• Rychlá a bezchybná expedice zboží.
    • Toto byl můj první nákup, ale než dorazilo toto hodnocení, nakoupil jsem znovu a opět rychlé odbavení, oba nákupy dorazily prakticky po 3 dnech od objednání.

Bohbužel jsem se předtím několikrát spálil v obchodech s autodíly co mají přípony "24 nebo online", ale u tohoto obchodu už zůstanu. Mají snad vše i na mého exota (Elantra XD III.generace). A i když v popisku varovali, že zboží je u dodavatele a ne skladem a lhůta bude asi 48 hodin, stejně to dokázali vyexpedovat následující den po objednání!

dlouhá dodací doba (cca 14dní a to měli skladem), i po předešlé domluvě nedodrželi slíbené datum doručení a ani po opětovném dotazu nesplnili dodatečný datum.

Reakce obchodu Tlumiče-PEMA.cz

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za Váš nákup a za zpětnou vazbu, věřím, že jste se zakoupeným zbožím spokojen.

Omlouvám se za zdržení 4 dny oproti naplánovanému termínu, které vzniklo nesprávným označením termínu plánované expedice, zboží jsme měli správně naplánovat na odeslání již v pondělí místo pátku, nicméně posunutí expedice až na 28. KT jste si vysloveně přál.

Přesto věřím, že v případě nákupu v budoucnu budete zcela spokojen, dohlédneme, aby k podobným zdržením nedocházelo.

S přáním hezkého dne Vladislav Müller
    Autodíly PEMA

• Široký sortiment
    • Zboží skladem, odeslání prakticky okamžitě
    • Dobré ceny

Odeslání proběhlo rychle, ale PPLka nebyla schopná doručit včas, ale za to obchod nemůže.

rozumné ceny

• Jste velice rychlí v odesílání objednávek.

• vše OK

• rychle
    • dobrá cena

Doporučuji mn

• cena, rychlost

• Rychlé dodání, zboží došlo v naprostém pořádku

Obchod reaguje rychle. Jsem s ním spokojen

• Rychle dodání ,cena.
    • Nenašel jsem

Obchod je OK.

• rychle, levně, kvalitně
    • zatím nevím

• přehledný

Objednané zboží jsem obdržel do dvou prac.dnů a v klidu s vyměněnými tlumiči odjet na víkend.Paráda!!!!

• Dobrá cena.

Potřebovala jsem produkt,který tu měli za dobrou cenu,komunikace skvělá,za mě doporučuji.

• rychly, vse v pořádku

vse v naprostem poradku, doobjednaval jsem i po telefonu a prijemna komunikace ze strany prodejce, za me palec nahoru:-)

• rychlé spokojenost

Jsem s tímto obchodem spokojen
    Žádnou nevýhodu jsem nenašel

• R