• Prodavačka nechtěla započítat slevovy kód. Zboží jsem objednával přímo v prodejně. Při převzetí zakázky my prodavačka odmítla započítat slevu z předešlého nákupu a dát dárek, protože jsem si ho nenarokoval při objednávce. Tu vyplňovala prodavačka. Jsem z celého nákupu rozladěný.

• Komunikace se zákazníkem

• Velmi široká nabídka
    • Dobré ceny
    • Zaplatila jsem zboží ihned a ani po 10 dnech jsem je neobdržela
    • Obchod sám nekomunikuje, musela jsem několikrát zjišťovat stav své objednávky
    • Nebyla jsem upozorněna, že zboží není skladem, musela jsem čekat, zda vůbec bude, potom do obchodu zboží došlo údajně poškozeno
    • I po ujištění, že do dvou dnů zboží dojde, je ani po deseti dnech zboží nemám

Pokud někdo spěchá na svou dodávku, naprosto nedoporučuji, špatná komunikace, vždy jsem to byla já, která zjišťovala stav své objednávky.
    Rozhodně nedoporučuji platit zboží předem, protože je ani nyní nemám doručené.

• Příliv spamu po objednávce zkazil jinak dobře proběhlý obchod.

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás mrzí. Ovšem co se týče zasílání newsletteru. Při dokončování objednávky má zákazník možnost sám si zvolit, zda si přeje zasílat reklamní upoutávky či nikoliv.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• Slibují dopravu do 24 hodin, ale ve skutečnosti trvalo dodání 2x tolik.

Slibují dopravu do 24 hodin, ale ve skutečnosti trvalo dodání 2x tolik. Potřeboval jsem parfém jako rychlý dárek, ale obchod svůj slib dodání do 24 hodin nebyl schopen dostát. Sváděl to na dopravce, dopravce zase na obchod.
    Už objednávám jinde.

Vážený zákazníku,

Vámi vytvořená objednávka ze dne 15.5. (neděle) byla ihned v pondělí zpracována a odeslána. Dle společnosti, která Vám balíček doručovala, bylo doručení následující pracovní den.

• no to nevím
    • nabízí něco, co není schopen dodat

obchod, který nabízí něco co není schopen dodat je jako klamavá reklama.
    snad to není takový problém to z nabídky vyndat a ne se tvářit, že umíme a máme všechno

Vážený zákazníku,

dovolte, abychom se ke stížnosti vyjádřili. Vaše objednávka musela být bohužel stornována kvůli vysoké poptávce po Vámi požadovaném produktu, což znamená, že byl u našeho dodavatele vyprodán v době mezi přijetím a následným zpracováním objednávky.

v nabídce bylo psáno 1´plus 1 zdarma. Došel
    pouze 1 ks.

Vážený zákazníku,

zmiňovaná akce 1+1 se vztahovala na produkty od značky Diet Esthetic, jak bylo uvedené v zaslaném newsletteru.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• Stale nemam ani podklady k zaplaceni natož zboží.

Objednavam po netu hodně, ale s tak dlouhou dodací dobou jsem se ještě nesetkala.

Vážený zákazníku,

jak jsme Vás již informovali emailem, a také jak uvádíme na našich stránkách, Vámi vybrané zboží bylo na objednání u dodavatele s dobou dodání do 5-10 pracovních dnů. Vaše objednávka byla zpracována 13.9. a 26.9., tj. 9 pracovní den, Vám byly zaslány pokyny k platbě.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

žádná komunikace celých 10 dní od objednávky, žádné sdělení, kdy mohu zboží očekávat.

Vážený zákazníku,

objednal jste si zboží, které, jak uvádíme na našich stránkách, je na objednání u dodavatele s dobou dodání do 5-10 pracovních dnů. Vaše objednávka byla vytvořena 7.9. a ihned 8.9. zpracována a Vám byl zaslán email ohledně průběhu Váši objednávky.

Dnes je to 7 pracovní den, tudíž z naší strany nedošlo k žádnému pochybení.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• nevěřím,že jsou to originály,koupila jsem tester a ten voní,údajný originál ne

Vážený zákazníku,

rádi bychom Vás ujistili, že veškeré námi nabízené parfémy i kosmetika pocházejí výhradně od ověřených dodavatelů z autorizovaných distribučních řetězců. Za originalitu každého produktu ručíme.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• uvádí, že má skladem zboží, které již není v prodeji, nepřišel mi ani email s potvrzením objednávky, ani informace o zrušení ze strany obchodu, musela jsem si volat, abych měla nějakou informaci

bohužel na základě mé poslední zkušenosti nedoporučuji

Vážená paní Kláro,

Vaše objednávka byla bohužel stornována kvůli vysoké poptávce po Vámi požadovaném produktu, což znamená, že byl u našeho dodavatele vyprodán v době mezi přijetím a následným zpracováním objednávky. O této situaci jsem Vás informovali na email, který jste uvedla v objednávce.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• při předchozích objednávkách to byla rychlost dodání
    • od objednání do dodání ddo zásilkovny uběhlo 8 prac. dní (celekm 10)

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme, že nebylo možné zpracovat objednávku k Vaší plné spokojenosti. Zvolil jste si zboží s dostupností 2-4 dny, tedy na objednávku od dodavatele. Bohužel došlo k prodlení dodání zboží ze strany dodavatele, o kterém jsme Vás informovali emailem. Vaše zásilka byla odeslána na Vámi zvolenou Zásilkovnu 6. pracovní den.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• neodpovedeli kdyz jsem se ptala zda-li je mozne zbozi vyzvednout o tyden pozdeji

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za nezaslání potvrzení o prodloužení. Bohužel se jednalo o systémovou chybu. Doufáme, že nyní je již v pořádku a Vaše objednávka je prodloužena dle Vašeho přání.

Děkujeme za pochopení.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Nemůžu obchod doporučit,jelikož mi přišel jiný produkt,než jsem objednal.Místo Versace man eau mi přišel Versace Pour homme

Vážený zákazníku,

je nám líto, že jste obdržel jiný typy parfému. Ovšem u Vaší objednávky neevidujeme žádost o výměnu zboží.

Pokud se rozhodnete zboží vyměnit, kontaktujte nás prosím a my Vám zřídíme svoz kurýrní službou, který je pro naše zákazníky zdarma.

S přáním příjmeného dne, Xparfemy.cz

• Objednané zboží nedojde ve slíbenou dobu, pokud je zboží dárek, je to trapas.

Nakupovala jsem poprvé a naposled.

Vážená zákaznice,

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. U Vaší objednávky došlo k prodlení ze strany dodavatele, což nejsme bohužel schopni ovlivnit.

Děkujeme za pochopení.

• široký výber
    • dostal som iný druh tovaru

Odporúčal by som, keby posielali to, čo je objednané.

Vážený zákazníku,

bohužel došlo k chybě u dodavatele, který nám začal zasílat pod uvedeným kódem jiný typ zboží. Naší pracovnicí zákaznického centra Vám byl nabídnut a poté i zřízen svoz kurýrní službou zdarma, který jste ovšem nevyužil a zboží se rozhodl ponechat.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• nelze platit kartou ve výdejně Písek
    • Objednal jsem a nic jsem neobdržel.
    • Máte upoutávku na výrobky, které nejste schopni dodat.

Neaktualizována nabídka, časově internetový obchod zklamal. Z tohoto důvodu je pro mne Váš obchod Xparfemy.cz. nedůvěryhodný.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

Obchod je dobrý,ale dodaný parfém není parfém,nemá žádnou výdrž i když krásně voní což je velká škoda...

Vážený zákazníku,

je nám líto, že s dodaným parfémem nejste spokojena. Rádi bychom Vás ujistili, že veškeré námi nabízené parfémy i kosmetika pocházejí výhradně od ověřených dodavatelů z autorizovaných distribučních řetězců. Za originalitu každého produktu ručíme.

S přáním příjemného dne, Xparfemy.cz

• nejasná komunikace ze strany obchodu - o stornu objednávky jsem se až náhodou dozvěděla po rozkliknutí Náhledu objednávky, v rekapitulačních emailech ani náznak storna. Také důvod zrušení, tedy příliš velký zájem o produkt, mi nepřijde seriózní.

Vážený zákazníku,

dovolte, abychom se ke stížnosti vyjádřili. Vaše objednávka musela být bohužel stornována kvůli vysoké poptávce po požadovaném produktu, což znamená, že byl u našeho dodavatele vyprodán v době mezi přijetím a následným zpracováním objednávky.
    Email s touto zprávou Vám byl zaslán v den přijetí objednávky, tedy 26.5. U některých internetových serverů se stává, že emailové zprávy od nás padají do nevyžádané či hromadné pošty.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den, Xparfemy.cz