• Stav "nového" zboží

Obchod nemohu doporučit! Byl objednán žebřík a přišel ve stavu jako by ho někdo používal. Příčky zdeformované na každém díle min. jedna. Promáčklá rýha na vnitřní straně žebříku !!! Byl to první nákup a taky poslední. Jestli tak vypadá TVOJE ZAHRADA tak moje určitě NE !!!

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

již jsme na trhu spoustu let a nikdy by se nestalo že by jsme našim zakazníkům zaslali již použitý produkt.
    Tato situace nás velice mrzí ale bohužel jste nás zatím nijak nekontaktoval ani písemně ani telefonicky, takže jsme neměli možnost problém ihned řešit reklamací nebo vrácením peněz na váš účet.
    Kontaktujte nás tedy co nejdříve aby se situace co nejrychleji vyřešila.
    Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• Polsky obchod jenom preprodej v CR, jedno cislo, nulovy zajem o reseni
    • zbozi skladem nedorazilo ani za tyden, doba dodani 1-4 dny, vse skladem
    • i po dvou telefonatech s obchodem zbozi porad neodeslano, pry se nevlezlo do auta
    • pokud objednavate jako ja darek k narozeninam udelejte to jindy nebo bude oslava bez darku

Určitě nenakupovat, a když ano tak neplatit předem, jenom na dobírku. Já jsem zboží nedostal a už se mě ptají jaký byl nákup a vyplňuji tento dotazník. Doprava 850 Kč a prostě nic nepřijelo, nevím jestli přijde. Na stránkách zboží jako odesláno.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

tato situace nás velice mrzí ale ihned jste byl informován o vzniklém problému.
    Jelikož jste si vybral 4 těžší produkty cena dopravy kterou by jste při převzetí zaplatil by byla 830kč. Prosím vás tedy o informaci zda objednávku chcete odeslat, jelikož během posledního hovoru s vámi jste hovor vypnul se slovy že o objednávku již zájem nemáte. Děkuji

• Nekvalitní zboží
    • zboží staré, "obouchané" zrezivělé
    • chybělo příslušenství

Kancelářský plošinový vozík byl zrezavělý a to přímo na bílých madlech. modrá ochraná protinárazová guma odpadává, chyběly pérovky k šroubům.
    To co tento obchod dodal je neuvěřitelná drzost. Kdybychom nutně nepotřebovali tento vozík na výstavu, okamžitě vracíme. Nedporučuji nikomu tento obchod. Neuznám žádné výmluvy, které ev. obchod pod toto vyjádření napíše. Na FB Tomtom Cz zveřejním fotodokumentaci, aby bylo jasné o co jde.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

tato situace nás velice mrzí a je více možností jak tento problém vyřešit např. reklamace, vrácení peněz atd.
    Bohužel jste nás ale doposud nijak nekontaktoval ani telefonicky ani písemně a tím pádem jsme neměli možnost vše ihned vyřešit.
    Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

Obchodník použil k přepravě Toptrans. Doručení bylo avízováno na 27.9., doručeno bylo až dnes, 2.10. Doručování trvalo 3 pracovní dny aniž by někdo informoval.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

za opožděné dodáni se velice, bohužel 28.9. byl státní svátek a tím pádem mohla nastat tato možnost, mrzí nás ale že tuto recenzi píšete na náš obchod a ne na společnost která toto opoždění způsobila, jelikož se pro spokojenost našich zakazníku snažíme dělat vše a produkt byl od nás odeslán do 24h od objednání.

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

Dobrý den, moc nás mrzí že nastalo zpoždění ohledně dodání vaší objednávky. V systému ale vidím že jste již balík převzala, tak doufáme že je vše v naprostém pořádku. Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• dopravce Toptrans doposud objednávku nedodal, avizoval předání 7.6.23
    avšak řidič se vrátil do depa bez jakéjhokoliv kontaktu, složité vytelefonování, nakonec domluveno předání na dnešek (9.6.23).
    Doporučuji obchodu změnu dopravce!
    Komunikace s obchodem bez problémů, zboží nemohu zatím hodnotit.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

Dobrý den, děkujeme vám že jste s přístupem naší firmy spokojen každopádně bohužel dodání dopravců nedokážeme vždy ovlivnit a proto nás mrzí že jste dal nízké hodnocení právě nám. Hezký zbytek dne

• špatná komunikace
    • slíbený termín dodání nebyl dodržen

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

Dobrý den, tato situace nás velmi mrzí každopádně bohužel nastalo zpoždění ohledně dodání od výrobce což jsme již neměli jak ovlivnit ale o tomto problému jste byla ihned informována. Následně jste nás tedy kontaktovala s tím že nemáte možnost déle čekat a ihned vám byly peníze vráceny zpět.
    Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

Objednáno 2.5., dotazník o spokojenosti přišel 9.5., zboží doposud nedorazilo!

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

Dobrý den, moc nás mrzí že nastalo zpoždění ohledně dodání vaší objednávky. V systému ale vidím že jste již balík převzal, tak doufáme že je vše v naprostém pořádku. Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

Obchod víceméně splňuje co slíbí a když voláte se stížností, tak se ji snaží vyřídit, ale měli by změnit dopravce už týden mi zásilka leží v depu a nikdo se mi neozval...

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

• Komunikace na strašné úrovni.

Zboží sice nakonec dorazilo, ale tento obchod absolutně nedoporučuji!
    Několikrát se uhánět o číslo balíku, slyšet jen výmluvy, to jsem dlouho nezažil.

Zbozi rozbite

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

moc nás mrzí že vám zboží nedorazilo zcela v pořádku. Pokud nejste s produktem spokojená prosíme vás o zaslání reklamace na náš email [email protected] a my problém ihned vyřešíme.
    Hezký zbytek dne

• Dodani spolehl.PPL a zdarma !
    • Zjisteni kvalyty zbozi
    • Skladovane v mokrem prostredi - lehce orezle - mokry obal !

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

moc nás mrzí že vám zboží nedorazilo zcela v pořádku, každopádně skladujeme všechny produkty tak aby nedošlo k žádnému poškození a tím pádem vám můžeme slíbit že o žádné mokré prostředí se nejedná. Pokud nejste s produktem spokojen prosíme vás o zaslání reklamace na náš email [email protected] a my problém ihned vyřešíme.
    Hezký zbytek dne

Přišlo poškozené.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

pokud vám přišlo zboží poškozené potřebujeme aby jste nám napsala na náš email [email protected] a ihned budeme vše řešit. Jelikož jste nás nijak nekontaktovala bohužel jsme neměli možnost tuto situaci napravit.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nedoporučuji komukoli nákup v tomto obchodě. Nakoupil jsem zahradní kolečko : nedodáno komplet,vzrobeno tak nekvalitně,že barva se oloupala ještě dřív než bylo z číny doručeno a kdo nevlastní flexu korbu nepřidělá vzhledem ke kovovým otřepům.Jó,jsem mistr světa ve skoku na špek.
    Budu předávat na ČOI.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

Dobrý den, na chatu i v emailu jsem vás informovali s tím že pokud nastane tento problém je potřeba napsat reklamaci nebo odstoupení od smlouvy na náš email [email protected]. Bez podání reklamace jí bohužel nemůžeme nijak řešit.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• chcete hodnocení, ale zboží ještě není zadáno přepravci

Komunikace s obchodem je dobrá,reagují na reklamaci,ale reklamaci neuznají,chtějí poslat zboží radši zpět. Horkovzdušná kamna,která jsem objednala u této firmy vypadaly jak kdyby je přivezli ze smetiště,kvalita provedení kamen-jedna velká katastrofa.Tyto kamna u této firmy neobjednávat.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

moc nás mrzí že nejste spokojená s nákupem na našem webu a proto jsme vaší reklamaci řešili hned co jsme jí od vás obdrželi, nabídli jsme vám poskytnutí slevy nebo zaslání produktu zpět k nám jestli vám kvalita kamen nevyhovuje a následné vrácení celé částky vám na účet tak jako je to napsáno v naších obchodních podmínkách. Momentálně tedy čekáme na vaše rozhodnutí jak si přejete dále postupovat. Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Málo informací o stavu objednávky