Žádné dodržení termínu ,zboží skladem a stále čekám

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů, s termínem doručení do 2 pracovních dnů od přepravce.

Vaši objednávku budeme předávat dopravci 5.3.2024, za malé zpoždění u vyřizování objednávky se vám velice omlouváme.

Děkujeme za pochopení

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

Presto, že bylo uvedeno, že zboží je skladem, trvalo týden zboží zabalit a předat dopravci.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

Standardní expediční lhůta je 1 – 5 pracovních dnů.
    Objednávka byla , přepravci předána pátý pracovní den 1.3.2024.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

I po 6 dnech od objednávky zboží stále nebylo odesláno, i když je vedeno jako skladem. Zpráva ze strany obchodu žádná.
    Produkty nelze hodnotit.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

Vaši objednávku jsme předali dopravci dnes, za malé zpoždění u vyřizování objednávky se vám velice omlouváme.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• Zatím není v mém případě k tomuto bodu co napsat...
    • Slabší komunikace.... zboží jsem objednal a zaplatil 21.2.2024 . Zboží bylo "údajně" skladem. Do dnešního dne, tj. do 28.2.2024, žádný e-mail, žádná reakce... I když ve VOP je uvedeno, že "skladem" neznamená okamžitou expedici druhý den, tak v dnešní době a v porovnání s jinými e-shopy... to je za hranou. No počkám jak se to bude vyvíjet. Je to můj první nákup... testovací ... a zatím z toho moc nadšený nejsem. Přitom by stačil jediný e-mail s upřesněním, kdy, co jak....

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů, některé zboží si svážíme z centrálního skladu na sklad expediční.

Omlouváme se za zpoždění při vyřizování objednávky, zasílali jsme vám i emailem informaci ohledně zpoždění objednávky z logistických důvodů.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

nedodržení dodací lhůty, příště zde nenakupuji, stále čekám na již obratem zaplacené zboží

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

omlouváme se za zpoždění při vyřizování objednávky, zasílali jsme vám i emailem informaci ohledně zpoždění objednávky z logistických důvodů.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

Přesto, že jsem zboží ihned zaplatila ani po 7 dnech nebyla objednávka expedována.

• Poškozené zboží

Poškozené zboží špatná kvalita materiálu

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

omlouváme se za vzniklou komplikaci.

Prosím kontaktujte tedy naše reklamační oddělení na email: [email protected] a s kolegyní se domluvíte na dalším postupu ku vaši spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

Dlouha dodaci doba. Vsechno zbozi bylo bylo skladem a po tydnu mi prisel email, ze dodaci lhuta bude dlouha a zbozi mi doruci 10 kalendarni tyden. Nebyla nabidnuta Zadna kompenzace. Nedoporucuju

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

omlouváme se za vzniklou situaci.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• Cena mi připadá v pohodě v porovnání s jinýmy obchody
    • Po 5 pracovních dnech mi přišel email že zboží mi doručí až do 3 týdnů přesto že vše co sem objednal je skladem
    • Nedoporučuji obchod kvůli čekání

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

omlouváme se za vzniklou situaci.

• Skoro nic
    • U zboží které je psané že je skladem je napsáno dodací lhůta 1-5 dní když není skladem je dodání 1-5 dní po dodání na sklad. Já jsem objednal zboží skladem a ani po týdnu nedoručené. Telefon akorát vyzvání a to je všechno.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

omlouváme se za vzniklou situaci, o které jsme Vás informovali emailem.

Standardní expediční lhůta je 1 – 5 pracovních dnů.
    Dle dostupných informací budeme Vaši objednávku budeme expedovat ¨26.02.2024.,

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

Produkt skladem stále nedorazil po 6 dnech.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

Vaši objednávku jsme předali dopravci včera, tj.5. pracovní den, je tedy zcela v termínu.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• Spatna komunikace,pres tyden objednano,zaplaceno,a zbozi stale nikde… Pani slibila ze zbozi expeduji v utery… je streda a zatim neodeslano…

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů.

O odeslání informujeme v podvečer e-mailem, v den doručení pak přepravce na telefon.

Děkujeme za pochopení

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

Levný obchod, jediný kryt na akvárium který jsem chtěla. Objednávala jsem 11.2. a pořád nedorazilo, už bych ho ale potřebovala . Počkám ještě 2 dny, pokud nic nedorazí nebo nepřijde email, budu to holt řešit jinak.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

velice se omlouváme za zpoždění při vyřizování Vaší objednávky. Z logistických důvodů bude expedována orientačně koncem příštího 8./případně v průběhu 9. kalendářního týdne.

O odeslání informujeme e-mailem, v den doručení pak přepravce na telefon.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

Objednal jsem zboží skladem. A stále bohužel nedorazilo...

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů .

Pokud vám dopravce zásilku ještě nedoručil, kontaktujte naše reklamační oddělení a kolega zásilku u dopravce prověří.

děkujeme za pochopení

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• čekám na zboží, protékalo mi akvárium, psali, že ho mají na skladě i kryt, expedice do 5dnů, po týdnu čekání jsem tam volala, nedovolala, tak jsem si nechala zavolat zpět, ano zavolali a omluvili se, že mají problém v logistice a do dalších 4dnů vše pošlou....řekla jsm si no, dobře a po 4 dnech přišel email, že mají opět problém v logistice a že budou posílat za dalších 7-8 dnů, což znamená, že rybičky budou na suchu nebo nevím, takže za mně nedoporučuji.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

omlouváme se za vzniklou situaci, jednalo se o chybu v systému.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• zboží dosud nedorazilo a obchod podruhé žádá hodnocení

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů a vaše objednávka byla odeslaná 4. pracovní den, vše je tedy v pořádku a dopravce vám bude zboží každým dnem doručovat.

Vaše bezdůvodná negativní recenze nás velmi mrzí.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

Písemné vše potvrzeno,zaplaceno a zboží ještě nepřišlo

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

Vaše bezdůvodná negativní recenze nás velmi mrzí.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• Dlouhá doba dodání, přestože bylo zboží zaplaceno při objednávce.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů a vaše objednávka byla odeslaná 3. pracovní den, vše tedy proběhlo v pořádku a v termínu.

• žádná
    • nespolehlivý a nesolidní obchod

Zboží jsem objednal a ihned zaplatil 16.1.2024. Do 26. 1. nebylo zboží stále dodáno. Po dotazu v obchodě mi bylo sděleno, že naskladnění může trvat až šest týdnů. Objednávku jsem tedy zrušil a žádal o vrácení peněz. Následoval dotaz na číslo účtu. (Samozřejmě že na stejný odkud byly peníze zaslány.) 29. 1. následoval mail potvrzující zrušení objednávky o vrácení peněz nebylo ve zprávě nic. 7. 2. dosud peníze nedorazily. Po telefonickém dotazu sděleno, "že se asi stal nějaký problém, paní účetní to tento týden určitě pošle."

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

u stolků pod akvárium je delší dostupnost 1-6 týdnů, je to uvedeno i na stránkách u produktu.

Prosíme ještě o strpení, u paní účetní jsme to zaurgovali.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

Obchod přijal objednávku, kterou druhý den zrušil a dosud nemám zpět zaplacené peníze.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

omlouváme se za vzniklou situaci, předali jsme na kontrolu účetnímu oddělení, která vrácení platby prověří a bude vás kontaktovat.