Korektní a rychlý

• Naprosto špičkové jednání se zákazníkem, maximální ochota vždy vyjít vstříc (nakupoval jsem již vícekrát), dodání vždy ihned, do druhého dne!! Vynikající e-shop, všem mohu doporučit !!!

• Prodejce vrátil peníze
    • Kamera která byla poslána byla ve skutečnosti za cenu třetinovou než jsem prodejci zaplatil. Přesný typ kamery byl vyhledán na jiných obchodech podle QR codu. Rozdíl v ceně byl 5.000kč
    • Při telefonickém hovoru mě bylo řečeno že obrázek kamery je jen ilustrativní a že kamera kterou jsem dostal je v požadované kvalitě : )

Reakce obchodu 1obchod.com

Kameru jsme vám dodali správnou kterou jste objednával a cena byla také správná, ověřovali jsme to na základě vašeho podnětu a to co jste si dohledal někde na internetu byl na 100% nějaký omyl nebo se jednalo o něco jiného, protože to co píšete není reálně možné. Žádali jsme vás formou e-mailu několikrát o zaslání toho co jste dohledal, ale nikdy jste na to nereagoval, každopádně když jste si nákup rozmyslel, obratem jsme vám vraceli peníze jak jste si přál. Pokud je zákazník s čímkoliv nespokojen, tak v rámci naší garance spokojenosti může cokoliv vrátit / vyměnit i bez jakéhokoliv udání důvodů.

• Dobrý jednoduchý popis , vybere si i laik.

• Profesionální pomoc při nastavování funkcí.

S výrobkem jsem spokojen.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• rychlé dodání, dobrá komunikace
    • zboží ? kvalita

Zboží bylo inzerováno jako špionážní naslouchátko, tj. citlivý mikrofon měl kvalitně snímat zvuky ze širokého okolí.
    Ve skutečnosti je to sluchátko, které komunikuje pouze s mobilním telefonem a to ještě tak, že je vlastně nefunkční.
    Obchod se snaží vylákat peníze za nefunkční věci.

Reakce obchodu 1obchod.com

Vážený pane, mluvili jsme společně už po telefonu, bohužel jak jste nám potvrdil tak jste si úplně spletl produkt který kupujete, chtěl jste naslouchátko pro neslyšící, ale nic takového v nabídce nemáme ani jsme nikdy neměli, omylem jste si tak zakoupil špionské neviditelné sluchátko pro nenápadnou komunikaci. Koupil jste tedy evidentně něco omylem, tak nám to klidně můžete vrátit a my vám obratem vrátíme peníze.

• serióznost

• Dobré věci
    • Dražší ceny

Zboží jsem obědnal ve 13:58 a ráno v 7:58 bylo na poště.

Mohu pouze doporučit

• Rychlé doručení
    • Chyběla karta, která měla být přiložena

U obou navigací chyběla karta

Reakce obchodu 1obchod.com

Karty jsou vloženy už přímo v navigacích (na boku ve slotu) jinak by vám navigace nefungovaly, chyběly by mapy, není to moc vidět, ale když na ně zatlačíte pružinka je pustí ven. Jelikož vám i navigace fungují, je vše v pořádku.

Naprostá spolehlivost a rychlost dodání. Hodnocení-1A.

• Rychlé jednání
    • bližší specifikace zboží přes e-mail

Na zákazníkovi jim záleží.

Zboží je předražené

Reakce obchodu 1obchod.com

Pokud vám přijde naše cena zboží, které jste si objednal příliš vysoká, nemusíte ho přece objednávat, nikdo vás k tomu nenutil. Případně můžete zboží do 14ti dní vrátit a my vám vrátíme peníze. Jen podotýkáme, že u nás kupujete originální zboží s plnou dvouletou zárukou, českým návodem a stálým supportem. Srovnávat to s neoriginálním, obvykle méně kvalitním zbožím co jen podobně vypadá na obrázku, u kterého zaplatíte navíc ještě na celnici CLO a DPH a je prakticky bez záruky, co vidíte někde na čínských stránkách není tak úplně odpovídající.

• Dobrá komunikace, velmi rychlé dodání
    • Zboží které jsem zde nakoupila nemá požadované vlastnosti, GPS 365 mini lokátor je velmi nepřesný (500 metrů), nedostačující návod(např chybí poznámka, že na SIM jsou potřeba aktivní data (tyto informace poskytl prodejce po telefonu), lokátor má tlačítko sos uvnitř zařízení, malé dítě nemůže samo použít. Vydává zvuky při spouštění a vypínání, beru jako obrovskou nevýhodu, zařízení došla baterie a díky těmto zvukům bylo odhaleno, tím kdo o něm neměl vědět. V aplikaci chybí indikátor baterie, na dálku tedy není možné zkontrolovat její stav, pouze přímo na zařízení a to velmi nepřesně (rychlé blikání -nizky stav baterie), celkově velké zklamání. Cena neodpovídá kvalitě.

Reakce obchodu 1obchod.com

Napište nám prosím e-mail nebo zavolejte, všechny tyto "nedostatky" co popisujete jednoduchými radami odstraníme během chvíle. Co se týká zvuku, to zařízení určitě nevydává, to by zcela ztrácelo smysl a žádné naše zařízení tohoto typu žádný zvuk nevydává, nemá ani reproduktor, to musí být něco jiného (např. jestli to máte napojeno na nějakou externí nabíječku). Každopádně ozvěte se a vše vyřešíme.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží nebylo momentálně na skladě. Potřebovala jsem ho hned. Peníze vráceny na účet okamžitě. Seriózní jednání. Spokojenost s komunikací.

Žádná

• Oprav du široký výběr:-)