dlouhá dodací doba (cca 14dní a to měli skladem), i po předešlé domluvě nedodrželi slíbené datum doručení a ani po opětovném dotazu nesplnili dodatečný datum.

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za Váš nákup a za zpětnou vazbu, věřím, že jste se zakoupeným zbožím spokojen.

Omlouvám se za zdržení 4 dny oproti naplánovanému termínu, které vzniklo nesprávným označením termínu plánované expedice, zboží jsme měli správně naplánovat na odeslání již v pondělí místo pátku, nicméně posunutí expedice až na 28. KT jste si vysloveně přál.

Přesto věřím, že v případě nákupu v budoucnu budete zcela spokojen, dohlédneme, aby k podobným zdržením nedocházelo.

S přáním hezkého dne Vladislav Müller

• zboží

sice nejleší cena,ale: zadní tlumiče 2ks stejného typu měly sice stejné typové označení, ale jedna krabice byla pomačkaná, potrhaná, druhá byla otevřená, každá úplně jiná, tlumiče sice číselně stejného typu, ale každý jiného provedení,rozdíl průměru těla 5mm, evidentně mezi nimi byl velký věkový rozdíl, ten z otevřeného obalu měl bouchlý kryt,a vypadal jak repasovaný,barvou byly nastříkány i silentbloky, což u nového výrobku není zvykem.Nemám čas ani chuť lítat na poštu,tak jsem je namontoval, ale příště nakoupím raději jinde,zboží které mi dorazilo důvěru nebudí.

Dobrý den vážený pane,

je mi líto, že Vám zásilka nedorazila ve 100% stavu. Protože se většina autodílů vyrábí na mnoha místech ve světě, ve vyjímečných případech se může stát, že jsou díly, byť konstrukčně určené a vyhovující pro konkrétní vůz, trochu odlišné.

Rozumím tomu, že bylo potřeba vyměnit tlumiče na autě a zařizování pošty je komplikace a zdržení. Pokud by v budoucnu došlo k jakékoliv nesrovnalosti s nákupem, neváhejte nás kontaktovat, po prozkoumání případu bychom pravděpodobně vyměnili zboží za zcela novou zásilku aniž byste byl nucen navštívit poštu.

Jako kompenzaci za komplikaci s nákupem Vám nabízím slevu 10% na příští běžný nákup na našich eshopech. Postačí se odvolat na mé jméno a uvést číslo objednávky těchto tlumičů.

Věřím, že i přes tuto zkušenost při případném příštím nákupu budeme moci dokázat, že se jednalo o vyjímku a zůstanete dále naším spokojeným zákazníkem.

Autodíly PEMA

• potvrdí objednávku, dokonce že zboží bylo odesláno dopravou PPL a za tři dny volají ,že zboží není skladem a je jiná cena !!!

Dobrý den vážený pane,

za tuto situaci a neuskutečněný obchod se Vám omlouvám. Informace o stavu a procesech se zakázkou jsou z velké části řešeny automaticky a v případě Vaší objednávky došlo k chybě v naskladnění zboží, proto systém dále posouval zakázku v domění, že je pokrytá.

Rád bych Vám jako omluvu nabídnul slevu na Váš příští nákup u nás ve výši 5% z celého nákupu. Postačí se odvolat na mé jméno a připojit číslo Vaší zmíněné objednávky.

Děkuji za pochopení

• nabízí co nemá
    • nenabídl další alternativu

nedoporučil,protože vyhledání a objednání zboží může být stráta času.

Dobrý den vážený pane,

mrzí mne, že jsme ve Vašem případě nemohli Vaši objednávku 100% vyřídit. V množství zboží, které nabízíme (máme přes 800 000 aktivních položek) se někdy stane, že položka, o kterou máte zájem, je v tu chvíli již vyprodaná.

Rádi bychom Vám nabídli alternativu, nicméně na Váš vůz nejsou u našich dodavatelů dostupné žádné další tlumiče.

Děkuji za pochopení a věřím, že každá další objednávka jiného zboží proběhne 100% v pořádku tak, jako naprostá většina ostatních.

Autodíly PEMA

• Na e-shopu mají zboží u kterého je udáno, že je skladem, po objednáni mi volali, že objednané zboží není a nebude...
  • Kdyz ma nekdo napsano ze ma zbozi skladem tak ho ma mit a ne za tyden napsat ze ho nemuze nikde sehnat.

Dobrý den vážený pane,

je mi líto, že objednávka nebyla vyřízena k Vaší spokojenosti. Pružiny měly být skladem, avšak po několika dnech bylo dodavatelem zjištěno, že nejsou, o tom jsme Vás neprodleně informovali.

Za komplikaci se omlouvám. Věřím, že příští nákup proběhne zcela dle Vašeho očekávání.

S pozdravem Vladislav Müller, Autodíly PEMA

• uvádění nabídky zboží,které neumí dodat

• nabizi zbozi ktere neni schopny dodat

• lež ohledně stavu skladu

• Neaktuální stránky. Zboží které není skladem
    • je na stránkách anoncováno ,že je ihned k dodání .

Dávejte si pozor na podvody. Doporučuji si ověřit, zda je obchod schopen zboží dodat.Již několikrát se mi stalo,že obchod nabízí zboží které neumí dodat, a přesto ho nabízí "skladem"!!! Pak pouze stratíte čas objednáváním a čekáním.

inzeruje co nemá - pro mne ztráta času

Objednávku přijali, zaregistrovali a až když jse zavolal, tak sdělili, že je nemají.