Zboží bylo vedeno skladem. Pár hodin po objednání mi volali že zboží skladem není a doručení do 14 dní. Židličku jsem potřebovala hned, takže jsem objednávku stornovala a objednala jinde.

Reakce obchodu Trendy Baby

omlouváme se, poslední kousek byl skladem, ale pouze vystavený na prodejně. Zamyslíme se, jak tuto informaci na eshopu do budoucna lépe zobrazit.

Trendybaby.cz

• Vyskoleny personal
    • Super poradenstvi
    • O víkendu plno raději zvolit všední den

Super doporučení a pomoc s výběrem. Přehledný eshop, rychlé vybavení objednávky a vyzvednutí, proklientský přístup

Děkujeme za hodnocení :)

• Velký výběr
    • Zrovna jsem chytla slevy, takže super ceny oproti konkurenci
    • Ochota a milý přístup personálu
    • Rychlost odeslání
    • Informace o odeslání
    • Rádi poradí
    • Jediné co mě překvapilo, že autosedačka nepřišla v původním obalu (tj. od Cybex), ale krabice byla od značky Britax. (Nicméně sedačka byla řádně zabalená bez jediného poškození)

Musím vyzdvihnout komunikaci s e-shopem Trendy Baby. Ať už mailem nebo přes instagram přišla odpověď opravdu rychle. Přes mail do druhého dne a na instagramu snad do hodiny ať už to byl svátek nebo víkend vždy odpověděli. Také musím vyzdvihnout milý a profesionální přístup, ochotu vše vysvětlit a také poradit.

Dobrý den, Pavlíno.

moc děkujeme za krásnou recenzi.

Co se týče balení autosedačky, tak autosedačky Cybex Cloud T chodí od výrobce vždy ve velkoobchodním balení a to je po 2 kusech v jedné krabici. Když tedy autosedačky zasíláme zákazníkům, musíme vždy jeden kus zabalit do krabice jiné. Tolik krátce na vysvětlenou :)

Děkujeme, tým Trendybaby.cz

Velmi rychlé dodání zboží.
    Obchod má perfekní videa na YouTube! Pracují tam lidé zapálení pro tento obor - zboží pro miminka a děti.
    V nejbližších týdnech přijedu z Moravy, abych se snachou koupila /hlavně zaplatila / kočárek pro prvního vnuka. Těším se na návštěvu vašeho obchodu.

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme, Zuzano. Budeme se těšit na návštěvu :)

• v obchodě ochotné prodavačky, poradí, velký výběr zboží

vše v pořádku

Děkujeme za hodnocení.

• ochota personálu, milý přístup
    • krásný showroom
    • velký výběr kvalitních značek
    • dobrá otevírací doba

Moc děkujeme, Jakube :)

• Velmi mily a ochotny personal

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za 100%, moc si toho vážíme.

Rychlé dodání od objednání. Profesionální a vstřícný přístup zástupce Trendy Baby při řešení požadavků ze strany zákazníka.

Děkujeme za hodnocení.

• skvělá komunikace ze strany obchodu
    • vlastní parkoviště

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za hodnocení, Deniso :)

• Celkem rychlé doručení
    • Přijatelné ceny
    • Výběr produktů

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme za hodnocení.

Velmi rychle připraveno vše super

Děkujeme za hodnocení :)

• velká rychlost dodání
    • komunikace
    • přístup obecně velmi hezký
    • rychlé řešení reklamace

Z obchodu jsme objednávali kočárek, bohužel jeden z adaptérů byl rozbitý.
    Ve čtvrtek večer jsem poslala žádost o reklamaci, v pátek během dne vyřízena (vyzdvihuji jednání a řešení reklamace s paní Evou) a v pondělí doručeny nové adaptéry.
    Takže maximální spokojenost a určitě s manželem nenakupujeme naposledy.

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za recenzi a omlouváme se za problémy s rozbitým adaptérem. Jsme rádi, že kolegyně Eva vše vyřešila k Vaší spokojenosti a pochvalu ji předáme :) Tým Trendybaby.cz

V Trendy Baby pracují srdcaři a profíci zároveň. Poradí a pomůžou každému s úsměvem.

Reakce obchodu Trendy Baby

Až se nám z toho zaplesalo srdíčko :) Moc děkujeme, Markéto.

• Široký sortiment
    • Skvělý přístup prodejních asistentek
    • Velmi dobrá komunikace
    • Rychlost při vyzvednutí objednávky

Paní prodavačka Klára byla velmi milá a ochotná. Poradila nám s výběrem kočárku a příslušenstvím- vše nám vysvětlila, ukázala a nechala vyzkoušet.
    S nákupem i rychlostí dodání jsme byli moc spokojeni!

Rádi v tomto obchodě opět něco pořídíme!

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme Kláro, a jmenovkyni Klárce pochvalu vyřídíme, bude moc ráda. Tým Trendybaby.

Rychle vyřízeno, příjemné prodejní asistentky, které poradí. Možnost zaparkovat.

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za krásné hodnocení.

• Slevy na produkty, na které jinde nebývají
    • Prezentace a představení různých produktů na instagramu

Je jen v Praze

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme, Michaelo! Prostřednictvím videí na instagramu se snažime alespoň trochu představit prdoukty lidem, kteří nejsou z Prahy. Jsme rádi, že se to líbí i Vám. Tým Trendybaby.

• Úžasné paní prodavačky
    • Krásný obchod
    • Skvělá komunikace
    • Krásné kočárky
    • Žádné

Moc krásný obchod. Když jsme si pro kočárek jeli, čekala nás v obchodě sice jiná barva, ale paní prodavačka se omluvila a poslali nám ho do týdne poštou. Určitě doporučuji, v obchodě vám i krásně poradi. Lepší obchod nenajdete.

Reakce obchodu Trendy Baby

Děkujeme za krásné hodnocení i přes naší chybičku. Ať se Vám s kočárkem krásně jezdí. Tým Trendybaby

Děkujeme :)

• Rychlé odeslání!

Reakce obchodu Trendy Baby

Moc děkujeme za 100% hodnocení :)