• Velmi dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

moc se omlouváme za zpoždění ohledně dodání které nastalo kvůli velkému počtu objednávek.
    Věříme ale že produkt již v pořádku dorazil a děkujeme za pochopení této situace.
    Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

no communication, no tracking, "in stock and next day shipment" but ordered a week ago and got the shipment confirmation on wednesday but still no delivery but still already sending out the servey... Maybe they don t control when the service provider sends the survey but they do control their choice of service provider

Hello,
    We are very sorry for the delay due to the large number of orders. I believe that the product has already arrived in order and we thank you for your understanding of this situation.
    Have a nice rest of the day Tvoje Zahrada

• dlouha doba doruceni a velmi draha

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

moc se omlouváme za zpoždění ohledně dodání které nastalo kvůli velkému počtu objednávek, cena za dopravu je vyšší jelikož se jedná o objemnější produkt .
    Věříme ale že zásilka již v pořádku dorazila a děkujeme za pochopení této situace.

• Dodací lhůta, komunikace

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

Děkujeme moc za pochopení této situace.

• Nevím o ní.
    • Popletli mi místo dodání, i když v kolonce byla změna.

Měl jsem v kolonce dodatků změnu adresy, ale obchod z neznámých důvodů poslal fóliovník ke mě domů do paneláku, místo na zahradu na uvedenou adresu. Musel jsem řidiči PPL vysvětlit, aby mi to nevezl domů, nebudu stavět fóliovník vedle paneláku. Volal jsem taky na DEPO do Prahy, aby mi tam tu změnu oni napsali, když ne obchod. O jeden den později mi konečně došel fóliovník na správnou adresu. Varmuža - Brno.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

adresu dodání je potřeba nejlépe pozměnit ihned při vytvoření objednávky, v poznámce to bohužel bylo napsáno dost nesrozumitelně a tak nastalo toto nedorozumění za které se velice omlouváme.
    Věříme ale že je již vše v pořádku dodáno.
    Děkujeme za pochopení, hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• objednáno 30.3
    posléze telefonát že není skladem barva ..po domluvě vybraná jiná barva skluzavky .
    na e-shopu objednávka 2.4.2024 odeslána ...nic nepřišlo ...další telefonát 8.4.2024 stav objednávky...paní poslala SMS že další den bude doručeno...opět se nic nedělo ...takže jsem byl nucen objednávku stornovat...

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží mají v nabídce a přitom ho nemají na skladě.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

bohužel nastala změna u výrobce o které jsme nebyli informováni a tak jsme vám ihned nabídli jiný skoro totožný výrobek který bylo možné ihned doručit k vám . Za tuto situaci se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

8.3. objednáno, 11.3.odesláno, 15.3. tu ještě není.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

moc se omlouváme za zpoždění které nastalo ohledně dodání od výrobce. Vidím ale že objednávka je již u vás a tak doufáme že je vše naprosto v pořádku.
    Děkujeme za váš nákup, hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• Telefony zvedá milá paní
    • Nedostatečná komunikace
    • Žádné informace o průběhu doručování - zdá se, že nepředali údaje dopravci??
    • Cena za doručení

Již na samotném začátku je vše protahováno - platba je potvrzena až následující den, email o údajném předání zboží dopravci opět o den později. O další 3 pracovní dny později jsem zboží stále neobdržela, ani jsem nedostala informaci od kurýra (zvoleno ppl) - to dávám na vrub eshopu, ppl vždy informují o převzetí zásilky. Zvažuji zrušení objednávky.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

tato situace nás velice mrzí každopádně jste si u nás vybrala produkt který se vyrábí na zakázku což je i zmíněno v popise u výrobku a tím pádem je dodání delší. Vaší objednávku vám bude doručovat společnost Toptrans, jelikož se jedná o rozměrnější balík, která vás bude také telefonicky kontaktovat při doručování.
    Děkujeme za pochopení, hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Za celý týden žádné info...objednávku zruším

• Nereaguji na reklamace
    • Nulova komunikace
    • Maji tu drzost zadat o prepsani spatne recenze aniz by vyridili zarucni opravu ci vymenu vyrobku

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

vaše reklamace se bohužel řešila o pár dní později jelikož se jednalo o období státních svatků.
    Komunikovali jsme s vámi písemně i telefonicky každý den řešení a snažili se s vámi domluvit nejlepší možnost reklamace. Ano, dostala jste od nás následně email zda by byla možnost vymazání recenze jelikož se snažíme pro spokojenost naších zakazníku udělat vše a tím pádem nás mrzí když se taková recenze na naší firmu objeví.
    Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

Na eshopu uvedeno, zboží skladem s dodáním 1-3 dny.
    Zboží bylo objednáno 21.11 a zaplaceno předem 22.11.23, ale dosud nebylo zboží dodáno. 29.11.23 !!!!

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

moc nás mrzí že nastalo zpoždění ohledně dodání vaší objednávky. V systému ale vidím že jste již balík převzal, tak doufáme že je vše v naprostém pořádku. Děkujeme za pochopení.
    Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• objednáno 15 , 22 (kdy dorazil tento dotazník) stále zboží nebylo předáno dopravci ,i když mělo být skladem .

• Nedodržení termínu objednávky

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

tato situace nás velice mrzí každopádně zpoždění nastalo pouze z toho důvodu, že jsme čekali na potvrzení z vaší strany ohledně možného termínu dodání. Již jsme s vámi i hovořili a bylo nám potvrzeno že jste byli v zahraničí a tím pádem jste nás nekontaktovali nazpátek a produkt vám byl dodán ihned po návratu zpět do ČR.
    Hezký zbytek dne

• Stav "nového" zboží

Obchod nemohu doporučit! Byl objednán žebřík a přišel ve stavu jako by ho někdo používal. Příčky zdeformované na každém díle min. jedna. Promáčklá rýha na vnitřní straně žebříku !!! Byl to první nákup a taky poslední. Jestli tak vypadá TVOJE ZAHRADA tak moje určitě NE !!!

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

již jsme na trhu spoustu let a nikdy by se nestalo že by jsme našim zakazníkům zaslali již použitý produkt.
    Tato situace nás velice mrzí ale bohužel jste nás zatím nijak nekontaktoval ani písemně ani telefonicky, takže jsme neměli možnost problém ihned řešit reklamací nebo vrácením peněz na váš účet.
    Kontaktujte nás tedy co nejdříve aby se situace co nejrychleji vyřešila.
    Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• Polsky obchod jenom preprodej v CR, jedno cislo, nulovy zajem o reseni
    • zbozi skladem nedorazilo ani za tyden, doba dodani 1-4 dny, vse skladem
    • i po dvou telefonatech s obchodem zbozi porad neodeslano, pry se nevlezlo do auta
    • pokud objednavate jako ja darek k narozeninam udelejte to jindy nebo bude oslava bez darku

Určitě nenakupovat, a když ano tak neplatit předem, jenom na dobírku. Já jsem zboží nedostal a už se mě ptají jaký byl nákup a vyplňuji tento dotazník. Doprava 850 Kč a prostě nic nepřijelo, nevím jestli přijde. Na stránkách zboží jako odesláno.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

tato situace nás velice mrzí ale ihned jste byl informován o vzniklém problému.
    Jelikož jste si vybral 4 těžší produkty cena dopravy kterou by jste při převzetí zaplatil by byla 830kč. Prosím vás tedy o informaci zda objednávku chcete odeslat, jelikož během posledního hovoru s vámi jste hovor vypnul se slovy že o objednávku již zájem nemáte. Děkuji

• Nekvalitní zboží
    • zboží staré, "obouchané" zrezivělé
    • chybělo příslušenství

Kancelářský plošinový vozík byl zrezavělý a to přímo na bílých madlech. modrá ochraná protinárazová guma odpadává, chyběly pérovky k šroubům.
    To co tento obchod dodal je neuvěřitelná drzost. Kdybychom nutně nepotřebovali tento vozík na výstavu, okamžitě vracíme. Nedporučuji nikomu tento obchod. Neuznám žádné výmluvy, které ev. obchod pod toto vyjádření napíše. Na FB Tomtom Cz zveřejním fotodokumentaci, aby bylo jasné o co jde.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

tato situace nás velice mrzí a je více možností jak tento problém vyřešit např. reklamace, vrácení peněz atd.
    Bohužel jste nás ale doposud nijak nekontaktoval ani telefonicky ani písemně a tím pádem jsme neměli možnost vše ihned vyřešit.