• Rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

velice vám děkujeme za váš nákup a jsme moc rádi, že jste si udělali čas, napsat nám potěšující recenzi. Velice si toho vážíme a budeme se těšit na další spolupráci :)

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Sháním a potřebuju velké a odolné pytle na vyklízení stavební suti a bioodpadu ze starého domu a zahrady v rámci generálního úklidu. Pytle 300l zakoupené na tomto eschopu splnují mé nároky. Jsou odolné, dobře se s nimi manipuluje a dobře se skládají do přistaveného kontejneru od Technických služeb MÚ. Eshop má výborné dodací podmínky - zejména rychlé dodání opravdu oceňuju. Dále příznivé ceny a úroveň komunikace se zákazníkem.

rychlá dodávka

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• obchod nabízí netkané utěrky na úklid, které používám

• Standartní obchod.
    • 00

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Jednání vždy rychlé, milé.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• velice rychlé dodání, zboží v pořádku

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Rychlý a spolehlivý obchod.

rychlost dodání, kvalitní zboží

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Jsme skutečně spokojeni s komunikací obchodu i s dodaným zbožím.

rychlé jednání

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

nakupuji již po několikáté velký výběr dobré ceny rychlé dodání

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Bezproblémová komunikace s obchodem.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Objednávala jsem poprvé, a jsem velmi spokojená. Určitě někdy ještě využiji.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

férová domluva ke změně objednávky !!!

• super ceny
    • velký výběr zboží

velmi dobrá komunikace s obchodem, dobré ceny a velký výběr zboží.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Velmi spolehlivá firma. Rychlé vyřízení objednávky .Mohu jen chválit. Doporučuji!!!

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Rychlé vyřízení, perfektní komunikace.