obchod stornoval objednavku. Uz tam nic nekoupim. Kdyz zbozi nemohou dotat, mají to dát do popznámky ke zboží. Jěště že je dost času do vánoc.

Jako jedni z mála měli v nabídce parfém, který jsem sháněla, takže jsem ho objednala zaplatila a pak mi napsali, že ho vlastně nemají, objednávku mi ruší a mám jim napsat číslo účtu aby mi vrátili peníze.

• Výdejní místo o víkendu zavřeno, špatná dostupnost
    • Výdejní místo nepřijímá platební karty

• Nedodržují slibované dodací lhůty !!!

Vážený zákazníku,

za zpoždění objednávky se velice omlouváme, ovšem došlo k prodlení ze strany dodavatele, což bohužel nemůžeme ovlivnit.

Děkujeme za pochopení.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• Nevědí, co mají na skladě. Zboží slíbí, nechají zaplatit a pak nedodají.

Vážený zákazníku,

je nám velmi líto, že jsme nebyli schopni uspokojit Vaši poptávku. Bohužel došlo k pochybení ze strany dodavatele, který již nebyl schopen zboží dodat, ačkoli jej uváděl v nabídce. Za způsobené komplikace se Vám upřímně omlouváme a děkujeme za pochopení.

Xparfemy.cz

Den po odeslání objednávky napsali email: "Vážený zákazníku, Vámi vybrané zboží bylo objednáno od dodavatele, jakmile nám dodavatel objednávku potvrdí, budeme Vás informovat o termínu dodání. Děkujeme Vám a přejeme příjemný den. Xparfemy.cz" Poté jsem se tedy pokoušel několikrát dovolat na kontakty uvedené na webových stránkách, abych zjistil alespoň předběžný termín dodání ale po několika 10-minutových pokusech o spojení jsem to vzdal. Takže dnes 11 dní po odeslání objednávky nemám ani zboží ani nevím předběžný termín doručení, takže budu muset objednávku zřejmě zrušit, jestli se mnou bude někdo z obchodu komunikovat. Zákaznická linka je společná pro 7 e-shopů, takže se na ni nedovoláte.

Vážený zákazníku,

vybral jste si zboží, u kterého uvádíme, že je na objednání u dodavatele s dobou dodání na náš sklad do 10 pracovních dnů. Jakmile jsme zboží obdrželi, bylo Vám obratem odesláno.

Pěkný den, Xparfemy.cz

Čekala jsem na produkt čtyři pracovní dny, u konkurence čekám max dva dny.. Navíc mám za tenhle nákup u konkurence dopravu zdarma, a ten stejný produkt dokonce o něco levnější... Tak proč nepřejít jinam?

Vážený zákazníku,
    Vaše objednávka vytvořená v sobotu, byla následně v pondělí zpracována a ihned ve středu odeslána.

Pěkný den, Xparfemy.cz

Zboží bylo na e-shopu jako dostupné, reálně nebylo skladem. |Pokud obchod nezvládá aktualizovat stránky, je dle mého názoru zcela out.

Xparfemy.cz

• špatná komunikace ze strany obchodu

Zboží nedorazilo ani po 6 pracovních dnech po objednání (obj. 27.7. a 6.8. objednávka mnou zrušena) a ani se mi nikdo neozval (mailem nebo sms) s omluvou, že nebude dodržena na internet. stránkách uvedená lhůta pro dodání (2 - 4 dny).

přes potvrzení objednávky s vyzvednutím do 2-4 dnů, stále jsem nedostala upozornění, že si parfém mohu vyzvednout

Vážený zákazníku,

velice se Vám omlouváme za zpoždění Vaší objednávky. Bohužel došlo k prodlení dodání zboží ze strany dodavatele.

Děkujeme za pochopení.

dlouhá dodací lhůta

Vážený zákazníku,

vybral jste si zboží, u kterého na našich stránkách uvádíme, že je na objednání s dobou dodání 5-10 pracovních dnů.

Pěkný den, Xparfemy.cz

Zboží, které jsem původně objednal na x parfémy tam nebylo ,údajně pro vysokou poptávku, k dispozici. Proto jsem je objednal přes Notino.
    Zásilka dorazila v pořádku, ale neodpovídala objednávce. Flakon neoriginální, z čirého skla, bez dodacího listu, vůně obsahu nevalná.
    Zde neobjednám již nic.

Vážený zákazníku,

recenzi je nutné zaslat na obchod, kde jste si zboží zakoupil.

• Nevim
    • Dlouha dodaci doba..konkurenci ..vecer objednam druhy den odpoledne vyzvednu.

Vážený zákazníku,

objednal jste si zboží, které bylo na objednání u dodavatele s dobou dodání 2-4 pracovní dny, jak uvádíme na našich stránkách.
    Vaše objednávka byla přijata a zpracována dne 17.1. a ihned 19.1. byla odeslána.

• velky vyber odstriku
    • Vsechny odstriky parfemu, co jsem si objednala jsou slabe a nevyrazne, prijdou mi redene.
    • Ampulky s odstriky jsou cele zalepene bilou paskou, takze neni videt, kolik toho v ampulce prislo.

Objednala jsem si asi 20 vzorku parfemu s tim, ze si z nich vyberu parfem, ktery si zakoupim. Po zkouseni jsem ale na rozpacich, zadny z parfemu neni nijak vyrazny, vzorky mi prijdou jako redene. Ampulky se vzorky jsou velmi nesikovne zalepene, takze neni videt, kolik toho zde je. Nejsem spokojena s objednavkou.

• Dlouhá dodací lhůta

30.12. Objednáno a k dnešnímu dni což je 11.1.? Pořád nic....

Vážený zákazníku,

informovali jsme Vás emailem, že Vaše objednávka byla z důvodu vysoké poptávky po Vámi objednaném zboží, kterou již nejsme schopni vykrýt, stornována.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Xparfemy.cz

• po druhé jsem si objednal tu samou položku co mají v nabídce a zase neměli, co na to říci ...

pro mne ztráta času, jejich aktualizace nabídky trvají pětiletku.

Vážený zákazníku,

je nám velmi líto, že jsme nebyli schopni zpracovat Vaši objednávku. Bohužel jsme co do nabídky zboží a jeho dostupnosti závislí na našem dodavateli. Může se stát, že nám dodavatel zboží nezašle například z důvodu zjištěné chyby skladové dostupnosti. V každém případě se snažíme zajistit co nejvyšší přesnost informací uvedených na našich stránkách.

Děkujeme Vám za pochopení.
    S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• Skoro 4 týdny jsem čekal na to, že dojde objednávka. Nedočkal jsem se. Dovolat se? Téměř nemožné.

Vážený zákazníku,

Vašemu hodnocení nerozumíme, jelikož Vaše objednávka byla přijata v sobotu 25.11. Ihned v pondělí 27.11. byla zpracována a již ve středu 29.11. byla expedována. V tento den jste obdržel i sms zprávu a email s číslem zásilky.

V případě jakýkoliv dotazů jste nám mohl kontaktovat emailem.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• - na zboží jsem čekala týden
    • - parfémová voda měla poškozený rozprašovač, nedala se používat
    • - chtěla jsem se telefonicky dohodnout na výměně za nepoškozený flakon, avšak i když jsem se snažila po celý den dovolat, obě čísla byla naprosto nedostupná, proto jsem se rozhodla zboží vrátit a objednat si jej v jiném internetovém obchodě, přišlo mi následující pracovní den

Uvadi skladem 1-2 kusy a ceka se az to objednaji u dodavatele. Na otazku proc tedy uvadi skladem mi bylo sdeleno ze maji pouze ten 1 kus a ten druhy se objednava...ze si ten druhy mohl koupit zakaznik prede mnou. Mysli si, ze je clovek asi uplne blby, tezko by vam to dovolilo objednavat vice kusu nez je uvedeno. Po me objednavce zbozi jiz skladem nebylo. Objednavku jsem zrusila protoze nebudu cekat ani nevim jak dlouhou dobu, kdyz to same zbozi dostanu jinde za podobnou cenu do druheho dne. Prvni a posledni objednavka v tomto eshopu!!!

Vážený zákazníku,

jak sám uvádíte, v popisu bylo uvedeno 1-2 kusy, tudíž je možné, že je skladem pouze 1 kus.
    Vaše objednávka byla zpracována ihned po přijetí a o dané situaci jste byl informován emailem.
    Následující den byla objednávka stornována na Vaše přání.

S přáním příjemného dne Xparfemy.cz

Nevím, co se stalo, ale nepřišlo mi ani potvrzení o objednávce na mail, ani zboží. Možná chyba v systému, nevím... Tak jsem objednala jinde...

Vážený zákazníku,

Vaši objednávku jsme bohužel stornovali z důvodu vysoké poptávky po objednaném zboží, kdy dodavatel již nebyl schopen daný parfém dodat. Tato informace Vám byla zaslána na email, který jste uvedl v objednávce.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Xparfemy.cz