• pohodlnost

• Velky sortiment, profesionální obsluha
    • Nevidím je

Děkujeme za Vaši reakci a pozitivní hodnocení.

• rychlý a spolehlivý nákup

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost.

• jednoduchost, rychlost

• Rychlost.
    • Přehledný nákup.

S nákupem jsem byla moc spokojena.
    Doporučuji.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost.

• přehlednost, cena

vše fungovalo bez problémů

Děkujeme za Vaši reakci a vážíme si Vaší spokojenosti.

S nákupem a se zbožím jsem velice spokojena. Doporučuji.

• slusne ceny
    • pomale dodani

lepsi prumer

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci a pozitivní hodnocení. Co se týče doby dodání, bohužel z důvodu technických problémů dodavatele se dodávka o týden zpozdila. Vzniklá situace nás samozřejmě mrzí.

• Velký výběr, seriozní jednání

Nakoupil jsem zde na základě vlastních dobrých zkušeností

Děkujeme za Vaši reakci a pozitivní hodnocení.

The most important thing about this trade is the fair-play of the price policy for the sold goods.

Reakce obchodu zlataky.cz

We appreciate your comments and positive feedback. Thank you.

V e-shopu jsem kupoval položku, která měla být skladem. Fixace ceny proběhla 9.12. Úplné zaplacení ceny 11.12. a zboží mi přišlo až 22.12.! Vše jsem musel telefonicky urgovat, ze strany prodejce jsem o zpoždění nebyl nijak informován.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Vaše objednávka byla opravdu zpožděna z důvodu náhlých komplikací ze strany našeho dodavatele. Vzniklá situace nás samozřejmě mrzí. Bohužel, před vánočními svátky se někdy vyskytnou tyto výjimečné komplikace. Doufáme, že Vás tato zkušenost neodradí od budoucích nákupů u nás.

• nejlevnější cena a možmost zaslání poštou, ostatní toto nenabízejí, nutno vyzvednout osobně
    • O

• profesionalita

vřele doporučuji

Děkujeme za Vaše doporučení a těší nás Vaše spokojenost.

• Poloha ve středu města.

• Mají co potřebuji
    • Orientační tabuli vně domu doporučuji zvýraznit, uvnitř centra chybí orientační tabule od pronajímatele.

Kupujte, kupuje, ať jsou plánovači ekonomických grafů a erár spokojení a nemusejí vysvětlovat odchylky.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za podnět a pozitivní hodnocení.

• Cena zboží
    • zatím neznám ani jednu

• Mám jej při cestě

• jednoduchost, rychlost
    • žádnou

doporučuji nakupovat

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení.

• Výborná komunikace,častá informovanost o stavu objednávky, rychlost naskladnění a odeslání zboží.
    • Na stránkách bylo uvedeno u vybraného produktu poštovné zdarma, ale přesto bylo poštovné naúčtované.

S obchodem jsem velmi spokojená.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci a velice se omlouváme za chybu poštovného. Pokud máte zájem tak nás můžete kontaktovat při příští objednávce a my Vám určitě nebudeme poštovné účtovat. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

• Nízké prémium (výhodný poměr ceny při prodeji a výkupu)
    • Kamenná prodejna
    • Obchod neumožňuje on-line fixaci ceny - ani rychlou on-line platbu. Po objednávce (učiněné v 19:00) jsem čekal do druhého dne, než mi přišly pokyny k zaplacení, pak do dalšího dne, než byla platba připsána na účet. Mezitím cena stoupla o víc než 1500 Kč, což bylo pro mne nepřijatelné.
    • Fixace ceny je možná až po zaplacení zálohy (u menších částek hned), ale pouze telefonicky v pracovní době.
    • Obchod nemá hlídacího psa (u zboží, jehož cena se mění každých 5 minut, to vidím jako velmi důležité!)

Nepružný systém objednávky a fixace ceny. Cena, která je platná v době provedení objednávky, je odlišná od ceny, kterou nakonec zaplatíte.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Vzniklá situace nás samozřejmě mrzí. Vaše objednávka byla zpracována standardním způsobem. Fixace cen probíhá v pracovní dny od 9:00 do 16:30 a aktualizace cen každých 5 minut. Vaše objednávka vznikla 14.12. 2015 v 19:00 a ještě v ten samý den jste byl vyzván k zaplacení zálohy, která dorazila 16.12.2015 na náš účet. Pak jste byl standardně kontaktován telefonicky naším fixačním oddělením a cenu jste do dnešního dne nezafixoval. Ceny zlata se neustále pohybují a proto doporučujeme fixovat ceny ve výše zmíněném čase, delší časová prodleva mnohdy cenu výrazně ovlivní. On line platba není bohužel možná z důvodu výše bankovních poplatků. Zákazníci mohou fixovat ceny okamžitě na všech našich kamenných prodejnách.