Velmi příznivá cena

• Možnost upřesnění typu ND,ochotně zpětně zavolají,naprostá spokojenost.Doporučuji každému.

Prostě je to vše naprosto O.K.-na výsost spokojen.

• dobra cenam

• u vás jsem našel to co jsem chtěl díly jsou vedeny pro mě srozumitelně např. podle kódu motoru
    • levné
    • kvalitní

• Široký výběr zboží a oproti jiným prodejcům i příznivé ceny
    • Nevím o žádných

S nákupem jsem spokojen a doporučuji

• Rozhodně výhodné ceny oproti konkurenci a spolehlivost spojená kvalitou jak zboží, tak i komunikace

• ochota
    • seriozní jednání
    • zatím o žadných nevím

vřele doporučuji

• Velky vyber
    • nevim

Obchod je vyborny ale pera musim vrati z duvodu jineho tipu a v republice nejsou k mani.

• rychlost a velmi dobrou cenu
    • o zadnych zatim nevim

velmi dobry

• Cena i komunikace ok

• Technické parametry jsou dobře dohledatelné, široký výběr, zboží z Polska na porovnání kvality

Pohoda , džez!

• zboží

sice nejleší cena,ale: zadní tlumiče 2ks stejného typu měly sice stejné typové označení, ale jedna krabice byla pomačkaná, potrhaná, druhá byla otevřená, každá úplně jiná, tlumiče sice číselně stejného typu, ale každý jiného provedení,rozdíl průměru těla 5mm, evidentně mezi nimi byl velký věkový rozdíl, ten z otevřeného obalu měl bouchlý kryt,a vypadal jak repasovaný,barvou byly nastříkány i silentbloky, což u nového výrobku není zvykem.Nemám čas ani chuť lítat na poštu,tak jsem je namontoval, ale příště nakoupím raději jinde,zboží které mi dorazilo důvěru nebudí.

Reakce obchodu Tlumiče-PEMA.cz

Dobrý den vážený pane,

je mi líto, že Vám zásilka nedorazila ve 100% stavu. Protože se většina autodílů vyrábí na mnoha místech ve světě, ve vyjímečných případech se může stát, že jsou díly, byť konstrukčně určené a vyhovující pro konkrétní vůz, trochu odlišné.

Rozumím tomu, že bylo potřeba vyměnit tlumiče na autě a zařizování pošty je komplikace a zdržení. Pokud by v budoucnu došlo k jakékoliv nesrovnalosti s nákupem, neváhejte nás kontaktovat, po prozkoumání případu bychom pravděpodobně vyměnili zboží za zcela novou zásilku aniž byste byl nucen navštívit poštu.

Jako kompenzaci za komplikaci s nákupem Vám nabízím slevu 10% na příští běžný nákup na našich eshopech. Postačí se odvolat na mé jméno a uvést číslo objednávky těchto tlumičů.

Věřím, že i přes tuto zkušenost při případném příštím nákupu budeme moci dokázat, že se jednalo o vyjímku a zůstanete dále naším spokojeným zákazníkem.

S pozdravem Vladislav Müller
    Autodíly PEMA

• Super cena ,přehledný katalog,rychlost dodávky.

• Výběr

Spokojen doporučuji dobré ceny

• dobra cena ,
    • zadny nevidim

vrele doporucuji

• Krásný přehled tlumičů a jasné vyhledávání. Komunikace s operátorem na úrovni, rychlost dodání spolehlivá dle domluvy předem.

• Vyhovuje mi popis zboží a přehlednost

bylo by dobré kdyby se dal nákup ověřit podle VIN vozidla,protože vždy existuje několik možností výběru pro dané vozidlo

• Okamžité expedovanie zásielky
    • Skvelé ceny
    • Doprava na Slovensko + doručenie na výdajné miesto

Nedeľa vyplnenie objednávky; streda doobeda už ma tovar čakal v Petržalke.
    Hoci nemám veľmi rozšírené auto (Corolla E11), diely odoslali prakticky ihneď. Je zrejmé, že na sklade majú dobré zásoby a neobjednávajú diely ešte od ďalších dodávateľov.
    Ceny aspoň o tretinu lepšie ako slovenskí predajcovia.