• Český obchod, rychlá komunikace , hezky zabaleno
    • Žádná nevýhoda

Po nákupu v eshopu jsem ještě komunikovala s obchodem přes email , vše probíhalo perfektně. Za mě absolutní spokojenost a určitě se k dalším nákupům budu vracet .

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

velice vám děkujeme za váš nákup a jsme moc rádi, že jste si udělali čas, napsat nám potěšující recenzi. Velice si toho vážíme a budeme se těšit na další spolupráci :)

• Dobrý obchod a služby
    • Pro mě je trochu daleko, ale dá se to

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Velký výběr prostředků k úklidu prakticky všeho

Bezproblémový obchod

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Příjemný přístup, všechno v pořádku

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Rychlá reakce obchodu na objednávku, což v průběhu úklidových prací a vyklízení opravdu oceníte. mají dobrý sortiment za dobré ceny.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• rychlé dodání, dobré ceny

• velmi rychlé dodání

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Obdržela jsem jeden čistící prostředek poškozený a z části vyteklý.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

omlouváme se za komplikace. Bohužel se může stát, že během přepravy tekutiny vytečou. Za to se moc omlouváme a pro uplatnění reklamace se můžete obrátit na kolegyni s emailem [email protected].

Děkujeme za pochopení.
    Celý tým vybaveniprouklid.cz

Přehledný popis zboží, výhodná cena a superrychlé dodání

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Objednával jsem u Vás poprvé, jsem spokojen.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Expresní rychlost vyřízení a doručení

Rychlost a kvalita

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Široký sortiment zboží za přijatelné ceny.
    • Možnost osobního odběru.
    • Dobrá komunikace obchodu.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Rychlost vyřízení objednávky.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Sháním a potřebuju velké a odolné pytle na vyklízení stavební suti a bioodpadu ze starého domu a zahrady v rámci generálního úklidu. Pytle 300l zakoupené na tomto eschopu splnují mé nároky. Jsou odolné, dobře se s nimi manipuluje a dobře se skládají do přistaveného kontejneru od Technických služeb MÚ. Eshop má výborné dodací podmínky - zejména rychlé dodání opravdu oceňuju. Dále příznivé ceny a úroveň komunikace se zákazníkem.

rychlá dodávka

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• obchod nabízí netkané utěrky na úklid, které používám

• Standartní obchod.
    • 00

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Jednání vždy rychlé, milé.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• velice rychlé dodání, zboží v pořádku