• V eshopu uváděny dobré ceny...má to ale háček...že se téměř žádný nabízený produkt nedá zakoupit:))
    • Z nabízeného sortimentu - telefony - je reálně možné zakoupit tak do 3% výrobků. Objednal jsem a tel.měl být "do týdne", nakonec to bylo za 14 dní a teď se na web dívám - je to cca 9 týdnů a PO TUTO DOBU TEL.NEBYLO MOŽNÉ ZAKOUPIT.

Eshop nabízí telefony které po objednání není schopen dodat. Z jejich nabídky je reálně možné očekávat zlomek - cca 3% - že bude opravdu dodán. Sledoval jsem nabídku iPhone po dobu 9 týdnů. Mívají semtam nějaký starší model (4S) ale z dalších za celou dobu 9 týdnů byl jen jednou ke koupi 5c a ihned se cena zvedla o 400:)).
    Aktuálně třeba NOKIA - 49 modelů v eshopu a 1 skladem...Apple 19 produktů a 0 skladem. LG 25 v nabídce a 0 skladem...Jak si vypadá případná reklamace nebo výměna tel.raději nedomýšlet:)

Vážený zákazníku.
    Vaše první objednávka byla vyřízená v pořádku, proto Vám přišlo hodnocení na náš eshop z heureky. Bohužel pro nás jste reakci použil na Vaší druhou objednávku, o které jste byl dostatečně informován o tom, že Vámi objednaná položka není skladem u dodavatele.
    Bylo Vám sděleno, že se pokusíme výrobek sehnat. Nikoliv, že bude určitě skladem.
    Na našich stránkách jsou sice telefony v nabídce, ale je u nich napsáno - není skladem. Netuším, čemu jste nerozuměl. Píšete, že míváme "nějaký starší model iPhone 4S ", to také není pravda.
    Prodáváme poslední verzi.
    Reklamace fungují výborně, pokud neporušíte záruční podmínky, nemusíte mít obavy. Tely.cz

• Obchod vůbec neřeší případy výrobních vad zjištěných po otevření zapečetěné krabičky.
    • Obchod odmítá takovéto případy řešit okamžitou výměnou přístroje.
    • Obchod chce takovéto případy řešit reklamací a posílat přístroje na až 14-denní posouzení do servisu s argumentací, že je již jednou někdo napálil.

Nekupujte tam.

Reakce obchodu TELY.cz

Vážený zákazníku. Je zvláštní, že jste objevil závadu až po několika dnech od doručení. Telefon jste zatím nereklamoval, takže je těžké Vám pomoci. Jak jste napsal, může se jednat o výrobní vadu, nebo také o mechanické poškození způsobené uživatelem, proto bych si rád výrobek nechal zkontrolovat, než proběhne výměna, nebo vrácení peněz. Tely.cz.

• Zboží přišlo od ATmobil

Reakce obchodu TELY.cz

Vážený zákazníku . Zboží Vám přišlo od firmy Atanai CZ s.r.o. , která vlastní internetové stránky www.tely.cz. Tely.cz.

• Produkt nebyl v neporusenem baleni.

Nedoporucuji.

Reakce obchodu TELY.cz

Vážený zákazníku. Pravděpodobně se jedná o běžnou kontrolu obsahu balení. Předpokládám, že jste obdržel nové a nepoužité zboží. V opačném případě můžete zboží vrátit do 14 dní. Tely CZ.

• cenu
    • slabina - objednal jsem si mobil na základě relevance ostatních ověřených zákazníků.. chyba a veliká... jde o podvod.. firma mi poslala mobil přes Atanai cz s.r.o. či A T Mobil... stejné... šedivka.. servisováno v německu, reklamace špatná... telefon nebyl v servise rozebrán, pouze nafocen display... čáry na něm... reklamace neuznána... mechanické poškození LCD... přitom mobil v pořádku vypnut.. poté zapnut.. závada.. tedy jasné poškození výrobku... ale když není použita diagnostika, nelze zjistit... takže za mne... velice špatné.. podvodné jednání.

NEBRAT... levní ale v případě problému NEŘEŠÍ. Zasláno zpět neupevněno dostatečně v krabičce.. při přebírání na poště mi samotná poštačka říkala, že to nějak v něm chrastí... NEPROFESIONÁLNÍ!!!! jako odpověď na toto zasílání mobilu, který je mým majetkem zaslání :
    "Všechny zásilky posíláme pojištěné. Předpokládám, že Vám telefon došel ve stejném stavu, jako když jste jej posílal Vy k nám."
    Kdybych byl gauner, argumentuji poškozením, ovšem nejsem na stejné úrovni. Takže pouze výstraha ostatním. LEVNÉ ale ŠUNT.

Reakce obchodu TELY.cz

Vážený zákazníku. O žádný podvod se nejedná, jak píšete. Dle vyjádření servisu jste neměl nárok na záruční opravu, neboť jste porušil záruční podmínky ( jednalo se o prasklý displej). Určitě neprodáváme "ŠUNTY", výrobky jsou originální značky. Tely CZ.

• Obchod mi zaslal jiné zboží, než bylo mnou objednané, což se v dnešní době moc nedá pochopit. Každopádně jsem si myslel, že šlo o omyl z nedbalosti, bohužel obchod toto zboží vyměnil vědomě se slovy, že je to skoro stejné. Nabídli mi, že zboží můžu bez udání důvodů do 14ti dnů vrátit, jelikož nemám čas lítat po poštách a navíc to byl dárek, nechal jsem to tak, každopádně je neskutečně zarážející, jak se obchod zachoval.

Na základně mých nepříjemných zkušeností v obchodě již nikdy nenakoupím a rozhodně to nedoporučím ani nikomu známému, ba naopak.

Reakce obchodu TELY.cz

Vážený pane Dodulíku! Ano, máte pravdu, objednal jste si Sony Xperia M a omylem jsme Vám zaslali Sony Xperia M dual. Obdržel jste naopak ještě lepší zboží, než jste si objednal. Jelikož jsme neměli 1 simkový telefon skladem, navrhli jsme Vám vrácení peněz do 14 dní a za nedopatření jsme se Vám omluvili. Neboť nemáte čas "lítat po poštách" a zboží jste zatím nevrátil, tak je zřejmě vše v pořádku. TELY CZ.

• Heureka našla, vysoké hodnocení spokojenosti
    • Velmi levný
    • Doručení druhý den
    • Balení telefonu s porušenou pečetí výrobce, přebaleno asi prodejcem.
    • Telefon určený pro italský trh, s napevno nainstalovanými italskými aplikacemi, na druhou stranu asi mi to mělo dojít když v popisu zboží je určeno pro trh EU, namísto ČR

Velice levná nabídka, rychlé doručení, na druhou stranu pokud bych kupoval znovu telefon tak ty cca +400 rozdílu na 6000 za to asi nestojí. Ale jak říkám nepřímo je to v nabídce napsáno že se jedná o distribuci pro EU, čímž je šikovně napsáno že se nejedná o českou distribuci. U androidních telefonů se jazyk volí takže čeština není problém a je tam, jen pár italských aplikací italského vodafonu které nejdou všechny odinstalovat. Takže je to na každém se rozhodnout, zboží se samozřejmě dá případně vrátit, ale zkuste sebrat dítěti telefon když už ho dostalo.

• Dvakrát objednávka telefonu a dvakrát reklamace, Šedy dovoz a nespolehlivost

Reakce obchodu TELY.cz

Vážený zákazníku. "Šedý dovoz" tím asi myslíte telefony určené pro EU, které jsou vyrobené na stejném místě jako telefony z oficiální distribuce (takže se jedná o originální kusy). Nespolehlivost v čem ? Bohužel jste nenapsal o co se jedná.Reklamace se řeší v autorizovaném servisu.
    Tely CZ.

• Zástupce obchodu při telefonickém rozhovoru se choval arogantně při mém požadavku, aby vadný telefon nechal opravit a neposílal mi ho. Argumentem bylo, že nebude přece zasílat nový telefon do servisu, přestože produkt byl vadný dle jeho posouzení.

Nedoporučuji. Zástupce obchodu při telefonickém rozhovoru se choval arogantně při mém požadavku, aby vadný telefon nechal opravit a neposílal mi ho. Argumentem bylo, že nebude přece zasílat nový telefon do servisu, přestože produkt byl vadný dle jeho posouzení.

Reakce obchodu TELY.cz

Vážený zákazníku. Bohužel další kus nebyl skladem a byl jste o tom dostatečně informován. Telefon byl vrácen dodavateli. Určitě jsme se k Vám nechovali arogantně .Tely CZ

• Telefon z Polska,aktualizace polských aplikací.Otravné!

Cena dobrá,web stránky nic moc.

• Zboží po 20 dnech jeste nedorazilo

Reakce obchodu TELY.cz

Dobrý den. Vážený zákazníku, objednal jste zboží, které není skladem u dodavatele a byl jste o tom dostatečně informován. Tely CZ.

Nenakupovat tady za každou cenu je to zboží s Polska a stalo se že tam neni ani čeština

Reakce obchodu TELY.cz

Dobrý den. Vážený zákazníku , zboží je z EU distribuce. Všechny prodávané telefony obsahují český jazyk. Pokud nevíte jak češtinu nastavit , rádi Vám poradíme na čísle 721980303. Tely CZ.

• Výhodnou cenu
    • Pochybný původ (myšleno cílenou zemi původu)

Systém odchodu ok. Charakter zboží je další otázkou. V telefonu předinstalované nepoužitelné polské aplikace, kterých se nelze zbavit :-(

Reakce obchodu TELY.cz

Dobrý den. Vážený zákazníku telefony pochází z EU distribuce. Pokud nejste spokojený s výrobkem můžete jej vrátit do 14 ti dnů v původním stavu . Tely CZ.

• Dorazilo jiné zboží než jsem objednal
    • Zboží není určeno pro český trh
    • Jednání na reklamačním oddělení

Ve stručnosti - objednal jsem mobil, došel jiný typ, který navíc není určen pro český trh, na což jsem nebyl upozorněn. Poté jednání na reklamační lince - katastrofa. Je mi líto, nedoporučuji.

Reakce obchodu TELY.cz

Dobrý den. Vážený zákazníku , Vaši objednávku jste obdržel správně..V případě nespokojenosti s výrobkem jste mohl zboží vrátit do 14 dnů. Tely CZ.

• 3 dni cakam a kontaktujem kuriera akonahle mi prisla informacia o zaslani zasielky a po 3 dnoch odpisu, ze objednavku stornovali.

Reakce obchodu TELY.cz

Vážený zákazníku , zásilky do zahraničí nezasíláme.
    Byl jste o tom informován emailem. Tely.cz

Obchod má malé procento telefonů skladem. Poptával jsem dva nabízené modely (s poznámkou, že nejsou skladem) a dodání těchto modelů je v nedohlednu.
    Bylo bylo vhodnější uvádět u těchto položek, že jsou nedostupné.

• nedodržena dodací lhůta

mají u zboží napsáno skladem,ale není tomu tak takže dodací lhůty nesouhlasí
    po objednávce mi bylo druhý den zděleno že zboží není skladem (i když bylo označeno jako skladem a bylo označeno i po dobu než jim přišla dodávka od dodavatelské firmy)a po týdnu čekání mi bylo řečeno že zboží pořád není a přijde snad až další týden,takže kdo hledá rychlý obchod doporučuji se porozhlédnout jinde

• nepíše u telefonů zda mají CZ nebo EU distribuci , slabá komunikace

Přeji pěkný den,
    telefon je určen k distribuci v EU.
    Má české menu a český manuál.
    Na telefon je záruka 2 roky a telefon můžete vrátit
    do 14 dnů bez udání důvodů.Vše je v podstatě stejné jako u CZ distribuce.

Mějte se hezky
    Tely

• v případě, že nemohou objednávku splnit, tak Vám alespoň zavolají...
    • pokud mám na webu, že je zboží skladem, tak ho mám mít skladem

objednala jsem si telefon, který měl být skladem (a cca o 800 Kč levněji než v ostatních e-shopech)- bylo mi oznámeno, že skladem není a ani již nebude - nicméně na stránkách jej stále nabízejí - divné, ne?

• Zboží mělo být dodáno do 48 hod., k vyzvednutí na pobočce bylo až za týden!

Vážený zákazniku,
    omlouváme se Vám,
    bohužel dodavatel nedodal
    zboží v požadovaném čase.

Mějte se
    Tely