážní naslouchátko, tj. citlivý mikrofon měl kvalitně snímat zvuky ze širokého okolí.
    Ve skutečnosti je to sluchátko, které komunikuje pouze s mobilním telefonem a to ještě tak, že je vlastně nefunkční.
    Obchod se snaží vylákat peníze za nefunkční věci.

Reakce obchodu 1obchod.com

Vážený pane, mluvili jsme společně už po telefonu, bohužel jak jste nám potvrdil tak jste si úplně spletl produkt který kupujete, chtěl jste naslouchátko pro neslyšící, ale nic takového v nabídce nemáme ani jsme nikdy neměli, omylem jste si tak zakoupil špionské neviditelné sluchátko pro nenápadnou komunikaci. Koupil jste tedy evidentně něco omylem, tak nám to klidně můžete vrátit a my vám obratem vrátíme peníze.

• serióznost

• Dobré věci
    • Dražší ceny

Zboží jsem obědnal ve 13:58 a ráno v 7:58 bylo na poště.

Mohu pouze doporučit

• Rychlé doručení
    • Chyběla karta, která měla být přiložena

U obou navigací chyběla karta

Reakce obchodu 1obchod.com

Karty jsou vloženy už přímo v navigacích (na boku ve slotu) jinak by vám navigace nefungovaly, chyběly by mapy, není to moc vidět, ale když na ně zatlačíte pružinka je pustí ven. Jelikož vám i navigace fungují, je vše v pořádku.

• zakoupeno v 1obchod.com před 2 lety

Naprostá spolehlivost a rychlost dodání. Hodnocení-1A.