Poslali mi sice jinou barvu výrobku, než bylo uvedeno v popisu a na obrázku, ale reklamace byla úspěšná, peníze včetně poštovného mi vrátili. Seriozní jednání.

• potřebovala jsem špionka
    • nevěděla jsem v blízkosti o jiném obchodě
    • už dál nic

bohužel byl po 3 měsících nefunkční

Reakce obchodu 1obchod.com

Máte 24 měsíců záruku na všechno naše zboží. Pokud by tedy byl s čímkoliv problém, zašlete k nám, obvykle během pár dní reklamaci vyřešíme aby bylo vše v pořádku.

zboží je nefunkční

• Rychle dodani

Za necelé 2000 Kč jsem koupil nefunkční výrobek ,u zboží nebyla mikro karta.Nyní budu řešit reklamaci

Reakce obchodu 1obchod.com

Jedná se o elektroniku, takže i přes testování všeho před odesláním se může stát, že narazíte na vadný kousek. V takovém případě měníme zdarma a ihned a bez čekání za nový kus na naše náklady. Stačí nám napsat přímo na email nebo zavolat. Často se také stane v těchto "nefunkčních" případech, že zákazníci dělají jen nějakou malou chybu v ovládání a jednoduchou radou po telefonu či emailu věc obvykle vyřešíme během pár vteřin :-) Takže budeme rádi když se nám ozvete a věc společně vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• nelze propojit a nastavovat z PC, CD s programem v čínštině, dle prodejce používání pouze s chytrým telefonem

koupen v obchodě www.spyexpert.cz bohužel s pc si "nerozumí" takže funguje pouze jako předražený budík takže zboží budu vracet

Reakce obchodu 1obchod.com

U některých moderních IP kamer je opravdu již vyžadováno prvotní nastavení pouze s chytrým telefonem Android / iOS, je to u nových kamer čím dal běžnější, s tím bohužel nic nenaděláme. Takový telefon většina uživatelů vlastní, nebo si na to nastavení lze vypůjčit.

Prodejce nabízí expresní dopravu do 24hod., objednávku jsem vytvořila v pátek dopoledne, kdy jsem předpokládala, že ji prodejce předá dopravci PPL, který doručuje i v sobotu, jelikož jsem na zboží spěchala, prodejce uváděl dopravce PPL a GSL, takže jsem předpokládala, když už jsem za to zaplatila, že zboží dorazí v sobotu, ..... čekala jsem až do pondělí.

• Dobrá komunikace.

• super

• rychlost a spolehlivost

spolehlivost a rychlé doručení

• pohodlnost, rychlost
    • kvalita zboží není dostatečná

překontrolujte si zboží při přadávání

• Sortiment a rychlost dodávky
    • nevím

Spokojenost

• Velká nabídka zboží,v daném sortimentu skoro bez konkurence.
    • Žádné.

Velký výběr zboží,dobrá komunikace,rychlost dodání zboží.

• přehled.komunikace
    • o žádných nevím

super

• Rychlé dodání.

• velký výběr, rychlé dodání
    • nevím

určitě bych doporučila svým známým.

• skvělý sortiment
    • kvalita
    • prozákaznický přístup jak má být

Velký výběr zboží, překvapila mě také kvalita, oproti konkurenci a jiným obchodům. Mám zkušenost s jiným obchodem a nedá se to s http://www.1obchod.com srovnat. Kamera se za chvíli rozbila a od 1obchod skvěle pořád frčí a kvalita videa je pořád stejně dobrá, což oceňuji. Takže doporučuji :-)

výrobek měl psáno vydržet 3 dny a vydrží 1apůl dne.Obchod za to ale nemůže.

• nejsem schopný se zaregistrovat

nevím
    zboží moc dobře nefunguje

Reakce obchodu 1obchod.com

Napište nám prosím na e-mail či zavolejte, s čímkoliv Vám rádi poradíme.

Kamera nefunkční a tento tip jsem nalezl na internetu za cenu 690kč a ne za 2999kč jak ji tento obchod nabízí.
    Kameru jsem osobně vrátil a pravděpodobně půjdu s nimi do sporu, protože nechtějí vrátit peníze jelikož zboží bylo zakoupeno na firmu a to prý nejde jedině prý vyměnit...

Reakce obchodu 1obchod.com

Zboží jsme Vám měnili za nové v rámci reklamace. Za nižší cenu to mohl být jedině nějaký levný padělek, již jsme se s tím setkali dříve.