zlataky.cz

Ověřeno zákazníky

1517 recenzí z celkového počtu 2919 hodnocení

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod zlataky.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze zlataky.cz

ríša

Přidáno: 19. července 2012

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

Karel Macháček

Přidáno: 11. července 2012

paja

Přidáno: 5. června 2012

• žádné
  • velice neseriozní firma, arogantní jednání jak zaměstnanců, tak majitele. ChtějÍ pouze, aby si u nich lidé nakoupili, ale další problémy odmítají řešit! NEDOPORUČUJI U NICH UŽ NIKOMU NIC KUPOVAT!!!!!!

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI, JSOU TO....

Reakce obchodu zlataky.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše reakce, ale bohužel bez znalosti konkrétní situace či Vašeho jména se nemůžeme k danému problému vyjádřit. Rádi bychom Váš problém vyřešili, a proto nás neváhejte kontaktovat!

PR

Přidáno: 1. června 2012

• V dohodnutý termín osobního předání zboží nebylo k dispozici. Údajně omylem prodáno jinému zájemci. Přestože obsluha podle vlastních slov si to záhy uvědomila, vůbec mě o tom neinformovala. Zbytečně vybrané peníze, zbytečně ujetých 80 km.
  • Obecně dalším negativem je nemožnost úhrady platební kartou.

Zvlášť v tomto typu obchodu je důležitá důvěra. Neprofesionální obsluha pro mě znamená, že jejich služby nikdy nevyužiji a samozřejmé ani nedoporučím.

Reakce obchodu zlataky.cz

Dobrý den, Vámi popsaná situace opravdu nastala. Velice nás tato záležitost mrzí, a proto jsme vyvodili patřičné opatření, které již neumožní podobný omyl. Dále jsme z této situace vyvodili patřičné personální důsledky.
Pokud jde o platby kartou, rádi bychom tento typ transakce umožnili, avšak poplatek za platbu kartou v některých případech bohužel nepokrývá marži daného produktu. V podmínkách poskytovatele terminálu je bohužel nutné pokrýt celý sortiment. Nicméně tuto záležitost nadále řešíme a věříme, že se nám podaří dokončit úspěšně jednání s poskytovatelem.

Tedakk

Přidáno: 24. února 2012

• Velice rychlé zaslání zboží a skvělá komunikace, dále jsem velice spokojen se zabalením zboží.
  • Nic!

Mohu jedině doporučit!

Jirka T.

Přidáno: 16. listopadu 2011

• Výborný přístup, velice příjemné prostředí, dobré rady kam investovat co si koupit a co ne. Vřele doporučuju. Přístup ke klientovi je velice profesionální a individuální. Děkuji Zlataky.cz za dobré rady
  • asi nic

Doporučuji všem kdo chce investovat do drahých kovů

honza

Přidáno: 25. května 2011

• Velmi přehledný e-shop. Velmi kvalitní poradenství při nákupu. Rychlost vyřízení zakázky byla také skvělá. Zakoupil jsem si krásné věci a zhodnocení bylo během jednoho roku více než 50%, takže jsem velmi spokojen.

Ze všech e-shopů s numismatikou mají Zlaťaky nejpřehlednější a nejintuitivnější stránky. Mohu všem vřele doporučit!!!

Dana

Přidáno: 11. prosince 2009