• Široký sortiment zboží za přijatelné ceny.
    • Možnost osobního odběru.
    • Dobrá komunikace obchodu.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

velice vám děkujeme za váš nákup a jsme moc rádi, že jste si udělali čas, napsat nám potěšující recenzi. Velice si toho vážíme a budeme se těšit na další spolupráci :)

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• velký výběr, příznivé ceny
    • zboží dostupné na eshopu, je při vyřizování po několika dnech najednou nedostupné a dodávka se zdržuje

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

obratem jste byli informování o nekompletní objednávce rukavic, kde jsme neměli plný počet kusů. Na eshopu uvádíme, kolik máme kusů skladem.
    Rukavice jsme donaskladnili a zboží je na cestě k vám.

S pozdravem tým vybaveniprouklid.cz

• I přes nedostatek zboží na skladě, bylo zboží v brzké době zkompletováno a doručeno.
    • Velký výběr zboží

• Velký výběr

• Dobré ceny
    • široký výběr

Kvůli nějakému zmatku nezpracovali moji původní objednávku, zapomněla jsem, že jsem to zboží vůbec objednala. Když jsem objednala podruhé, dostala jsem dvě faktury a takhle zjistila, že jsem už objednala, haha. Měla jsem kontrolovat maily a účet, zjistila bych, že jsem za to už zaplatila. Stejně bych si přála, aby zpracovali o trochu rychleji tu původní objednávku

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

velice se omlouváme, ale vaše první objednávka nám neprošla do systému z důvodu špatně vyplněných údajů (do kolonky IČ a DIČ jste vepsali název firmy), a náš systém to nepřijal. Přišli jsme na to, až na základě kontroly plateb.
    Bohužel z toho důvodu vám objednávka dorazila 2x.

Omlouváme se za komplikace.

• Ceny
    • Výběr