Moc krásné věci... hlavně vánoční svetry a ponožky :)

Dobrý den Katko,

děkujeme Vám za milou recenzi, které si moc vážíme. Pochvala naší vánoční kolekce nás opravdu těší.

Alena za tým Yes, I am fashion

Nádherné zboží, kousky, které jen tak někde nenajdete!

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Máme radost, že se Vám naše trendy kousky líbí a že oceňujete jejich jedinečnost. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Alena za tým Yes, I am fashion

• Obchod vypadá hezky a čistě
    • Předražené zboží, stejné se dá koupit daleko levněji
    • Oblečení není kvalitní, po jednom vyprání vypadá hrozně
    • Zboží z Aliexpress nebo Polska

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

je nám velice líto, že jste nebyla s nákupem u nás spokojená.

V případě, že zboží neodpovídá Vašim představám, je zde možnost ho do sedmi dnů vyměnit či vrátit, pokud bylo zakoupeno v naší kamenné prodejně . Pokud je zboží zakoupeno na našem e-shopu, zákazník má na vrácení zboží čtrnáctidenní lhůtu. Jestliže už bylo zboží vypráno, máte možnost ho reklamovat ve dvouleté záruční době.

Naše zboží rozhodně nepochází z AliExpressu. Srovnání našeho zboží a zboží z AliExpressu jsme již několikrát přidávali na naši facebookovou stránku. Rozdíly ve kvalitě a vzhledu zboží jsou opravdu velké.

Alena za tým Yes, I am fashion

Dnes jsem poprvé zavítal do tohoto obchodu, abych se podíval na něco pro moji přítelkyni. Vizuální stránka celého obchudku na mne velmi zapůsobila (třeba šicí stroj nebo dřevěné bedny jako poličky), krásné...a oblečení se mi velice líbilo a nedělalo mi problém hned neco vybrat. Vřele doporučuji!

Dobrý den Davide,

děkujeme Vám za skvělou recenzi a pochvalu vzhledu našeho obchůdku. Snažíme se, aby byla naše prodejna stylová a zákazníkům se u nás líbilo. Doufáme, že přítelkyně bude s dárečkem spokojená.

Alena za tým Yes, I am fashion

Obchůdek Yes, I am fashion můžu jen a jen doporučit,nádherné kousky,jak svetříků,kalhot,bundiček či kabátků,tak doplňků! Styl a kvalita je zaručená!❤️

Dobrý den Petro,

Vaše krásná recenze nás velmi potěšila! Děkujeme za pochvalu našeho zboží. Na stylu a kvalitě si zakládáme.

Alena za tým Yes, I am fashion

• Výběr skvělého oblečení. Zážitek s nákupu. Doporučuji.

Dobrý den Petro,

děkujeme mnohokrát za kladnou recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste spokojená s výběrem oblečení a budeme se těšit na Vaše další nákupy.

• jedinečnost oblečení
    • poradenství

Po nákupu v obchůdku Yes, I am fashion se člověk nemusí bát, že by nosil stejné oblečení jako polovina města. Jednotlivé kousky jsou velmi módní a cenově zajímavé. Těší mne také ochota personálu poradit s výsledným outfitem. Kolekce kvalitních svetrů Meren je opravdu jedinečná.

Dobrý den Verunko,

velice Vám děkujeme za skvělé hodnocení a ocenění jedinečnosti našich módních kousků. Také máme radost, že jste spokojená s našimi prodejními asistentkami, které jsou vždy připravené poradit a pomoci s výběrem.

Alena za tým Yes, I am fashion

• Opravdu originalni obleceni, od kazdeho modelu jen par kousku moc parada

Krásné a originální oblečení. Milá obsluha:-)

Dobrý den Terez,

děkujeme Vám za milou recenzi. Velice nás těší, že oceňujete originalitu našeho zboží.

Alena za tým Yes, I am fashion

• Kamenný obchod i e-shop(lze nakupovat z pohodlí domova)
    • zboží přehledně nafoceno

Všem vřele doporučuji, zboží doručeno rychle a v perfektním stavu, skvělý klientský servis - zpětná telefonická vazba, jak jsem byla s obchodem spokojena. Určitě jsem zde nenakupovala naposledy :-)

Dobrý den Alexandro,

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojená a budeme se těšit na Vaše další objednávky.

• Krásný a moderní obchůdek
    • Ochotný a milý personál

Dobrý den Ivono,

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že se Vám v našem obchůdku líbí.

• V centru, krásný obchod

Jako vždy milý personál a cool věci. Doporučuji!

Dobrý den Veroniko,

děkujeme mockrát za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu. Budeme se na Vás těšit opět někdy příště.

• Personál
    • Různorodost sortimentu

První návštěva a určitě ne poslední! Nádherné věci, a naprosto skvělý personál. Se vším Vám pomohou, poradí a k tomu všemu vás zahrnují úsměvy. Děkuji za velmi příjemný nákup.

Dobrý den Karolíno,

děkujeme Vám za milou recenzi a pochvalu našeho personálu i zboží. Velmi si toho vážíme.

Alena za tým Yes, I am fashion

Skvělá a velice ochotná obsluha a pomoc při nakupu. Děkuji. Ráda se budu vracet

Dobrý den Martino,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojená a budeme se těšit na Váš další nákup.

Alena za tým Yes, I am fashion

Moc pěkné věci, ochotný personál. Super výhoda, možnosti osobního odběru objednaného zboží, které je možno vyzkoušet.

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbí.

Skvělý obchůdek

Dobrý den Michaelo,

děkujeme za recenzi. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu.

Lenka za tým Yes, I am fashion

Velice milý a ochotný personál, oblečení dokonalé, nemám co vytknout❤️

Dobrý den Karolíno,

děkujeme za milou recenzi. Vaše spokojenost = Naše radost!! Budeme se těšit na další návštěvu.

Lenka za tým Yes, I am fashion

Mela jsem strach z univerzalnich velikosti, jelikoz ma velikost je xs, ale musim uznat, ze vsechny objednane kousky mi skvele padly a jsou z velmi prijemneho materialu. Urcite si znovu objednam a budu doporucovat dal :)❤️

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme mockrát za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že Vám oblečení od nás padne! Budeme se těšit na další objednávky.

Lenka za tým Yes, I am fashion

Nádherné kousky, ochotný personál, už pátý nákup a vždy 100% spokojenost. Určitě to nebyl poslední nákup. Děkuji

Dobrý den.

děkujeme za milou recenzi, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbí a že se k nám ráda vracíte.

Lenka za tým Yes, I am fashion

Nedavno jsem tento obchudek objevila a jsem tady casteji nez v jakémkoliv jinem, muzu jen doporučit!

Dobrý den Petro,

děkujeme mockrát za recenzi, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbí a jste u nás spokojená! Pro naše zákaznice se snažíme dělat maximum. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Lenka za tým Yes, I am fashion

• S nákup jsem byla velice spokojená, šaty mi seděly akorát.

Dobrý den Nikol,

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená a šatičky Vám sedly! Budeme se těšit na další nákupy.